Popüler Konu 2024 Ekim Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    226
Kızlar ben de şimdi kontrolden çıktım 36 + 0 geçen hafta 2700 gramdı di şimdi 2800 olmuş az gelişmiş dedi haftaya tekrar çağırdı böyle olursa 37+3-4 gibi alırım dedi canım sıkıldı aslında iyi gibi benimki
Bence de iyi gibi ama daha detaylı bilgi için sorabilirsiniz doktorunuza . Benim de geriydi hala da geri ama baktı 50 gram da olsa alıyor . Yakın takip edelim durursa alırız dedi. Her bebeğin durumu farklı tabi . Bu haftalarda tam ölçülebildiğini düşünmüyorum büyüyorlar diye. Bana da 37 de alırız dedi ama 2 günde bir gel nst çektir bakalım diyor şimdi de.

Kızlar ben de şimdi kontrolden çıktım 36 + 0 geçen hafta 2700 gramdı di şimdi 2800 olmuş az gelişmiş dedi haftaya tekrar çağırdı böyle olursa 37+3-4 gibi alırım dedi canım sıkıldı gelişmeyince
Benim 34 haftada 2300dü, 36da 2900 olmuş o yüzden benim kıyas yapınca iyi almış oluyor ben sevindim. Senin de aslında 2800 haftasına göre normal ama bu hafta gelişmemiş demek ki. Bence her gün 2 haşlanmış yumurta yoğurt ceviz falan ye. Avokado ye. Et yemeklerine ağırlık ver. Çünkü ben bu 2 hafta öyle yaptım iyi alsın diye. 600 gr almış çok şükür. Tatlı meyve fslan da çok yedim. Yani hem sağlıklı hem sağlıksız beslendim her tuşa bastım kilo alsın diye. Çünkü bazı önden giden bebeklere doktorlar tatlı yeme karbonhidratı bırak falan dedikleri için. Ben de hem öyle yaptım hem de sağlıklı proteinler de aldım. Et haşlaması yaptım et sote işte patates otutturması falan gibi şeyler pirinç bulgur pilavı falan. Mercimek salatası yapıp yedim birkaç kez. 2 haftada 3 kilo aldım 🙈🙈 neyseki 600 gramı bebişmiş. Bi de granola yiyorum birkaç haftadır her gün 1 kase süt ile. Faydalı mıdır bilemem tadını da sevdiğim için yiyorum belki faydası olmuştur. Akşamları muzun üstüne çikolata erittim falan 😂😂😅

Çok teşekkür ederim canım drda aynılarını söyledi ne bulursan ye dedi 🙂34 haftada 1900 grmdi 35-36 arası sıkıntı gözüküyor 37 de de alirsa alır artık bebek kendini kurtarmış olur inşallah kuveze girmez inşallah

Kızlar ben de şimdi kontrolden çıktım 36 + 0 geçen hafta 2700 gramdı di şimdi 2800 olmuş az gelişmiş dedi haftaya tekrar çağırdı böyle olursa 37+3-4 gibi alırım dedi canım sıkıldı gelişmeyince
Ya canın sikilmasin benimde öyle oldu 38 de 2950 dogurdum gayet sağlıklı masalllah biraz minyon ama sağlıklı dışarda alır kiloyu benim de haftalık kilosunu düzgün almadı minyon bı bebek oldu

X