Popüler Konu 2024 Ekim Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    224
36+1 de 2500 gram çıktı. Perinatologda 36+2 de 2400 gram çıktı dooplerde kan akışına bakıldı şimdilik iyi suyuda iyi dedi ama karın çevresi yine küçük çıktı sebebi bilinmemekle beraber bu durumlarda 37. Hafta sezeryan öneriyoruz dedi
Anladım canım doktorlara güvenmek lazım. Benim arkadasımın yeğeni de aynı sebeple 37de alındı. Dışarıda anne sütüyle beslemek lazım demek ki

Çok teşekkür ederim canım 🌷 hamdolsun biz kavuştuk 30 saat sürdü suni sancı çok zorladı ama sonu güzel oldu çok şükür 🤲🏻 Allahım size de kolay kavuşmalar nasip etsin

Maşallah rabbim analı babalı büyütsün saplıkla sıhhatle inşallah. İlk doğumun muydu ya da açılman mı yoktu 30 saat sürmüş ya merak ettim tabii sakıncası yoksa sorayım

Benimde iki hafta öncesine kadar herşey yolundaydı doktorum normal diyordu ama gelişim geriliginden dolayı erken doğuma alacaklar normal doğum da yapılabilir diyor ama açılma yok ve bebek kilosu düşük olduğundan kendini dogurtmaya gücü yetmeyebilir o yüzden sezeryan öneriyoruz dedi pazartesi sezeryan için gün verilecek şuan 36+3 günlük erken ama beslenme yetersizliğinden bebeğe bişey olacak korkusu olduğu için biran önce çıkarılmasını istiyorum. rabbim doğuracak olanlara şimdiden sağlık sıhhat ve sağlıkla bebeklerini kucaklarina alsınlar inşallah birbirimizden dualarımı eksik etmeyelim 😇🙏
36 doğum için erken zaten ciğerler 36da tamamlıyor kendini son hafta hızlı kilo alıyor bence güzel kilo aldırırsın. Artık hepimiz biliyoruz karbonhidrat, ceviz, muz, hurma bebeğe kilo yapıyor

Ben doğurdum kızlar 🩷
kediannesibiri kediannesibiri İpek böceğim 28/09/2024’te sabah 9,34’te doğdu 💚 4100 gram 51 cm tosbiğim.

Sezaryen ağrım biraz zorluyor 🥲 detayları ilk fırsatta yazacağım doğum yapacak herkese kolaylıklar diliyorum çok güzel çok
Hayırlı olsun gözün aydınnn, bebişin ve sana musmutlu bir ömür diliyorum 🧿🥰

Kalçanda ne problem vardı canım? Benim de bebeklikten kalma çıkıklığı vardı. O normal doğumda engel mi acaba?
Kücükken araba carptı 2 kere ameliyata girdim platin takıldı cıkarıldı 1 santım kısalık oluştu kemikler ne kadar gelişsede kendimi yordugum zaman ağrı oluyo cok kilo alma demişti vs.o yüzden normal dogumda sıkıntı olur diye cesaret edemedim.sizde belirtin doktorunuza bebeklıkten kalca cıkıklığım var engel olur mu ona göre yol izlenir dogum anında. sonucta dogumda zorlanıcak.normal ınsanın kalcası bıle cıkabiliyor.

X