Popüler Konu 2024 Ekim Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    223
Duamızdasın inşallah doğum ne şekilde olursa olsun en büyük duamız anne ve bebek sağlığı inşallah 🙏🤍
Çok teşekkür ederim canım 🌷 hamdolsun biz kavuştuk 30 saat sürdü suni sancı çok zorladı ama sonu güzel oldu çok şükür 🤲🏻 Allahım size de kolay kavuşmalar nasip etsin

O hikayeler eskide kalmış bende normal doğum yanlısıyım ama herkesin görüşü farklı kimseyi korkutmamak gerek sezeryan da eskisi gibi korkunç değil bu saçmalığa da çok kızıyorum. Tıp gelişiyor eskiden en ufak yara da izler kalıyordu şimdi ne kadar güzel estetik dikişler var. Bi arkadaşım suni sancı aldı kaç saat normal için uğraştı doktoru sonunda sezeryan oldu 2 sene önce ve dedi hiçte korkulacak gibi değilmiş bilseydim baştan sezeryan isterdim dedi ve ağustosta ikinci bebeğini yine sezeryanla dünyaya getirdi gayette hemen toparlandı maşallah diyim kendi işini de kendi yapıyor bebeklerine de kendi bakıyor herkesin aynı değil. Sezeryan ya da normal hangisini istiyorsan umarım en en en güzel şekilde geçer, duamızdasın 🙏🌸
Benimde iki hafta öncesine kadar herşey yolundaydı doktorum normal diyordu ama gelişim geriliginden dolayı erken doğuma alacaklar normal doğum da yapılabilir diyor ama açılma yok ve bebek kilosu düşük olduğundan kendini dogurtmaya gücü yetmeyebilir o yüzden sezeryan öneriyoruz dedi pazartesi sezeryan için gün verilecek şuan 36+3 günlük erken ama beslenme yetersizliğinden bebeğe bişey olacak korkusu olduğu için biran önce çıkarılmasını istiyorum. rabbim doğuracak olanlara şimdiden sağlık sıhhat ve sağlıkla bebeklerini kucaklarina alsınlar inşallah birbirimizden dualarımı eksik etmeyelim 😇🙏

Benimde iki hafta öncesine kadar herşey yolundaydı doktorum normal diyordu ama gelişim geriliginden dolayı erken doğuma alacaklar normal doğum da yapılabilir diyor ama açılma yok ve bebek kilosu düşük olduğundan kendini dogurtmaya gücü yetmeyebilir o yüzden sezeryan öneriyoruz dedi pazartesi sezeryan için gün verilecek şuan 36+3 günlük erken ama beslenme yetersizliğinden bebeğe bişey olacak korkusu olduğu için biran önce çıkarılmasını istiyorum. rabbim doğuracak olanlara şimdiden sağlık sıhhat ve sağlıkla bebeklerini kucaklarina alsınlar inşallah birbirimizden dualarımı eksik etmeyelim 😇🙏
Aminn rabbim hepimize kolaylık sağlasın..Kilosu kaç bebeğin kilodan dolayı mı gelişim geriliği var dendi

Aminn rabbim hepimize kolaylık sağlasın..Kilosu kaç bebeğin kilodan dolayı mı gelişim geriliği var dendi
Amin inşallah. Evet dün detaylı ultroson yapıldı doppler felan uzman doktor da iki hafta geriliği var dedi. Perşembe günü 2500 gram çıkmıştı detaylı ultrason da 2400 çıktı tabi artı eksi hata verebilir dedi yetersiz beslenmeden 37. Hafta sezeryan olmani öneririm dedi. Kendi doktorum takipte olacak iki günde bir durumun gidişatına bağlı süreyi biraz daha uzatabilir yada hemen sezeryan olabilir diyor pazartesi günü net bir karar verilecek hayırlısıyla inşallah

X