Popüler Konu 2024 Ekim Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    222

Link atar mısın canım

Valla çok zordu evet ben özlemedim valla 5gun oldu yok ne sağa dön ne sola nefes alamiyn yesen bı dert yemesen ayrı dert hamilelik zor bazilari goruyrm internette prenses gibi valla hiç anlamadım ben

Ay bende cok korkuyorum belden iğne olayından. Gecen hafta ciger geliştirici igne oldum 2 doz yerimden zıpladım olurken hemsire zor tuttu. (Hamilelik boyunca progestan olduğum için etim sertlesti igneyi zor oluyorum çünkü) kipirdarim kesin ben diyorum. Sedasyon dediğiniz sakinlestirici mi? Nasil hissettiriyo olunca

Yani yarı baygiin gibi oluyorsun anlamiyorsun olanı hissetmiyorsun

Yani yarı baygiin gibi oluyorsun anlamiyorsun olanı hissetmiyorsun
Aşkım beni yanlış anlama da senin mesajları okudukça tedirginlik seviyem artıyor açıkçası bir sure buraya girmeyi düşünmüyorum hatta doğum yapana kadar en azından. Sadece senin değil tabi grupta bazı insanların yazdıkları çok ciddi rahatsız ediyor en azından beni. Hem tüm süreç boyunca ay pozitif hikayeler dinleyelim diyip, hemde işin sonunda yaşadıkları en ufak kötü şeyde inanilmaz yazılar yazan insanları görüp ister istemez okuma durumunda kaldığımı ve hatta inanilmaz etkilendiğimi farkettim o yüzden daha da gelmem

Ay içimi rahatlattın canım ya inşallah dediğin gibi olur

Kızlar özel sektörde babalık izni 5 gün değil mi? Eşimin iş yerindeki ik ısrarla 3 gün demiş de, mevzuata da baktık 5 gün yazıyor, sizin eşleriniz nasıl yapacak?
canım özel sektörde muhabesebeciyimm mali müşavirimize özellikle sordum 5 iş günü oldgunu söyledi dogum cumartesi olursa o günde sayılcak sekilde cumartesi pazartesi salı çarsamba perşembe babalık izninde olucaklar

Merhaba, bende 34+6 yım bugün. Sürecimiz çok benzer. Benim bebeğimde 4 haftaya yakın önde gidiyor. İnsülin de kullanıyorum, şeker çıktı. Dün gittim kontrolde bebek 3400 gram çıktı, şok oldum. Bana da her an gelebilir diyor. Bende çok az kilo aldım ama bebek iri gerçekten. Başından beri hep önden gitti. Çok meyve yememeye çalış bence. Beni korkutuyor açıkcası kilosu bebeğin.

Ya sen de beni yanlış anlama bak zaten ben de daha doğurmadım ve ilk doğumum olacak. Öyle planlı sezeryan da değil, ne yaşıcam acaba diye merak etmekle geçiyor günlerim şu ara:) Ama fark ettiysen herkesin ama herkesin hikayesi birbirinden bambaşkaydı burada, benzerlik bile yoktu. O yüzden süreçteki okuduğun duyduğun şeyi hiç sallamamaya çalış, seninkinin ne iyisiyle ne kötüsüyle benzerliği olmayacak. Tek benzerlik işin sonu:) o bebek bir şekilde çıkacak ve senin kucağına gelecek herşey bitecek. yüz yıllardır milyarlarca insanın yaptğını hatta tarlalarda bile doğurduğunu düşün, beni rahatlatan tek düşünce bu:)

Hemen gelenlerinde oluyo gelmeyenlerinde siz ufak boy mama ve kaşık biberon koyun. Varsa termosa sıcak su bulundurabilirsiniz gerçi özellerde bebekle ilgileniyolar süt gelmezse hiç onlar besliyor. benim annemle kvlidem hurma yalatmışlardı ben odaya gelince de zaten sütüm hemen gelmişti çok şükür.

Sedasyon ne ve ne işe yarıyor?

Alkol hiç kullanmadım bilmiyorum, her hastanede yapıyorlar mı acaba

Merhaba canım benim de şekerim var. 28. Haftada bebek 3 hafta önden gidiyordu. Şuan 38. Haftamdayım. Diyete dikkat edince bebeğim haftasıyla uyumlu olmaya başladı. Ve hala doğurmadım beklemedeyim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…