Popüler Konu 2024 Ekim Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    220
Kızlar iyi geceler kusura bakmayın ancak dönüş yapabildim sabah 8.30 da sezaryene alındım dün gece hiç uyumadım baş ağrısından ameliyat pek kolay geçmedi şimdi sizleri korkutmak istemiyorum oyuzden bahsetmekte istemiyorum
gidisattan
Dogumdan sonra bebekte solunum sikintisi var deyip 2 saat vermediler yanıma ama sonrasında geldi şükür fakat kesinlikle emmiyor sütüm de gelmedi hayırlısı bakalim mama ile destek çıkıyoruz şimdilik
38+0 da 3100 olarak dogdu meleğim
Benim ağrılarım çok ama ayakta kalmaya çalışıyorum hepinizin Allah yardımcısı olsun
Gözün aydın canım inşallah en kısa sürede ağrıların da dinecek 🙏 Spinal mi olmuştun ? Ağrı açısından mı kolay olmadı yoksa başka komplikasyonlar filan mı oldu?

Kızlar iyi geceler kusura bakmayın ancak dönüş yapabildim sabah 8.30 da sezaryene alındım dün gece hiç uyumadım baş ağrısından ameliyat pek kolay geçmedi şimdi sizleri korkutmak istemiyorum oyuzden bahsetmekte istemiyorum
gidisattan
Dogumdan sonra bebekte solunum sikintisi var deyip 2 saat vermediler yanıma ama sonrasında geldi şükür fakat kesinlikle emmiyor sütüm de gelmedi hayırlısı bakalim mama ile destek çıkıyoruz şimdilik
Benim ağrılarım çok ama ayakta kalmaya çalışıyorum hepinizin Allah yardımcısı olsun
Canım gözün aydın. Umarım hemencecik toparlarsın. Sütün de gelir inşallah. ☺️

gidisattan
Canım senin sıkıntını az çok biliyordum rahimde ilgiliydi diye hatırlıyorum, bebeğine sağ salim kavusmana çok sevindim Allah analı babalı büyütsün 🤲💕

Ahh kızlar ya ben de normal doğurmak istiyorum ama 36 olucam hala dönmedi bebiş. Ne olacak bilemiyorum.
Bazen bebekler doğum anina kadar dönmeyebiliyormuş. Döner dönmez suyun gelip hastaneye gidersin belki, canını sıkma ki stres engel olmasın. Doktorun uygun gördüğü zamana kadar ümidini kesmeden bekle bence eğer normal doğum istiyorsan. Olmazsa da hayırlısı buymuş deriz 🤗🤗

gidisattan
Canım gözün aydın. İnşallah ağrıların çabucak dinsin ,bebişine de bol süt gelsin bir an önce 🙏

@

İçiniz nasıl rahat ediyor ilk çocuk değil sanirjm iki ,üçüncü mü😅 benimde ikinci çocuğum ama halen kokarim hersyden . Doktorla görüşmeden suyum gelir diye korkuyorum hâlâ. Kızımda sancı çekip sezeryana gitmiştim 🙄😑
Korkulacak bişey yok benim ilk çocuk olacak inşallah gittim doktoruma acelesi olduğu için alttan muayene etti enfeksiyon var dedi ama vajina içinde degil ucunda bebeğe bir zararı yokmuş krem verdi Perşembe gel tedayli kontrol yapalım dedi şükür bişey yok zaten dedim bebek maşallah epey hareketli olduğu için ondan yamada endişem olmadı

X