Popüler Konu 2024 Ekim Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    220
benimde 35+5 . artık ben de zorlanıyorum. hele cok sıs ıse karnım cok toksam yani. ama yemeden de yapamıyorum :) ne yesemde mıdeme oturuyor. su da cok ıcıyorum. 3 kere suya 3 kez wcye . geceler bu sekılde. bir de hala calısıyorum. iznimden gıtmesın dıye son ana kadar calısacagım. Allahtan haftada 2 gün evden calısıyorum 3 gun gıdıyorum o bıle ıyı gelıyor.
Ben de çalışıyorum aynı şekilde 3 gün çalışıyorum öğretmenim 🥲 bu haftayı saymazsak son 1 hafta diye teselli buluyorum şuan 😂

Kanama alanı yok bilmiyorlar nedenini yatıp ilaçlarımı kullanıyorum şuan doktor arıyorum medical park medicana medipol devlet hastanrlerinde muyenesine gidebileceğim doktor önerisine açığım
Ya doktor çok farketmemesi lazım, kanama alanı çok zor tespit edilen birşey dğeil aslnda canım. Çok sık da görülen birşey, çok panik yapma ama mutlaka içine sinecek kontrolleri de yaptır. Benim pembe ve kahverengi gelmişti, ilaç da verilmedi kendiliğinden geçti. İnşallah senin de öyle olacak

Yoo özel durumum da yok doktor sol tarafa yat dedikçe yatamıyorum stres oluyorum bi de 🥲 Sağ tarafına yattığında da bir şey olmaz bebek korur kendini zaten ama sen yine de sola yatmaya çalış diyor
Çok ilginç ya, ben sırt üstü bile yatıyorum:) sağ tarafıma çok yatamıyorum bebeğin kafası sağda olduğu için baskı yapıp canımı yakıyor diye ama perinatolog dahil hiç önemsemediler yattığım şekli sorduğumda. Sırt üstü yatınca ana damara karın baskı yaptığı için bayılma durumu olabiliyor dedi sadece ama zaten anlarmışsın onu da.
Sonuçta sana sağa yatınca birşey olmaz demiş , aşırı stres yapmadan sırayla yatman sanki en mantıklısı

Günaydın kızlar. 35+4. Haftamdayım. Doktorum hep sol tarafına yat çok önemli sola yatmak diyor. Ama ben artık soluma da yatsam sağıma da batsam bir şey batıyormuş gibi oluyo rahat uyuyamıyorum.. benim gibi olan var mı? Uykular haram oldu son zamanlarda 😕
34 haftamdayım aynı şekilde sağ düz yatamıyorum yatmaya çalışıyorum nefes alamıyorum tıkanıyorum. Artık sol taraftada yatamıyorum gece 4 5den sonra dalıyorum 8 gibi kalkıyorum oğlum servisle okula gidiyo onu hazırla et derken şahtım kayıyor.az kaldı diye diye teselli ediyorum çok sıkıldım. hamileliğini özleyenlere şaşırıyorum 🙄

Kızlar iyi geceler kusura bakmayın ancak dönüş yapabildim sabah 8.30 da sezaryene alındım dün gece hiç uyumadım baş ağrısından ameliyat pek kolay geçmedi şimdi sizleri korkutmak istemiyorum oyuzden bahsetmekte istemiyorum
gidisattan
Dogumdan sonra bebekte solunum sikintisi var deyip 2 saat vermediler yanıma ama sonrasında geldi şükür fakat kesinlikle emmiyor sütüm de gelmedi hayırlısı bakalim mama ile destek çıkıyoruz şimdilik
38+0 da 3100 olarak dogdu meleğim
Benim ağrılarım çok ama ayakta kalmaya çalışıyorum hepinizin Allah yardımcısı olsun
Yarın çok daha iyi hissedeceksin stres yapma lütfen zaten emmesi gereken bir 1️⃣ parmak süt oyuzden gelecek stres yapıp kendini vücudunu yorma . İlk yürüyüşten sonra daha iyi hissedeceksin arkadaşım 🩵🧿🙏 Allah analı babalı büyütsün 🤗

X