Popüler Konu 2024 Ekim Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    219
Bende kilo verdim canım şu 1 ay içinde maalesef sıkıntı üzüntüden aslında yiyorum ama demek ki yeterli gelmedi yada üzüntüden oldu anlam veremedim. Ama bebek kilo almış geçen ayın 25. De gitmiştim doktora 1 kilo 450 filandı dün gittim 1 kilo 670 filan dediydi sanırım bende dünden beri senin gibiyim birde üstne kv sorun cıkardı bebek büyümüyor kilo almamıs senin yüzünden diye .. canını sıkma sağlıkla gelsinler ne diyelim kilolu olup sağlık sorunuda olabilir Allah hakkımızda hayırlısını versin 🤍
Amiin canım. Sizler çok güzel desteksiniz bana ne mutlu. Yakınlarında böyle olması lazımken işte suçlayıcı konuşmayı tercih ediyorlar. Sağlıkla büyüsünler inşallah 🙏 💕

Kızlar sizin fikrinizi sormak istiyorum. 34. Haftama gireceğim zaman bir konser var gitmekte istiyorum emin olamıyorum da ama doğumdan önce kendime vakit ayırıp eğlenmekte istiyorum. Bebekli olunca belli bir zamana kadar sınırlı olucak haliyle bir şeyler. Ayakta değil konser onu da belirtiyim sizin fikriniz ne olurdu ??
Gider biiir güzel eğlenirdim 🤓

Kızlar park beşiğin içine yatak alacağım. Ama anneannem yün yatak da yapıyor. Alacağım yatağın üstüne yün yatağı da sereceğim. O yüzden satın alacağım yatağın çok iyi bi şey olmasına gerek yok. Orta halli yatak öneriniz var mı

Arkadaşım bunu almıştı. Çok memnundu canım. Düşünebilirsin. Benim yatak, park beşikle beraber gelmişti kraft'ın. Markası işbir yatakmış. Ona da bakabilirsin

O kadar çok ağlayasım var ki ya. Bu kilo meselesine bu kadar takıntılıyken vertigo oldum ve resmen hiçbir kilo alamadım bir haftada. Bebeğimde ya hiç alamadıysa ve durduysa kilo alımı diye çok moralim bozuk. Biliyorum bıkkınlık geldi bu kilo meselesinden ama o kadar üzülüyorum ki yazmak istedim. Bebeğim kilo almış olabilir mi acaba umarım almıştır 😞
Yaa lütfen bunu kafana takma. Taktıkça olan iştahın da kapanır bence. Ben de 20 kilo aldım. Herkesin sürecinde farklı farklı engeller, problemler oluyor. Sen bebeğin için protein ağırlıklı beslen, kuruyemişini muzunu yoğurdunu ye. Ve gerisini oluruna bırak. Elinden geleni yapıyorsun zaten 🙏🏻🌹 Ben iki haftadır hiç kilo almıyordum, ki totalde çok aldığım için bu kez almayınca bebeğin de almadığını düşünmüştüm ama almış. ☺️

Sonunda yıkama operasyonuna giriştim ben de 😂💪🏻 Gaza getirdiniz beni kızlar!
32+4'üm ama gaza ihtiyacım varmış başlamak için. 😅

Eklentiler

• IMG_1137.jpeg
    IMG_1137.jpeg
    182,7 KB · Görüntüleme: 96
Kızlar selam biz de kontrolden çıktık 27+4 her şey yolunda gözüküyor 1300 gr 38 cm olmuşuz bu ara çok hissetmiyordum doktor çok normal dedi bebek hareketlerini gece hissedebilirsin dedi hatta ultrasondayken hareket ediyordu ben yine hissetmedim hastanede adacel boğmamacalı aşı yapıldı iki hafta sonrasına çağırdı bizden haberler bu kadar bebişlerimizi haftasında sağlıklı sıhhatli doğuralım inşallah

Kızlar selam biz de kontrolden çıktık 27+4 her şey yolunda gözüküyor 1300 gr 38 cm olmuşuz bu ara çok hissetmiyordum doktor çok normal dedi bebek hareketlerini gece hissedebilirsin dedi hatta ultrasondayken hareket ediyordu ben yine hissetmedim hastanede adacel boğmamacalı aşı yapıldı iki hafta sonrasına çağırdı bizden haberler bu kadar bebişlerimizi haftasında sağlıklı sıhhatli doğuralım inşallah
Maşallahhh🙏🏻 haftandan emin misin 28+ olmasın? Aşağıda da 29. Haftan yazıyor da🥹

Kızlar sizin fikrinizi sormak istiyorum. 34. Haftama gireceğim zaman bir konser var gitmekte istiyorum emin olamıyorum da ama doğumdan önce kendime vakit ayırıp eğlenmekte istiyorum. Bebekli olunca belli bir zamana kadar sınırlı olucak haliyle bir şeyler. Ayakta değil konser onu da belirtiyim sizin fikriniz ne olurdu ??
Ayakta değilse gidilir ya ben de 26. haftada gitmiştim 😄 Çok da keyifliydi. Ayakta değilse yanınızda sigara içilmiyorsa hiçbi sakıncası yok bence

Aaa benim asıl almak istediklerim dışındaki her şey indirimdeymis😂 ben daha yatak bebek arabası vs almadım önce onları alayım diyordum.Artik eylüle kadar hangisi indirime girerse onu alırım teşekkürler 😇
Canım civilde Kraft indirimde diye biliyorum bizim aldığımızdan daha uygun şu an 😅

Ya ben şeyi sorucam, şimdi altını silmek için pamuk aldık onu ıslatıp kullanacağız. Peki kurulamayı neyle yapmalıyız? Ve bu pamukları bi kutuya mı koyalım nasıl bi şeyin içinde muhafaza edelim?
Böyle boş ıslak mendil kutuları satılıyor canım onlardan alabilirsin. Kurulama için de ben tülbentlik ve mermerşahi kumaş alıp kestirdim ama pamuklarla da kurulanabilir diye düşünüyorum. Daha tecrübeli annelere soralım ☺️☺️

Eklentiler

• 03E7E22F-C8A0-4286-8A17-1FCB82C09A73.jpeg
    03E7E22F-C8A0-4286-8A17-1FCB82C09A73.jpeg
    40,6 KB · Görüntüleme: 68
Ya ben şeyi sorucam, şimdi altını silmek için pamuk aldık onu ıslatıp kullanacağız. Peki kurulamayı neyle yapmalıyız? Ve bu pamukları bi kutuya mı koyalım nasıl bi şeyin içinde muhafaza edelim?
Canım ebebekten Durubox ıslak mendil kutusu aldım 99 tl

Eklentiler

• 1723197653199537148759896451992.jpg
    1723197653199537148759896451992.jpg
    37 KB · Görüntüleme: 63
Selam kızlar biz de bebek arabamızı aldık cybex eezy s twist 2 aldık. İnşallah memnun kalırız ben çok da anlamıyorum ama gittik baktık hoşumuza gitti. Almanyadaki akrabalara sipariş verdik. Eğer sizin de almanyada bir tanıdığınız varsa mutlaka sordurun en az yarı yarıya fark ediyor fiyatları
Öyle cidden. Ben de cybex gazelle s twin aldım. Burda 80 bin küsürdü sanırım. Yunanistan’dan 45.000 e geldi🥲

Selam kızlar biz de bebek arabamızı aldık cybex eezy s twist 2 aldık. İnşallah memnun kalırız ben çok da anlamıyorum ama gittik baktık hoşumuza gitti. Almanyadaki akrabalara sipariş verdik. Eğer sizin de almanyada bir tanıdığınız varsa mutlaka sordurun en az yarı yarıya fark ediyor fiyatları
Bende aynısını Almanyadan aldım canım cloud t pusetinide aldım,mama hazırlayıcı brezza,stokke küvet,chicco forever beşik 2 katından daha fazla pahalı maalesef türkiye çok iyi yapmışsınız

X