Popüler Konu 2024 Ekim Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    219
Bende geçen hafta kontrolde doktora sol tarafımda hissediyorum dedim bebeğin kafası orada onun baskısı dedi ama bugün yine hep solda bi hareket kafasıysa nasıl bukadar ayak ittirmesin gibi oluyor anlamadım

Ya gerçekten anlamsız da olsa. Kafada senaryolar da kurulsa insan demekki korkabiliyor acaba şey gibi mi olacak mesela dişçiye gidene koltuğa oturana kadar hep bi korku, sonra yaaa bisey yokmuş amma abartmışım falan mı olacak

Valla geçen eşim ya yolda doğarsa ya da yetisemezsek yaptı nerdeee dedim. O kadar kolay olsa ya daha ne isterim dedim. Korkmayın kızlar gerçekten buna biz karar veremiyoruz bebislerimiz karar veriyor. Diğer iki dogumlarimdan biri kontrole diye gittiğim de 6 cm acilmam varmış doğuma başlamış dediler çünkü 1 ay boyunca sancım.vardir artık ayırt edemiyordum ve baya gülerek girdim çünkü bu sancılar bitsin şükür diye. İlk dogumda da evde sancılarımi çektim 5 dk bire düşünce gittim doktorum o şekilde gel demişti. Her doğum her bebek kendi yolunu çiziyor uyum içinde olumlu ve iyi düşünün Allah kolaylık vericek goruceksiniz

Selam kızlar, bu e bebek indirimleri bitmiş mi ya tekrar gelir mi ki Ben Eylül gibi alışveriş yapmayı düşünüyordum ya bekliyordum
Şuan bebek bezlerinde güzel indirimleri var ama tekstil ne durumda bakmadın. Geçen arkadaşım civil de zıbınlar indirime girmiş dedi ama ben ztn aldığım için bakmadın oraya da bir bak istersen

Şöyle güçlü güçlü vuruyorsa ayaktır, daha minnok vuruşlar ise elleridir

Şuan bebek bezlerinde güzel indirimleri var ama tekstil ne durumda bakmadın. Geçen arkadaşım civil de zıbınlar indirime girmiş dedi ama ben ztn aldığım için bakmadın oraya da bir bak istersen
Ben yatak bebek arabasi gibi şeyleri alacaktım ya tekstil kısmını alırım bı sekilde diye düşünmüştüm.Gecen güne kadar çok iyi indirim vardı sepetimdelerdi bı baktım baya artmış fiyatları şok oldum

Beklemisken bekle biraz daha belki olur. Onlara hiç bakmadım aldım bitti kafam rahat oldu

canım benim nerelerdesin? çok uzun zamandır yazmadın merak ettim, mesaj attım ama görmedin sanırım iyisin değil mi?
Canım selam; endişelendirdiğim için çok üzgünüm çok şükür her şeyimiz yolunda. 27 haftalık olduk oğluşumla. Gebelik şekeri tanısı kondu. Gebelik diyeti yapıyorum. Çok tatsız bi süreç ama geçicek inşallah sen nasılsın?

Sizler nasılsınız annişler

İşte sırf bu belirsizlik yüzünden sezaryen mi olsam. Günü belirle git doğur gel. Kafan rahatt öteki türlü ha geldi ha gelecek diye bekle dur. Ki ben belirsizliğe tahammül edemem

Iyiyim canim. Yarin kontrolum var. Ayda bir gidiyorum bayadir gormedim
Sen nasilsin.
İyi diyelim iyi olsun. Bu ay yine transfer oldum gün sayıyorum. Yalnızca 1 yumurta gelişti ve 3.gün transfer ettiler. Ben sanırım zor hasta kategorisindeyim artık
Bu da olmazsa biraz ara vereyim diyorum. Hakkımızda hayırlısı inşallah

Selam kızlar, bu e bebek indirimleri bitmiş mi ya tekrar gelir mi ki Ben Eylül gibi alışveriş yapmayı düşünüyordum ya bekliyordum
E bebekte bezlerde ikinci %50 indirimli .Alt açma örtüleri de aynen. Korbell çöp kovası 600 olmuş. Ayrıca 6al 5 öde zıbın kampanyası var. Sivenolarda %35 indirimde sanırım. Civilde de zıbın kampanyası var 6 al 5 öde. Giyimde cıvıl daha uygun gibi.

Kızlar trendyolda şöyle askılar gördüm pantolon ve üstü takım şeklinde asabiliyorsunuz çok pratik. Benim hoşuma gitti .

Eklentiler

• Screenshot_2024-08-09-00-42-34-64_5a351068dae84964efd3bc6808f60b72.jpg
    90,2 KB · Görüntüleme: 25
  • Screenshot_2024-08-09-00-42-29-46_5a351068dae84964efd3bc6808f60b72.jpg
    92,8 KB · Görüntüleme: 24
Dün yine baldırıma (calf)kramp girmesiyle uyandım felaket kötü bir şey, sesime eşim bile uyandı 3 kere arka arkaya kramp girdi. Şimdi de o bölge ağrıyor berelenmiş gibi. Magnezyum da kullanıyorum üstelik

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…