Popüler Konu 2024 Ekim Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    219

Bana kendi dr um bacak kol gobek yapabilirsin demişti. 5 aya kadar karnım çok çıkmadan önce esim nolur göbekten yapalım dedi. Daha çabuk ulaşıyor gibi geliyordu ikimizede. Hic bir bilimselligi yok psikolojik bebek tekmeye başlayınca tribe girdi. Kac kat var iğne ucu küçük her defasında açıklama yaptım

Canım kayinvalidenin söylediği çok ayıp. Dr un normal dedikten sonra ona ne. Bence telefonlarını bir süre açma esine de şöyle stres ediyor beni de.
Bende çok bozuldum açıkçası suçlar gibi konuşması anlamsızdı buara aşırı stresli kötü zamanlardan geçtiğimide biliyor kendisi

Bende çok bozuldum açıkçası suçlar gibi konuşması anlamsızdı buara aşırı stresli kötü zamanlardan geçtiğimide biliyor kendisi

Canım hiç bir şey suan sen ve bebekten önemli değil. Zaten tasinma ev bulma bebek stresli bir dönemden geçiyorsun. Bir daha ya açma telefonunu açmak zorundaysanda kilosunu söylemedi dr bilmiyorum haftasiyla uyumlu dedi de geç.

Yaptim ama cok oldu sekeri canim etki eder mi
Canım benimde suyum fazla. Ama şekerden dolayı. Bende çok fazla karpuz kavun tüketiyordum. Şuan diyet yapıyorum. Kavun, karpuz, incir, üzüm yasak. Günde 1 porsiyon meyve yiyiorm o da yanında kuruyemiş ya da yoğurtla. Onun dışında karbonhidrat tüketmiyorum. Bunlara dikkat edince suyum daha da artmadı.

Yaptim ama cok oldu sekeri canim etki eder mi
Canım benimde suyum fazla. Ama şekerden dolayı. Bende çok fazla karpuz kavun tüketiyordum. Şuan diyet yapıyorum. Kavun, karpuz, incir, üzüm yasak. Günde 1 porsiyon meyve yiyiorm o da yanında kuruyemiş ya da yoğurtla. Onun dışında karbonhidrat tüketmiyorum. Bunlara dikkat edince suyum daha da artmadı.

Arkadaşım nasılsın? Süreç güzel ilerliyor sanırım. Sağlıkla kucağına da al inşallah evladını

Ben 4.ayda kollarima geçtim ya bacaktan cesaret edemedim hiç insülin göbekten yapıyorum ama o iğne 4mm oksapar daha büyük korkuyorum göbekten yapmaya eşim kollarimdan yapıyor

O ne karışıyor ya bu kayınvalideleri toplayıp yakıcam bi gün benimki de aynı neye hassasiyetim varsa inadına ordan damarıma basıyor çocuk benim de geç karışmasına izin verme canım

Arkadaşlar gebelikte damardan serum alan var mı kanım 9 a düşmüş e nabız dan baktım yarin da gostericem doktora bugün büyük ihtimal damardan serum veririz demisti midem yüzünden hap kullanamadım deneyimleyen oldu mu zor oluyor mu hastanede yatış gerekiyor mu ben bu gün hiç bişe sormadım bu kadar düşeceğini tahmin etmemiştim...

Öyle zaten sanırım fazla kafama taktım bugün ilk defa kasılmam oldu adet sancısı gibi belden vuran bir şeydi karnıma dokundum sanki bebek taş gibi toplanmış sertlesmişti yarım saat sürdü sonra geçti baya aklımı basımdan aldı bu korku. Nts ye ilk defa girdim cok güzel demişlerdi sadece sabah

O ne karışıyor ya bu kayınvalideleri toplayıp yakıcam bi gün benimki de aynı neye hassasiyetim varsa inadına ordan damarıma basıyor çocuk benim de geç karışmasına izin verme canım
Aslında sürekli ben cocuktan bıkmışım diye geziyor hiç bir sey sormadı gebeliğim boyunca umrunda bile olmadı eşimin iş filan yapması benim aylardır iş yapmamam ona çok battı afedersinizde kendi gelip yapıyor gibi. Büyük ihtimalle misilleme yapıyor 9 yasında ki kızı benim 7 yasında ki kızımdan 6 kilo kadar zayıf sürekli konusu geciyor kızı yemek yemiyor benim kızda iştahlı acaba diyorum ordan gıcık olup bana burdan mı vuruyor. Birde gecen gün aksama kadar ordaydım yemek filan yapmadılar saat 10 oldu aksam dayanamıcak hale geldim kalktım ee yemekte yemedin sen filan dedi şoka girdim eve geldim yaptım yedim. Açıkcası anladım ki yediğim yiceğim bir tabak yemek demek ki sorunmuş

Kıskanıyor işte belliki canım seni aşağıya çekmeye çalışıyor fırsat verme lütfen özellikle de bu süreçte ben de görüşmüyorum şu an en aza indirdim görüşmeyi çünkü ben doğumdan 4 ay sonra falan çalışacağım bebeğimi bırakacağım için tedirginim bunu bildiği halde sürekli ben oğluma 4 yaşına kadar ben baktım kimseye bırakmadım iyiki her anına şahit oldum sürekli bunları söylüyor beni üzmek için o yüzden çok kırıldım hassas dönemdeyim zaten görüşmemeyi tercih ediyorum

Ay bi de yaşları yakın çocuklarınız varmış sürekli kıyaslar şimdi sinir bozucu bir durum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…