Popüler Konu 2024 Ekim Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    219

Katılıyorum kesinlikle. Saygı sınırını aşmadan bu tarz olumsuz söylemlerin sizi olumsuz etkilediğini söyleyin bence. Nasıl bir üslup bu. Onu söyleyemiyorsanız doktor iyi olduğunu söyledi diyip geçin, kilo kilo bilgi vermek zorunda değilsiniz. damlasu14
Doktor iyi dediyse de rahat olun, başkalarını kafaya takmayın.

Miiis gibi görünüyor Hadi darısı başımaa bitiricem umarım.
Ben makinenin hassas/ipek programında yıkadım canım 30 derece 600 devir
Ben de 30'da yıkıyorum o hâldeee. Teşekkür ederiim

Aaa cidden mi bende beğendim şimdi bunu, kumaşı falan yumuşak mı
Şimdi yıkandı ütülendi gerçekten taş gibi hem yumuşak hem tok kumaş. Ama kendi sitesinden al orda daha ucuz hatta emzirme örtüsünü de aldım ben o da çok güzel

Eklentiler

• 77676DE5-3290-4BDE-9B6B-8078DA94E0D1.jpeg
    131,3 KB · Görüntüleme: 95
Haklısınız. Yani devletteki doktorumda özeldeki de gayet güzel gelişimi haftasıyla uyumlu dediler benimde sinirim bozuldu ister istemez kötü hissettim. Eşimle konuşacağım bu konuyu gerçekten kaldıracak güçte değilim kalp kırmak istemiyorum

Bilsemm hadsiz işte bunu diyen kadında bir kere sormadı canın bir sey istedi mi aşerdin mi miden bulanır ben yemek yapayım dediğini. İnşallah proteine ağırlık vereceğim umarım kilo alır

Bende bir kez eşime vurdurdum eğilip göremedim boş yer göbeğim mosmor. Sadece göbekten vuruluyorum bacaktan hiç denemedim. Neyse vurduktan sonra tribe girdi çocuk ordayken mi vurdum soldaymis bebek bana niye soldan vurdurdun elli tane laf söyledi

Hadi gözün aydın canım çok sevindim güzel geçtiğine

Canım kayinvalidenin söylediği çok ayıp. Dr un normal dedikten sonra ona ne. Bence telefonlarını bir süre açma esine de şöyle stres ediyor beni de.

Bizim kontrolumuz iyi geçti çok şükür bende gebelik sekeri olmasına rağmen bebeğin kilosu iyi dedi. Ağrılarım oldugu icin az daha sabret şu 5 hafta daha dişini sık dedi kalkma çok fazla ve çok su ic dedi yani 35 i görelim dedi. Buda eylülün 15 i oluyor inşallah daha uzun süre dayanırız

Maşallah haftalarımız aynı galiba 29+2 deyim ben

Ben de kendim yapamıyorum, eşim yapıyor. O yaparken bebek kooocaman bir tekme attı o kadar güldük ki dedim yapamicaz herhalde ama tamamladık sonra neyse ki
Oksapar anıları...
Karnım büyüdüğünden beri bi aklım gitmedi değil bacaktan yapmaya ama cesaret edemedim hiç Artemissisipi

Anlamıyorlar da o iğnenin bebeğe kadar ulaşamayacağını
Bacak biraz daha ağrılı olabiliyor, çok yağ yok ya.

Benimkini kan tutuyor hayatta yapamaz iğne, kendim yapıyorum mecbur. Yoksa ona da kolumdan yaptırırdım ama tutup sıkamıyor bile. Ben iğne yaparken orada bulunmaması gerekiyor.

Hemşire bacaktan nasıl yapacağınızı göstermiştir ama unuttuysanız ve denemek isterseniz diye anlatayım. Diz kapağından 4 parmak yukarı, kasıktan 4 parmak aşağıda kalan kısımın dış yanlarına yapacaksınız. Aynı şekilde iki parmak arasında iyice sıkıştırıp yapıyorum. Yağ biraz daha az olduğu için sıkıştırmak önemli. Biraz acıyor. İlk yaptığım zamanlar daha yağsızdı bacaklarım, şişiyordu iğne yaptığım yer. Şişerşe korkmayın.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…