Popüler Konu 2024 Ekim Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    219
30 derecede 15er dakika kısa programda yıkadık canım, bazılarını da elde yıkadı annem. Kurutmaya da en düşük ütü ayarında narine attık biraz nemli çıktı hafif havalandırmak için biyerlere astık. Nemli kumaşa hemen ütü basınca da pamuk basılıyormuş. Şimdilik hastane çantası bitti, bir tek hurçlaması kaldı

Eklentiler

• 3DDD857E-4588-4D5E-8470-65746BF9064B.jpeg
    217,6 KB · Görüntüleme: 120
  • 41142D47-FC70-4B50-A1DA-16E7BF6C7D46.jpeg
    124,2 KB · Görüntüleme: 115
Evet göbekten yapmak daha konforlu ama vertigo olup hastaneye kaldırılınca doktor eşime demiş bacaktan yapsın artık diye. Eşim tarafından kandırılmış da olabilirim gerçi, kendisi çok korkuyordu göbekten yapmamdan. O zamana kadar göbek + bacaklar şeklinde yapıyordum bir yere 4 günde bir sıra geliyordu. Hep sorardı nerden yaptın diye, göbekten deyince, çocuk ordayken mi? derdi Belki de beni kandırdı bilmiyorum. Şurada kaldı iki ay, bacaktan devam edebilirim benim için sorun değil.

Sebamed’in içeriğini beğenmedim maalesef, önerilmiyor birçok içerik sayfasında gördüğüm kadarıyla. Sudocream aldım ama onun da içeriği tamamen temiz değil, o yüzden çok mecbur kalmadığım sürece kullanmak istemiyorum umarım gerek kalmaz.

Ben makinenin hassas/ipek programında yıkadım canım 30 derece 600 devir

Doktor normal dediyse bizim dediklerimizin hiçbir önemi yok, hepimizin bebeği farklıdır çünkü kıyaslamak hiç doğru olmaz, hepsinin boy kilo oranı farklı olacak. Siz doktorunuzu dinleyin başka insanlara da sert tepki vermenizi öneririm kimse size öyle laf edememeli annesi sizsiniz

Ay evet ya neler yedin ekstra olarak. Bende hep proteine ağırlık veriyorum. Ne bu kadar etkiledi acaba kiloyu merak ettim

Ona ne yaa doktorun iyi demiş bitti kaldı ki her bebek kilolu olmak zorunda değil sağlık önemli hamile kadına kim oluyorda çemkiriyor, kötü etkiliyor yaa. Ztn bebekler son haftalar da daha çok kilo alır. Genetik belki minyon da olabilir. Protein ağırlıklı beslenmeye dikkat canım sen kapa kulaklarini insanlara bebeğini, doktoruna ve kendine güven

Çok güzeller güle güle giysin, ama isimli almayacağım muhtemelen çünkü bebemin ismi yok
Sana attığım satıcı çok hızlıydı, istediğini yazıyorlar isim değilde belki bir söz bile olabilir. Onun dışında bir takım da halası aldı civilden almış aziz bebenin çok kaliteli bir sitesinden bak istersen

Ay evet ya neler yedin ekstra olarak. Bende hep proteine ağırlık veriyorum. Ne bu kadar etkiledi acaba kiloyu merak ettim
Bol su içiyorum kuzum 4-5 litre günde. Kefir ceviz yumurta avokado süt yoğurt kıyma hindi vs tükettim güzel di mi ya ben de mutlu oldum geçen hafta o kadar korktuktan sonra. Bebelerimize yarasın ne yersek yiyelim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…