Popüler Konu 2024 Ekim Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    219
2 doktorumda aynı aşıyı önerince bende yaptırmak istedim.. sağlık ocağına sordum söylediğin aşı yok dediler, bazı özel hastanelerde var, direk yapıyolar ücreti karşılığında..bende bugün eczaneden sipariş verdim sabah alıp yaptırıcam

Evet yemekten sonra yine çıkarsa nidilat başlatacak. Size ciğer geliştirici yapmış mıydı peki?

Çift yönü ben de istiyorum. Belli bir zaman derken 1 yaşından sonra mı önemi kalmıyor ? Kraft palmaya bakacağım teşekkür ederim

Canım nasıl geliyor kumaşı falan? Siparişlerin gelince tekrar yazar mısın? İnceledim şimdi de gerçekten hem uygun hem güzel şeyler varöış
Bebek kıyafetleri gelince yazarım tabi ki, ben kendime aldığım elbiselerden çok memnun kaldım. hatta koca göbeğim yüzünden kardeşimin düğününde abiyem olmadı, bu siteden aldığım bir elbise vardı onu giydim.

Geçmiş olsun canim insallah hemen toparlarsiniz bebiste durur

Hem doğumu geciktirmek için hem de erken doğarsa diye tüm engeller alındı Dua edin kızlar
Dualarımız seninle ve bebişinle.. Biraz daha aynı bedende olun diye Aksi durumda yaşanırsa bebişin kilosu gayet güzel, o yüzden hiç stres yapmamaya çalış annesi

benimm doktorum, benim durumum için en başından beri 1,5 kg yu görsek erken doğsa da sıkıntı olmaz dedi hep.

Çok ağrılarım oluyor karnım sem sert yürürken canım yanıyor

İnşallah gecicek kontrol altına alırlar sen kendini ferah tut bizi de habersiz bırakma canım

O günlerden bugünlere gelmişsiniz, devamı da olacak Allah'ın izniyle. Nidilat ne kadar süre kullandınız, hala kullanıyor musunuz?

Ben yuzuasagi bile yatiyorum doktorum nasil rahatsan oyle yat demisti. Tam yuzuaşağı da degil ama sag sol vs nasil rahat ediyorsam oyle yatiyorum

Ahhh bende de huzursuz bacak sendromu var hamilelikte daha da artti cok rahatsizlik veriyor suan bile uzaniyorum ama bacaklarim hic rahat degil

Evet yemekten sonra yine çıkarsa nidilat başlatacak. Size ciğer geliştirici yapmış mıydı peki?
Yok, benim nidilatla kontrol altına alınınca ciğer geliştirici yapmadılar. Ama sancılar durmasaydı yapacaklardı. Haftam çok küçüktü benim ondan öncelikle nidilat vermiş olabilirler. Biraz ağır geliyor ama çok işe yarıyor.

Çok geçmiş olsun umarım erken doğumu tetiklemez. Karnınız sert derken kısa aralıklarla mı sertleşiyor yoksa bir süre boyunca sert mi kalıyor? Bence buna dikkat edin bir dahakine mutlaka süre tutun. Rahim ağzınınız çok kısa değil ama önceki hâline göre çok kısaltmış. Bende de sertleşmeler çok oluyor ve dediğiniz gibi magnezyum işe yaramıyor. Progestan fitil de yaramadı. İnşallah Eylül sonlarını bebişlerimiz sağlıkla karnımızdayken görürüz Lütfen stres yapmayın ama sertleşmelerin yalancı sancı mı, gerçek sancı mı olduğunu anlamak için biraz dikkat edin

O günlerden bugünlere gelmişsiniz, devamı da olacak Allah'ın izniyle. Nidilat ne kadar süre kullandınız, hala kullanıyor musunuz?
Hayır bana sadece hastanede yattığım iki gün boyunca verdiler. İlk üçünü yirmi dakika arayla sonrakileri 5 saat arayla verdiler. Sonrasında serum verip nst ile takip ettiler. Hatta hastaneden çıktıktan bir hafta sonra yine sancım başlamıştı, yine iki gün yatmıştım ama nidilat tedavisi yapılmış zaten diyip sadece serum verdiler o zaman. Progestan iğne kullanmaya devam ediyorum, 36.haftaya kadar kullanacağım. Bir de magnezyumu günde iki defa alıyorum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…