Popüler Konu 2024 Ekim Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    219
Ya kızlar elim bir türlü hastane çantasını yapmaya gitmiyor
Bende henüz hazırlamadım bu hafta tatile cıkcaz ayın sonuna doru annemle yıkarız ütüleriz okul açılmadan halledim canta işini...eylül sonuda halıları yıkatmaya gönderirim gelince dip köşe temizlik yapar ekimin 2. haftası yada 3.haftası bebişi bekliyoruz inşallah erken bir durum yaşanmazsa tabi

Ya kızlar ben hastane için (ve sonrasında da kullanışlı olacağını düşünerek) crocs almak istiyorum ama orijinalliğinden bir türlü emin olamıyorum trendyol Hepsiburada vs, değişik satıcılar var. Siz nereden aldınız?

Canım satıcı hepsiburada veya trendyol olduğu sürece bir problem yasayacagini düşünmüyorum

Benim eylülde olcak senin ileriymiş

Selam kızlar, 31+1 im bu gebeliğimde tetanoz aşısı olmamıştım, İstanbulda ki doktorum 31-32 haftayken boğmacalı olan tetanozu önermişti..Ankara ya taşındım ve burda ki doktorum da aynı şeyi önerdi bu aşıyı eczaneden alıp yaptıranlar ADACEL olarak aldılar değil mi

Evet bunu söylemeyi unuttum son 2 haftadır karnım taş gibi sem sert böyle nefes alamayacak dereceye geliyorum kendi dokdoruma Söyledim, magnezyum ve Fitil yazdı kaslarımın gevşemesiz icin ama asla yardımcı olmuyordu bebek haraketleride cok azalma olmuştu, dün Bana başka fitil yazın dedim sağolsun dozası yüksek fitil yazdı, şimdi bakalım etkisin görücekmiyim, ultrasonda da cok fazla Kasların sıkılmış dedi endişelendim erken doğumu tetikliyormuş

Kızlar dr um tetanozu benle hiç konuşmadı bende hiç konusunu açmadım olmadım yani

Ya kızlar ben 36 37 haftada doğurmak istiyorum herşey yolundaysa yanlış bir düşünce dimi
İsteyerek sezeryan mi ? Anlamadım ama şu da var ki elzem bir durum yoksa her 38. Haftaya kadar durması iyi çünkü o haftalar kilo alımı daha çok oluyor ama yine en iyisini takip eden doktorunuz bilir ona danışmanız daha doğru

Kızlar dr um tetanozu benle hiç konuşmadı bende hiç konusunu açmadım olmadım yani
Ben de olmadim o haftalar hasta idim antibiyotik tedavisi görüyordum. Sonra sistemde 2021 olduğumu görünce (demir kesmisti beni tebdir amaçlı aşı olmuştum) sorun yok 5 yıl koruması var ztn önceki gebeligimden de tetanozum 2 doz oldugu için vurulmadim aşı yani belki sizinde öyledir

Ben kendi sitesinden aldıım. Site acayip yavaş, tam nefretlik ama başarıyosun azmedince

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…