Popüler Konu 2024 Ekim Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    219
Alt acma organizeri var canım içine bebek bezi pişik kremini filan koyuyorsun o çok kullanışlı oluyor hamur marka var trendyolda onu ekleyebilirsin 🌸
Teşekkür ederim bende şu keçe olan çanta organizeler çok övülüyor diye ondan sipariş edeyim diyordum ama Bu daha mantıklı sanki anne bebek çantasınada derli toplu koyulabilir 👍🏻

Merhaba kızlar dün bende Kontrole gittim 30+3 hafta olarak Bebeğin kilosu 1,480 kilo cıkdı Çok şükür bir sorun cıkmadı bebekde, Rahim ağzı vajinadan bakarak 26mm ölcümü yapdı ben cok düşük değilmi dedim Hayır çok güzel gittikce doğuma yaklaşdığın icin kısalmaya başlamış dedi 26+5 gittiğim zamanda 36mm ölcüm olmuştu kafam karıştı umarım erken doğum olmaz bu kadar hızlı Kısalmaya başlamışsa
Maşallah çok güzel kilosu. Benim 22 mm ölçüldü diye dinlenme ve işe gitmeme önerildi. Sanırım 25 in altına inince önlem alıyolar.

Teşekkür ederim bende şu keçe olan çanta organizeler çok övülüyor diye ondan sipariş edeyim diyordum ama Bu daha mantıklı sanki anne bebek çantasınada derli toplu koyulabilir 👍🏻
Evet canım biyere giderken dediğim organizer iyi oluyor hemen çantaya atabiliyoruz derli toplu oluyor. sen yine keçe almak istersen onuda oturduğunuz odaya git gel yapmamak adına alabilirsin 🌸

Yaa sagol cansucugum sen neyaptin odayi basladinmi izne nezaman cikiyorsun bende haftaya raporumu aliyorum
Canım biz odayı aldık ama ayın 22 sinde gelecek , bekliyoruz :) Ben çalışıyorum hala Allah kısmet ederse 37 ye kadar çalışmayı düşünüyorum. Bugün 30+4 olduk :) Eylülün 20si gibi bırakırım işi :)

Ben keçe olanı evde rahat kullanım için aldım. Onu getir bunu getir, ay şunu unuttum olmasın diye.

Ben hem keçeden aldım ev içinde odanda odaya iyi olur diye. Alt açmayı da daha çok çanta içine atmalik aldım. Güzel derli toplu yapıyor hepsi

bende hep sola yatılmalı diye biliyorum ama bir doktoru dinlediğimde kendinizi o kadar şartlamayın, zorlamayın gece yatarken bazılarının eşi uyandırıyor sola dön diye, bunlara hiç gerek yok demişti. O günden beri yine olabildiğince sola yatıyorum ama sağ tarafta bulunca da kendimi üzülmüyorum :)
Vallahi ben bir sağa bir sola dönüyorumm yatakta sürekli :KK70:

Aynı pozisyonda sabit kalamıyorum ben de. Ya midem yanmaya başlıyor, ya kasıyor, ya belim ağrıyor ama illa ki gece gündüz farketmezsizin sürekli dönüyorum otururken bile ☺️
Valla benim de sol tarafım çürüdü. Kalçam ağrıyo sola yatmaktan😅 ben artık gün içinde de yatıyorum bi de. Bir de gece çok dikkat etmiyorum o yüzden. Hangi yöne rahatsam

Ya kızlar elim bir türlü hastane çantasını yapmaya gitmiyor
Motivasyona mi ihtiyacın var acaba biranda başla bekleme pazar günü yaptım keşke geç kalmasaydım baya sonrası yoruldum. Ama yap ki aklından çıksın rahat edersin üstünden bir yük kalkıyor insanın. Varsa yanına birini çağır sohbet muhabbet olsun yoksa da aç müzik ya da bir film keyifle hazırla canım

Valla ben yaptım üstümden büyük bi yük kalktı aslında erkenden kırışmalarını istemedim ama tansiyonum falanda var belli olmaz erken falan olur diye dün hazırladım kurtuldum
Bu kırışma durumu aklıma ütülerken geldi amann dedim en iyisi hazır olsunda iyi olalım varsın kırışık olsun :KK66:)

X