Popüler Konu 2024 Ekim Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    219
Allah yardımcın olsun senin için dua edicem evsizlik çok kötü bir şey bebeğin ihtiyaçları için yardımcı olmak isterim söylemen yeterli

Canim cok uzuldum benim esimin ailesidr oyle kayinvalidemin tek yaptigi orgu kazak sagolsun ona bile sagolsun diyorum surekli , okadar maddi olarak hic sormuyor esim sagolsun herseyimizi yapti esimden sagligindan allah a bin sukur,takisini bilerek surekli para biriktiriyoruz diyor durumlarida iyi biliyorum paralarida var sana yapmiyorlar aslinda ogullarina verdikleri degeri gosteriyorlar oyuzden sen esin adina uzul kendi adina uzulme ev konusunda cok haklisin bizde esimin kendi isi sartlari olmasa hersey cok pahali para yetismiyor en ufak tepsi bile 300 tl olmus ,cocugun odasi ve ev konusunda cok uzuldum insallah tez zamanda esinle sen ve cocugun guzel bir hayata kavusursuniz.

Canım dışarı çık yürüyüşe ya da arkadaşlarınla tatlı kahve yap bnce evde durma böyle anlarda inşirah ölü bol bol Estağfirullah çekerek uyumaya çalış
Çıktım evden sokak da ağlaya ağlaya yürüdüm çok kötü oldum ya gözyaşlarıma hakim olamadım bugün hormonlar bu hale getirdi sanırım göz yaşıma hakim olamıyorum boğazım Düğümleniyor

Canim ayriyetten bebegin eksikleri icin bende sana destek olmak isterjm elimizden ne geliyorsa bugun sana yarin bize hayat ne gosterir hic belli olmaz bizde cok zorluk cektik esimle evlendigimizde sukurler olsun toparladik

Geçmiş olsun canım benim önceden nabzın yükseliyor muydu ? Hamilelikte mi yükselmeye başladı Ben de panik atak yok. Kalp ilacı veriyorlar ritim düzenlensin diye o iyi geliyor.
Ya nabzım yükselirdi ama bu kadar değil tabi ne kullanıyorsunuz acaba önceden böyle olunca dideral içerdim ama şimdi yasak

Gittim zaten gecmis yillarda da gitmistim suan tansiyon icin alfamet kullaniyorum. Tansiyonum hep 13e 8 nabzim da 110 uzerinde seyrediyor. Midem de tam kalbime baski yapiyor nefes alamiyorum valla

Allah yardımcın olsun senin için dua edicem evsizlik çok kötü bir şey bebeğin ihtiyaçları için yardımcı olmak isterim söylemen yeterli
Allah razı olsun çok teşekkür ediyorum kendimi çok yanlız hissedince buraya yazdım biliyorum ki en yakınımdakılerden yakınsınız duan için çok sevindim cok zor kiralarda yasamak Allah herkesi ev sahibi yapsın ev sahipleri acımasız tedavi olduğumu bebek beklediğimi bile bile beklemeden umursamadan şak diye sattı oysa ki girerken satmıcam için rahat etsin demişti .. mesajınla beni ağlattın Rabbimde seni hep mutluluktan ağlatsın yavrunu iyi insanlarla karşılaştırsın

Ya nabzım yükselirdi ama bu kadar değil tabi ne kullanıyorsunuz acaba önceden böyle olunca dideral içerdim ama şimdi yasak
Dideralin sakinleştirici etkisi var demi. Beloc ama kalp ritmini düzenlemek için veriyorlar kardiyolojinin yazması lazım. Gebelikte kan basıncı be stres artıyor tabi bizde de hemen etkisini gösteriyor. İnş sizde kurtulursunuz çarpıntıdan

En azından örgü örmüş emek harcamış yine sağolsun Pınarcım ne diyelim yine beterin beteri var sağolsun diyoruz :) ben aslında maddiden çok sormalarını isterdim ağrın var mı nasılsın bir şey canın istedi mi miden bulanıyorsa biz yapalım diye görümcem de üstelik aşçı 25 yaşında bir kere sormadılar sağolsunlar .. kayınvalidem sürekli ben çocuktan bıktım diyor 4 çocuğu var en küçüğü 9 yasında ondan sanırım eşiylede ayrı … olsun diyorum biz cok güçlü kadınlarız hepimiz ayrı ayrı sınavlardan gectik şu gebelik sürecinde ama insan unutabiliyor mu sonrası bilmiyorum hepiniz iyi ki varsınız yazılarınızı okumak bile cok mutlu ediyor odaları görmek filan Allah sağlıkla huzurla mutlulukla yaşamayı nasip etsin

Canım biz hepimiz senin yanındayız. Tüm sıkıntılarımızı, üzüntülerimizi, sevinçlerimizi paylaşıyoruz. Yapabileceğimiz her şeye her daim hazırız

Evet alacağız hocam ücretsiz izin olmadığı sürece alırız

Evet bende diyorum allah razi olsun cok sanlsi bir suru kazagi oldubaska bisey icin sormuyor korkuyor isteriz diye tarzlarini bildigim icin kabullendim yardim bizdede yok cocuga zaten bakmayacagini soyledi oyuzden bende esime kendime ve cocugima sagligimiz icin dua ediyorum kimseye bizi muhtac etmesin biz yapariz oyuzden bu grupta benzer sorunlar cogu kiside var insallah biz anneler ve babalar olarak bu islerin ustesinden gelriiz sana da cok dua edecegim seninde huzurun bir once gelsin

Canım biz hepimiz senin yanındayız. Tüm sıkıntılarımızı, üzüntülerimizi, sevinçlerimizi paylaşıyoruz. Yapabileceğimiz her şeye her daim hazırız
Allah razı olsun canınızı sıkmak istemezdim ama en son raddede yazdım yazmasam duvarlarla konuşmaya baslıyacaktım sanırım güzel dualarınız herşeyden kıymetli belki gerçek isimlerinizi bilmiyorum sizleri görmedim etmedim ama hep duamda canımdasınız gerçekten böyle hissetceğimi hiç düşünmezdim biraz soğuk biriyim ama sizler iyi ki varsınız

Ay kizlar hepiniz kotusunuz uzuldum iyice artti duygularimiz dolum filan yasadin mi yoksa bir anda mi geldi
Ben istanbuldayım, ailemiz malatya ve elazığda. Allah canına sağlık versin burada bir eşim, bir ben.. Benim de küçük yeğenim bugün beni çok özlediğini söylemiş ve ağlayarak uyuyakalmış. Herkesi çok özledik, doğumdan bir ay sonrasına kadar gidemeyeceğiz de memlekete. Ben de bugün oturdum bunlara ağladım aralıklarla, allah hepimize yardım etsin

Kışın hiç üşümücek benimkide dedi hastanede filan kalamam uğraşamam diye bakamam diye ama torununu kucağına almaya nasıl yüzü olacak bilmiyorum haklısın Allah kimseyi kimseye muhtaç etmesin onu cok iyi anladım bu süreçte Allah sağlık sıhhat güç versin biz herseyi atlatırız valla nefes alamaz haldeydim az rahatladım nefes aldım cook teşekkür ederim iyi ki varsın

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…