Popüler Konu 2024 Ekim Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    219
Buarada şimdi farkettim tahmini doğum 39+ nin sonlari oluyor öyle mi olması gerekiyordu.Cunku hep 38 den sonra beklenir normali odur demişlerdi yani ekimin 13 u değil de ilk haftası da dogum olablr demek değil mi
Tahmini doğum 40 haftaya göre yapılıyor. Ama 38den sonra her an gelebilir. Ama 41de de gelebilir yani 40dan sonraya da kalabiliyor

Etiketleri kesicem ben de ama sonra hangisi hangi aydı bilemeyebilir miyiz ki?

Kızlar mesela 32 de çalışabilir raporu aldık sonrasında istirahat raporu alabiliyor muyuz
Kuruma göre değişiyor. Teknik olarak alınabilir yani kadın doğum doktoru çalışır diyor ama diyelim ki 1 hafta sonra ayağını yaktın rapor aldın ( personelde çalışırken yaşadım bizzat) ya da grip oldun alırsın rapor. Ama bazı kurumlar hakem hastanesine yazıyor raporu art niyet var diye falan baş ağrısı uğraş dur

Yaaa, inan dışarıdan bakan bir göz olarak söylüyorum. Şimdi içimizden bir düşünce geçiyorsa ve bunu karşı tarafa aksetmediysek o da ne düşündüğümüzü bilemez tabi. İçimizden geçenleri karşı tarafta duymadığı için onları suçlayamayız Ama tek gidip uyuma meselesine, bireyselliğe ben de bir şey diyemiyorum tabii, ben de kızardım muhtemelen. Ama kızdıktan sonra da kesin pişman olurdumm Bence erkekler düz bir bakış açısına sahip ama biz detay görüyoruz. Bizim için sinir bozucu olan bir şey karşı taraf için hiç sorun teşkil etmiyor olabilir. Bireysel farklılıklar

Hıçkırdığını nasıl anlayabiliriz, karnım bazen 2 3 dakika boyunca pıt pıt oluyor hıçkırık mı acaba

Allah yardımcınız olsun Düzenli ve derin nefesler almaya çalışın. Aklınızda en ufak bir kaygı ya da düşünce varsa, ve paylaşabilecek birisi varsa paylaşın, durumunuzu atlatın. Anlatmak iyi gelebilir. Geçmiş olsun

Evet eylülde eğitim öğretim ödeneğini alacağız diye biliyorum ama emin de olamadım ya, haftamıza göre değişiyor olabilir. Haftaya çalışabilir raporumu vermek için okuluma uğrayacağım müdürüme sorayım bunu da

Kizlar merhaba, bir sey danışmak istiyorum özellikle tecrubeli annelere.
Şimdi benim elimde lansinoh markalı elektrikli süt pompası mevcut. Ablam 8 sene önce almış fakat hic kullanmamisti. O zamandan bu yana beklemeye bağlı silikon kısımları biraz eskimis ama motoru gayet iyi durumda çalışıyor. o yüzden lansinoh sitesinden yedek parçalarına baktık. Motoru haric her aksamını orjinal parcalariyla degistirerek bu markalı süt pompasını mı kullanmak daha mantıklı yoksa e bebeklerde satılan baby me markalı elektrikli pompanın sıfırını almak mi? Bu konuda biraz kafam karıştı. Yardımcı olabilirseniz cok sevinirim. :)

yalnız değilsin aynı konudan bende muzdaribim. 28. haftadayım ve oğluma isim bulamadım

ayrı odayı bende düşünüyorum ama kedilerde daha fazla merak uyandıracak bu durum

Biz Asya koyucaz inşallah ani küpü falan yaptırdım değiştiremeyiz artık ama çok beğenerek karar verdik

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…