2023 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    243
Benimde bi kedim var aşıları tam ama toksaplazma için ayrıca bi aşı falan var mı acaba biliyo musunuz ? Bende hamile olduğumu öğrendiğimden beri tuvalet temizleme işini eşim yapıyor ama geceleri bile beraber uyuyoruz tüyünden falan bişey olur mu acaba yutuyoruzdur illaki. dışarı çıkmıyor hiç başka kedili ortama da girmiyor.
Ya evde kedisi olanlar için dışkısından uzak durun dediklerini çok duydum benim doktorum da bu süreçte kedi sevmeye ara veriyoruz dedi canım inan bilmiyorum detaylı sadece çişinin değdiği şeylerden bulaşıyor hayvanın

Canım kedilerim de aşılı ama dışarıda da dolaşan kediler 🐈‍⬛
Yani ben o testi bilmiyordum yarın doktoruma söylerim
Ve ben yan komşuma verdim onları güvenim ona sonsuz çünkü yıllardır tanırız birbirimizi 🥹
Yani onlar hep kapıya gelse de maalesef açamıyorum mecburen ona geçiyorlar
Zaten önceden de babamı kaybettim o zamanlar da ona vermiştim yine
İnşallah canım benim sağlıkla ilerlesin detayları doktoruna sorabilirsin ben bildiğim kadrıyla sadece evinde olanlara dışkısı ile çişi ve kakasıyla temas etmemeyi söylemişti.

Teşekkür ederim bu bilgilerin için canım ❤️Ben bunları bilmiyordum
İki tane kedim var onları şimdilik yan komşuya verdim cünkü kokuları ve yemleri bana nedense şuan iğrenc geliyor
Nasıl böyle oldum bilmiyorum da sanırım hormonlardan dolayı
Bakalım biraz daha iyi olursam eşime değiştirtir ben uzak dururum canım
İnşallah canım benim.

İnşallah canım benim sağlıkla ilerlesin detayları doktoruna sorabilirsin ben bildiğim kadrıyla sadece evinde olanlara dışkısı ile çişi ve kakasıyla temas etmemeyi söylemişti.
Aynen biz de de var dışkıdan falan uzak duruyorum mamasını bile koymuyorum. Bazen seviyorum genelde uzak duruyorum 🌝

Kızlar ya aranızda benim gibi yemekten 2-3 saat sonra şekeri düşüp gözü kararanlar var mı, nasıl başa çıkıyorsunuz? Hamilelikten önce hiç böyle olmazdı
Ben de hep olur . Şeker hastalığından dolayı iki saat sonra ara öğün yaparsan meyve ile yoğurt gibi daha iyi olabilirsin.

Kizlar ne yapiyorsunuz hamilelik nasil geciyor benim kusmalarim gunde ikiye duştu ve acayip uykum halim var
Bu arada listeyi tamamladim adi listede olmayanlar msj atsinlar bana
İyiyim gibi bazen bulantılarım oluyor 😏 istesemde uyuyamıyorum hem çocuk var hem kurs 😅
Canım sat 3 Ekim yaş 34 2. Çocuk
Bu arada doğum tarihleirmizide yazmak istersen eğer 10 Temmuz 2023 ❤️

Canım aynı sorun benimde var inş bir problem yoktur. Normalde tiroid değerlerim düzenlidir bir rahatsızlığım söz konusu değildi gebelikte oluştu sanırım 25 mcg kullanıyorum şuan 3 hafta sonra tekrar değer ölçülecek bakalım neler diyecek bu hafta 3. Haftam oluyor perşembe gününe randevum var.
İnşallah bebeklerimiz için her şey yolundadır canım. Benim normaldede olan bir tiroid hastalığım var her zaman dengede tuttum ilaçla bir sorun yoktu zaten sorun olsa gebe kalamazdim. Ama gebelik dengeyi bozdu hormon 6yı geçmiş . Normalde hep 75ml kullanıyordum ilacı. Ama artık üç hafta 100ml kullanicam kan verip bakacak düzeldi mi diye,Korkmamın nedeni hani bu haftalar beyin gelişimi oluyorya. Ya ben müdahale edene kadar olan olduysa diye. E şimdi biz üç haftada bu hormonu normal seviyeye getirirsek hasar olduysa bile düzelecek mi çok endişeleniyorum elimde değil. Annelik böyle birseymis demekki...
İnşallah olmamistir içini ferah tut çünkü sen zaten ilacını kullanıyorsun. Daimi olup da hicbi şekilde müdahale edilmezse olur. Sen gönlünü ferah tut ufaklık iyidir iyiii.
İnşallah olmamıştır canım benim endişem bu ilk iki ay hormon bu sekilde kaldı bu ilk tremestirda beyin gelişimi oluyorya o yüzden korkuyorum

İyi akşamlar canım kizlar🥰🥰💓 yaaa çevrenize söylediniz mi kızlar ailelere falan biz hala korkuyoruz ben Nazara da çok inanırım , sizlerin de bu konularda düşüncelerini merak diyorum 🤔😘
İyi aksamlar cnm wallh ben cok inaniyorum diyer cocugumda soyledim tmm hastalikta vardi ama cekemeyen pis nefeste coktu kaybettim bebgimi allh korusun 6 ay sonra tekrar hamileyim 6+2 haftalik daha kimseye soylemedim kendi ailem haric herkezinkini allh korusun saglikla kucaginiza alin inslh

Kızlar ya aranızda benim gibi yemekten 2-3 saat sonra şekeri düşüp gözü kararanlar var mı, nasıl başa çıkıyorsunuz? Hamilelikten önce hiç böyle olmazdı
Ben warim cnm tansiyondan oyleyim bende surekli dusuk kansekerim falan doktora soyedim bebek senin vitaminlerini aldigi icin oyle oluyorsun bol bol yemen bol su icmen lazim dedi

Kizlar ne yapiyorsunuz hamilelik nasil geciyor benim kusmalarim gunde ikiye duştu ve acayip uykum halim var
Bu arada listeyi tamamladim adi listede olmayanlar msj atsinlar bana
Sat 16 Ekim, yaş 31, ilk çocuk.
Ben kedilerimle hala iç içeyim. Hala doktor arıyorum, en önemli kriterim hayvansever olması. Çünkü 6 buçuk yıldır bizimleler ve gerçekten onları da ben doğurmuşum gibi seviyorum. Eşimle beraber bak bu huyu sana benziyor, bu huyu bana benziyor diye yorumlamalarımız var hatta hala. Doktor bir şey derse kedilere -özellikle test yapmadan, direkt kafadan- doktoru değiştiririm. 😂

Kızlar ben bugün döndüm okula sonuç yine hüsran 😪 yoğun kanama.Öğleden sonraki dersleri iptal ettim. Gidip iğnemi oldum eve geldim. Ama yarın yine gitmem lazım bırakamam öğrencileri. Cuma kontrolüm var bakalım neler olacak o güne kadar.
canim bu surecte izin al bence kanama rislikdir
Eki Görüntüle 3171929 tahmin yapabilen var mı kızlarrrr
canim keseye gore cinsiyet yaniliyor
oyle olsaydi doktor kendisi soylerdi
İyiyim gibi bazen bulantılarım oluyor 😏 istesemde uyuyamıyorum hem çocuk var hem kurs 😅
Canım sat 3 Ekim yaş 34 2. Çocuk
Bu arada doğum tarihleirmizide yazmak istersen eğer 10 Temmuz 2023 ❤️
tmm canim eklicem valla ben aksamlari uyku tutuyor gunduzleride kusmam basliyor
Benim de sat 6 Ekim. 2. Gebeliğim. 1 oğlum var. 33 yaşındayım.
tmm eklerim canim

:emir_bebek:2023 TEMMUZ ANNELERİNİN PAYLAŞIM ALANI:emir_bebek:
Anne AdayiYasSon Adet TarihiKacinci ÇocukCinsiyet
evrem38 evrem38 2726 Eylul1?
@paris20233926 Eylul1?
@Etoilepolaire3226 Eylul1?
@mineHira3629 Eylul2?
@Kbranrr2729 Eylul1?
@smelllikeheaven?29 Eylul1?
@Emineemine893330 Eylul1?
T Tuuubii 291 Ekim2?
@linkin13331 Ekim1?