2023 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    243
Kızlar ben bugün döndüm okula sonuç yine hüsran 😪 yoğun kanama.Öğleden sonraki dersleri iptal ettim. Gidip iğnemi oldum eve geldim. Ama yarın yine gitmem lazım bırakamam öğrencileri. Cuma kontrolüm var bakalım neler olacak o güne kadar.
Canım yaklaşık aynı şeyleri yaşayan bir meslektaşın olarak işi bırakmanı tavsiye ediyorum çocuklar da yeni gelen öğretmenlerine bir an evvel aşılmış olurlar. Sen de istirahat edersin gerçekten istirahat etmek çok önemli çok şükür içerdeki kanama alanım azaldı o halde bile doktor yatmaya devam ayaklanmak kanamayı artırır dedi. Kanama duracak ilaçları bırakacağız birkaç gün kanamam olmazsa öyle kalkacaksın dedi. Şöyle düşün öğrencilerinin hakkına girmemek onları yarı yolda bırakmamak için gitmiyorsun ama böyle onlar daha da allak bullak oluyorlar. Tabi diğer taraftan karnımıza düştüğü andan itibaren bize emanet edilmiş de bir can var. Seni asla kırmak üzmek istemem. Fakat sonun da daha çok üzülmekte var

Ben de influenza olduğumdan beri öksürüyorum 15 günü geçti ve öksürük geçmedi. Azalmıştı dünden beri yine yoğunlaştı çok bunaldım artık. Resmen ciğerim acıyor öksüre öksüre karnım da hep sallanıyor zaten. 😔😔😔
Evet çok zor oluyor ben de bunaldım baya. Gece mahvoluyorum

Beninde çok düşüyor sabah gozlerm karardı. Birazda acliktan sanirjm 😭 gerçekten şifa diliyorum hepinize benim çok zorlamaya başladı akşam ne yicem blmyrm öğlen üç dört kaşık makarna yedm midem artık hamur doldu ekmek makarna dışında ne yiyeblrm blmyrm artık kızlar
Yoğurt yayla çorbası kefir gibi şeyler dene canım bir de yağsız gevrek veya etimek yiyorum ben. Meyve yiyebiliyorum. Ha bir de haşlanmış patates

Ben ilk hamileliğimde kabızlıktan çok çektim hastanede çok yatmıştım orda bana bitane ilaç verdiler nasil daha erken vermemişler şaşırdım o yuzden şimdi çok rahatım onu kulandigim için kabızlık hiç çekmedim. Burayada brakıyorum resmini belki kulanmanızı da tavsiye ederim
Teşekkür ederim. Doktorumla da görüşeyim kullanırım ya. Bedeni rahata sokacak herseye varım ben 😁

İnanın vizd
Heyet raporunu almakla çok iyi etmişsiniz sizin durumunuz daha kritik öğretmenim ben de muhtemelen heyet raporu alacam yakında
İnanın vicdanen çok rahatım evde de. Surekli yatyrm yani iyi olupta almıyoruz bu raporu kötü olmasakta çalışsak keşke. Ama şu durumda gerçekten zor öğretmenlikte çok zor anlyorm sizi

Dene canım çok iyi geliyor. Ben üzerine fala yağ koymadan içiyorum. Kabızlık için de kuru erik ve hemen arkasından ılık su tüket müshil etkisi yapıyor 😁
Ben kuru meyveler de tüketemiyprım kabızlık için diyetisyen yasakladı kuru meyveleri 🤕 valla çok zorluyor beni kabızlık.

AB9072CE-B216-4443-A6A1-74EBD042029C.jpeg
tahmin yapabilen var mı kızlarrrr

X