2023 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    243
O kötü iş
Burda ücretsiz izne ayrılıyorsun 2 yıl maas olmuyor maalesef. Çok şükür durumumuz iyi maaşı kafama takmam. Ama şuan taksitim var kesilmemesi lazım mecbur heyet raporu bulmam lazim
te ya . Gerçekten durumu iyi olmayan zor durumda kalıyor maalesef 🙁

Ya evde kedisi olanlar için dışkısından uzak durun dediklerini çok duydum benim doktorum da bu süreçte kedi sevmeye ara veriyoruz dedi canım inan bilmiyorum detaylı sadece çişinin değdiği şeylerden bulaşıyor hayvanın
Ben yarın sabah bi sorayım bunu
Bakalım ne diyecekler

Cnm benm doktorum 8. Haftamda benden kedi ve köpek hastalığı rubella ve toksoklazma için tahlil istemişti yaptım temiz çıktı çok şükür bir bağışıklığına bakıyorlar birde şuanda üzerinde varmı diye... Benmde evimde iki tane köpeğim var banada çiş ve dışkılarını elleme dediler zaten bu tedaviye gireli eşim üstlendi temizliklerini Allahtan birde sokaktaki kedi köpeklere temas etmemeye çalış evdekilerin aşıları parazitleri takip ediyorsun ama sokaktakilerin bilmiyorsun o yüzden bilmediğim sokaktaki hayvanlara temas etmiyorum...
Ben yarın doktoruma danışayım bakalım bana da tahlil yapacak mı
Teşekkür ederim ☺️

Kızlar hep bu saatlerde midem hem çok bulanıyor hem de karnım çok acıkıyor. Bir öneriniz var mı?
Şu an aynısını yaşıyorum, hatta 1 haftadır sürekli böyle :KK43: Açım ama hiçbir şey yiyemiyorum. Ne yersem yiyim çıkarıyorum. Açlıktan başım dönüyo artık. Bu yüzden acile giden var mı aranızda?

Şu an aynısını yaşıyorum, hatta 1 haftadır sürekli böyle :KK43: Açım ama hiçbir şey yiyemiyorum. Ne yersem yiyim çıkarıyorum. Açlıktan başım dönüyo artık. Bu yüzden acile giden var mı aranızda?
Şu anda çubuk kraker kemiriyorum. Zor da olsa bastırsın diye yiyorum.

İnşallah bebeklerimiz için her şey yolundadır canım. Benim normaldede olan bir tiroid hastalığım var her zaman dengede tuttum ilaçla bir sorun yoktu zaten sorun olsa gebe kalamazdim. Ama gebelik dengeyi bozdu hormon 6yı geçmiş . Normalde hep 75ml kullanıyordum ilacı. Ama artık üç hafta 100ml kullanicam kan verip bakacak düzeldi mi diye,Korkmamın nedeni hani bu haftalar beyin gelişimi oluyorya. Ya ben müdahale edene kadar olan olduysa diye. E şimdi biz üç haftada bu hormonu normal seviyeye getirirsek hasar olduysa bile düzelecek mi çok endişeleniyorum elimde değil. Annelik böyle birseymis demekki...

İnşallah olmamıştır canım benim endişem bu ilk iki ay hormon bu sekilde kaldı bu ilk tremestirda beyin gelişimi oluyorya o yüzden korkuyorum
İnşallah bebeklerimiz için her şey yolundadır canım. Benim normaldede olan bir tiroid hastalığım var her zaman dengede tuttum ilaçla bir sorun yoktu zaten sorun olsa gebe kalamazdim. Ama gebelik dengeyi bozdu hormon 6yı geçmiş . Normalde hep 75ml kullanıyordum ilacı. Ama artık üç hafta 100ml kullanicam kan verip bakacak düzeldi mi diye,Korkmamın nedeni hani bu haftalar beyin gelişimi oluyorya. Ya ben müdahale edene kadar olan olduysa diye. E şimdi biz üç haftada bu hormonu normal seviyeye getirirsek hasar olduysa bile düzelecek mi çok endişeleniyorum elimde değil. Annelik böyle birseymis demekki...

İnşallah olmamıştır canım benim endişem bu ilk iki ay hormon bu sekilde kaldı bu ilk tremestirda beyin gelişimi oluyorya o yüzden korkuyorum
Yaaa canım bende aynı şeyden dolayı çok korktum acaba geç kalmışmıyımdır bir sorun olmuşumdur fln diye içim içimi çok yedi inş bir sorun oluşmadan zamanında müdahale etmişizdir

Ben bir hayvanasigi olarak sokaktakileri de seve seve bitiremiyorum🥰 ellerimi ve üzerimi eve gelince pakliyorum ama o minnoş benden sevgi beklerken uzaktan bakıp gecemem.
Şuana dek herhangi bir sıkıntı yaşamadım. Bagisikligim var. Çocukluğumdan beri hem sokak hem de ev kedileri ile iç içe yaşadım. Köpeklerden kaçmadım ve hatta kümes hayvanları, danalar kuzular bile sevdim hep (gerçi çocukken sonunda hep bitlenmisimdir) 😁
Velhasili hayvandan korkmam insandan korktuğum kadar. İnsandaki pislik, virüs, bakteri daha fena. Uzak olsunlar :))
Hijyene dikkat ettiğiniz sürece hastalık bulaşmaz.

Herkese gunaydin bu arada. Ben listeye ekletmedim kendimi hala. 12. Haftayı tamamlayınca LadyMorganas LadyMorganas a mesaj atacağım.

Selam. Geçen hafta kalp atışını duyamadığımdan, vajinal ile sadece atan kalbi gördüğümden bahsetmiştim. Geç döllenmedir diye bir haftadır bekledim ve dün sonunda tekrar gittim doktora. Maalesef kalbi durmuş, biz o gün gördükten hemen sonra muhtemelen... İnanılmaz üzüntülü ve bunalımlı bir gün geçirdim dün, sürekli sağlıklı değildi diye kendimi telkin etsem de kabullenmekte çok zorlandım, çünkü tam geçen yıl bu zamanlarda da dış gebelik yaşayıp tüpümü de kaybetmiştim... İki deneme de bu şekilde sonuçlanınca moralim bir hayli düştü ama sağlık olsun diyorum kabulleniyorum ne yapayım. 26 yaşındayım, önümde çok fırsat olucak, acele de etmek istemiyorum ama durum bu... Allahım herkese sağlıklı gebelikler, sağlıklı bebekler nasip etsin...

X