2023 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    243
Kızlar ben geldim hatırlar mısınız bilmem 😅bebişi hasta olanlara geçmiş olsun çok zor valla biz bu sene sürekli her ay bi tur atlatıyoruz 😏 benim bilenlerden akıl almam gerekiyor. Bizimde 1 yaşımıza çok az kaldı ve ben şu an yeniden 15 haftalık hamileyim 🙈 bebişimi emziriyorum ama sütten kesmem gerekiyor ama yapamıyorum çünkü çok düşkün 😏 önerisi olan var mı??
Ben gebeliği öğrendikten sonra yavaş yavaş azalttım. En son gece kalkınca emziriyodum. Ama geceleri de son çare olarak emziriyodum. Öncesinde emzik verme pış pışlama su içirme bunları deniyodum olmazsa emziriyodum. Derken bi gün hiç emzirmemeye başladım. Tabi bu süreçte yoğurda çok yüklendim. Ve her zaman karnının tok olduğundan emin oldum. Mesela gece yatmadan önce yedirebildigim kadar yoğurt yediriyorum. 3 ana öğün yapıyo genelde bazen 2 ana öğün. Aralarda da meyve ve yoğurt.

Kızlar ben geldim hatırlar mısınız bilmem 😅bebişi hasta olanlara geçmiş olsun çok zor valla biz bu sene sürekli her ay bi tur atlatıyoruz 😏 benim bilenlerden akıl almam gerekiyor. Bizimde 1 yaşımıza çok az kaldı ve ben şu an yeniden 15 haftalık hamileyim 🙈 bebişimi emziriyorum ama sütten kesmem gerekiyor ama yapamıyorum çünkü çok düşkün 😏 önerisi olan var mı??
Hayırlı olsun bu arada 🌸🌸 direkt konuya dalmisim ben😁 bi de ben arada emziği verip kucağıma aliyodum emzirir gibi. Duygusal bi açlık da yaşamasın diye düşünüyordum. Ama şimdi üzerinden 6 hafta geçti. Durmuyo artık kucağımda öyle bi ihtiyaç duymuyo yani çok uzun zamandır.

Amiiin hepimiz inşallah 🙏🏻 evet kızçe geliyor bu defa 🫠sen öğrendin mi? Hiçbişey sürme bencede meme çocuğun güvenli limanı yıkma hiç şevkatle bırakır niye bırakmasın. Benimki hala uyurken dokunuyo kokluyo elini daldırıp öyle uyuyo 😀
Maşallah ne güzel 😍dün hiç vermedim ama zorlandık bugünde kararlıyım vermicem 😂 alışıyor gibi ama sırnaşıyor falan ama eskisi gibi değil. Ben test yaptırdım dün çıktı sonucu ama hala öğrenemedim yeğenim baby shower yapacakmış 😅 hayır yüz ifadesinden anlarım dedim ama anlayamadım söylemiyor da 🤣🤣

Hayırlı olsun canım yaa siz temmuz anneleri bayağı hızlı çıktınız maşallah, ben ağustos anası oldum orayı da burayı da takip ediyorum ağustos bebeleri çok huysuz çıktı o nedenle1 tane gebe haberimiz yok, şimdilik kaza falan da olmadı 🤭🤭🤭
Teşekkür ederim🤗 valla öyle olduk maşallah bize diyim 😅 Temmuz bebelerinin de normal olduğu söylenemez bence 🙈

Yürüyünce evet asırı yoruyor benı gebelık olmasa bu kadar yorulmazdım ama varya okadar hatketlı olmaya başlıyolar kı anlatamam sana 🤣🤣😍😍 ama oda tatlı yorgunluk
Benim küçükse yürümüyor ama maşallah abisiyle çok hareketliler valla bazen hamile olduğumu unutuyorum 🫣🤭ama dediğin gibi olsun tatlı yorgunluk bunlar 🥰

Hayırlı olsun bu arada 🌸🌸 direkt konuya dalmisim ben😁 bi de ben arada emziği verip kucağıma aliyodum emzirir gibi. Duygusal bi açlık da yaşamasın diye düşünüyordum. Ama şimdi üzerinden 6 hafta geçti. Durmuyo artık kucağımda öyle bi ihtiyaç duymuyo yani çok uzun zamandır.
Teşekkür ederim 🤗🥰 emzik vermeyi düşünüyorum ama sonra vazgeçiyorum dün hiç vermedim deneme için bence gayet başarılıydı 😅bugünde devam ediyoruz umarım böyle olur ama her meme istediğinde mama hazırlayıp içiriyorum doğru mu bilmiyorum artık tabi yemeğini falan da yiyor. Ne güzel sen başarmışsın 🤗 darısı bana 😅

Ben gebeliği öğrendikten sonra yavaş yavaş azalttım. En son gece kalkınca emziriyodum. Ama geceleri de son çare olarak emziriyodum. Öncesinde emzik verme pış pışlama su içirme bunları deniyodum olmazsa emziriyodum. Derken bi gün hiç emzirmemeye başladım. Tabi bu süreçte yoğurda çok yüklendim. Ve her zaman karnının tok olduğundan emin oldum. Mesela gece yatmadan önce yedirebildigim kadar yoğurt yediriyorum. 3 ana öğün yapıyo genelde bazen 2 ana öğün. Aralarda da meyve ve yoğurt.
Ben dün başladım gecede vermedim ama hep her istediğinde mama yani devam sütü hazırlayıp verdim. Yemek falan da yiyor zaten. Ama yoğurt iyi fikir teşekkür ederim bende ona da ağırlık vereyim 🤗

Maşallah ne güzel 😍dün hiç vermedim ama zorlandık bugünde kararlıyım vermicem 😂 alışıyor gibi ama sırnaşıyor falan ama eskisi gibi değil. Ben test yaptırdım dün çıktı sonucu ama hala öğrenemedim yeğenim baby shower yapacakmış 😅 hayır yüz ifadesinden anlarım dedim ama anlayamadım söylemiyor da 🤣🤣
Verme verme eğer başladıysan kıyamayıp verince bitti eline düşersin valla 😀 oo kutlamalı hemde hadi gönlünden geçen hayırlı olsun hakkında 🙏🏻

Kizlar dün 1 yaş asimizi olduk çok şükür her şey yolunda kilosu biraz sınırda zayıf diye
Dünden beri oğlum çok huysuz sürekli aglamalarda bugün farkettim aşi olan yer sismiş normal mi? Bakın böyle
Bizde ateş yaptı 1 yaş aşısı 1.5 gün kadar şişlik falan olmadı ama olsa şaşırmazdım çok direndi eskisi gibi kolay aşı yapılmıyo kasıyolar kendilerini 🫤 huysuzluk 1 yaş sendromu aşı uyku gerilemesi hepsi bomba gibi yaa

Bizde ateş yaptı 1 yaş aşısı 1.5 gün kadar şişlik falan olmadı ama olsa şaşırmazdım çok direndi eskisi gibi kolay aşı yapılmıyo kasıyolar kendilerini 🫤 huysuzluk 1 yaş sendromu aşı uyku gerilemesi hepsi bomba gibi yaa
Gecmiş olsun
Evet bizimde çok direndi hatta hemşire bu çok hiperaktif belli bu kilo alamaz diye
Oğlumun şişlik hala aynı kizarikta var bakalım yarın geçmese sağlık ocağına goturcem

Gecmiş olsun
Evet bizimde çok direndi hatta hemşire bu çok hiperaktif belli bu kilo alamaz diye
Oğlumun şişlik hala aynı kizarikta var bakalım yarın geçmese sağlık ocağına goturcem
Ay ne hiperaktif hemen bir sendrom yapıştırıyolar hareketlidir o ayrı hiperaktif ne iyi bişey söylüyo sanki sinir oluyorum bide hemşire güya. Çok normal şuan kilo alamaması hatta vermesi emekle kalk yürü ilgilenecek çok şey var yemek yememesi için sebep çok veya kilo almaması için takma eğer keyfi yerindeyse 👌🏻 götür tabi bana buz kompres yap şişerse demişlerdi yaptın mı bilmiyorum dene yapmadıysan

X