2023 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    243
Hahahaha daha doğan yasına gırmedı hamış kaldık Allah'tan bızım kı kendını kurtardı acıkınca dolaba doğru gıdıyor bizle oturup yıyıp duruyor yürümeye başladımı senın kı bizim kı yerınde durmuyor artık bız nere o ora oldu yürüyerek takılıyor bıze 🤣🤣🤣
Aynen valla 😅🙈maşallah sizeee🤗 yemesi falan bizimle iyi ama hala yürümüyor istediği her yere sürünerek tutunarak gidiyor büyük oğlum yaşını karşılamıştı ama bakalım bu nasıl olacak

Aynen valla 😅🙈maşallah sizeee🤗 yemesi falan bizimle iyi ama hala yürümüyor istediği her yere sürünerek tutunarak gidiyor büyük oğlum yaşını karşılamıştı ama bakalım bu nasıl olacak
Yakındır yürümesi cnm biz yenı 11 doldurduk bakalım 21 de bir yaş olucak zaman çok hızlı gecıyor gerçekten

Eklentiler

• IMG_4421.jpeg
    IMG_4421.jpeg
    110,1 KB · Görüntüleme: 44
Yaaa çok sevindim maşallah sizede sağlıkla kucağına alırsın inşallah canm 🤗 cinsiyetini öğrendin mi ? bende bıraktırmaya uğraşıyorum ama hep daha çok sarılıyor bu sefer 😏 aslında vicdan da yapıyorum biraz. Mamaya da başladık e zaten yemek falan da yiyor ama bıraktıramadım dediğin gibi birden kesmem lazım bence. Salça sür vb şeyler söylediler ama iğrendirmek de istemiyorum ay bilemedim yani
Amiiin hepimiz inşallah 🙏🏻 evet kızçe geliyor bu defa 🫠sen öğrendin mi? Hiçbişey sürme bencede meme çocuğun güvenli limanı yıkma hiç şevkatle bırakır niye bırakmasın. Benimki hala uyurken dokunuyo kokluyo elini daldırıp öyle uyuyo 😀

Kızlar ben geldim hatırlar mısınız bilmem 😅bebişi hasta olanlara geçmiş olsun çok zor valla biz bu sene sürekli her ay bi tur atlatıyoruz 😏 benim bilenlerden akıl almam gerekiyor. Bizimde 1 yaşımıza çok az kaldı ve ben şu an yeniden 15 haftalık hamileyim 🙈 bebişimi emziriyorum ama sütten kesmem gerekiyor ama yapamıyorum çünkü çok düşkün 😏 önerisi olan var mı??

Hayırlı olsun canım yaa siz temmuz anneleri bayağı hızlı çıktınız maşallah, ben ağustos anası oldum orayı da burayı da takip ediyorum ağustos bebeleri çok huysuz çıktı o nedenle1 tane gebe haberimiz yok, şimdilik kaza falan da olmadı 🤭🤭🤭

Kızlarr oğlum ayağa kalkıp duruyor ancak yürümeye cesaret edemiyor bu durumu yaşayan var mı aranızda yürümeye hazırlık mı yapıyor acaba 🤣
Evet cnm yürümeye hazırlanıyor yavaş yavaş ılerletıcek bızım kıde öyleydı sımdı yakalayana aşk olsun kendı etrafında dönüyor abla abı nere o oraya gıdıyor bırde hızlı gıdıyor adımları ablasıyla abısıyle oyun oynuyor 🤣🤣🤣 en sevdıgım yönü akşam sekızde yattı sabah kalkar artık

Büyük ihtimalle hazırlık yapıyor😃
Bizim 10 aylıken adım atmaya başladı düşüp kalka öğrendi
Az kaldı o zaman heyecan dorukta 😍
Evet cnm yürümeye hazırlanıyor yavaş yavaş ılerletıcek bızım kıde öyleydı sımdı yakalayana aşk olsun kendı etrafında dönüyor abla abı nere o oraya gıdıyor bırde hızlı gıdıyor adımları ablasıyla abısıyle oyun oynuyor 🤣🤣🤣 en sevdıgım yönü akşam sekızde yattı sabah kalkar artık
Yürüse çok yorulcaksın diyorlar ama şuan En çok uyku durumuna sevindim umarım bizimkide yorgunluktan uyuyacak durumlara gelir 🤣🤣

Az kaldı o zaman heyecan dorukta 😍

Yürüse çok yorulcaksın diyorlar ama şuan En çok uyku durumuna sevindim umarım bizimkide yorgunluktan uyuyacak durumlara gelir 🤣🤣
Yürüyünce evet asırı yoruyor benı gebelık olmasa bu kadar yorulmazdım ama varya okadar hatketlı olmaya başlıyolar kı anlatamam sana 🤣🤣😍😍 ama oda tatlı yorgunluk

Kizlar dün 1 yaş asimizi olduk çok şükür her şey yolunda kilosu biraz sınırda zayıf diye
Dünden beri oğlum çok huysuz sürekli aglamalarda bugün farkettim aşi olan yer sismiş normal mi? Bakın böyle

Eklentiler

• IMG_20240626_102949.jpg
    IMG_20240626_102949.jpg
    73,5 KB · Görüntüleme: 36
Kizlar dün 1 yaş asimizi olduk çok şükür her şey yolunda kilosu biraz sınırda zayıf diye
Dünden beri oğlum çok huysuz sürekli aglamalarda bugün farkettim aşi olan yer sismiş normal mi? Bakın böyle
Ebeye sordunmu cnm kılosu ne kadar kı sınırda hıc basıma gelmedı bızım daha var bır yaş asımıza inşallah bır sorun çıkmaz cnm

X