2023 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    243
Kizlar ayakkabu giydiriyor musunuz basladibuz mu aldiniz bu hopfrog marjadan kac numara almaliyim
Bende ev patiği var hopfrög ama ayakkabıyı biraz daha rahat dengeli yürüdüğünde o markadan alıcam çok memnunum. Şuan igor ve vicco giyiyor 20 numara ikiside rahat ama viccoyla çok daha rahat yürüyo 👌🏻

Kızlar ben geldim hatırlar mısınız bilmem 😅bebişi hasta olanlara geçmiş olsun çok zor valla biz bu sene sürekli her ay bi tur atlatıyoruz 😏 benim bilenlerden akıl almam gerekiyor. Bizimde 1 yaşımıza çok az kaldı ve ben şu an yeniden 15 haftalık hamileyim 🙈 bebişimi emziriyorum ama sütten kesmem gerekiyor ama yapamıyorum çünkü çok düşkün 😏 önerisi olan var mı??

Kızlar ben geldim hatırlar mısınız bilmem 😅bebişi hasta olanlara geçmiş olsun çok zor valla biz bu sene sürekli her ay bi tur atlatıyoruz 😏 benim bilenlerden akıl almam gerekiyor. Bizimde 1 yaşımıza çok az kaldı ve ben şu an yeniden 15 haftalık hamileyim 🙈 bebişimi emziriyorum ama sütten kesmem gerekiyor ama yapamıyorum çünkü çok düşkün 😏 önerisi olan var mı??
Aha sendemi hamişssin kız 🥰🥰🤣🤣

Bende ev patiği var hopfrög ama ayakkabıyı biraz daha rahat dengeli yürüdüğünde o markadan alıcam çok memnunum. Şuan igor ve vicco giyiyor 20 numara ikiside rahat ama viccoyla çok daha rahat yürüyo 👌🏻
Bır benım oğlana olmuyor 19 20 🤣🤣🤣 biz 21 takılıyoruz goca ayaklı bizimki biraz üst tonbullugu hıc gıtmedı hala kalın ayaklı

Kizlar bebekleri tek uykuya gecenler saat kacta ve kac saat uyuyor sabahtan kizim 1.5 saat uyudu ve asla hala uyumuyor 1 saat ugrastim 5 saattir uyanik , 3.5 saat aralıktan sonra uyuyordu ama hala uyumadı 👀

Kizlar bebekleri tek uykuya gecenler saat kacta ve kac saat uyuyor sabahtan kizim 1.5 saat uyudu ve asla hala uyumuyor 1 saat ugrastim 5 saattir uyanik , 3.5 saat aralıktan sonra uyuyordu ama hala uyumadı 👀
Biz sabah yedıde kalkıp öglene kadar dueuyor öglen de ıki üç saat yatıp akşam da dokuzda uyuyor her zaman düzene soktuk çok şükür asırı hareketlı her yere gıdıyor yürüyerek sokakta bıle yürümeye başladı arabasına bınmıyor

Ahahahha bir geldin pir geldin hoşgeldin kervana 😀 hayırlı olsun bebişin 🙏🏻 valla bende şuan 19.haftalığım geçen haftaya kadar emzirdim. Doktorda bir sorun görmedi açıkcası devam dedi ama hamilelikten sütüm çok çok azaldı oğlanda sadece uyumak için geliyodu memeye. Birden kestim o yüzden. Gündüz oyaladım hep akşamda memesiz yatırdım tabiki ilk 2 3 gün çok sık uyandı söylendi kızdı ama şuan 10 günü bulmak üzere hiç meme diye gelmiyo sadece elini sokuyo uykuya dalarken 😍 eğer sütün azsa birden kes derim mastit falanda olmadım mesela. Ama sütün hala çoksa teker teker azalt emme seanslarını İnşallah kolay bırakır minnoş 🙏🏻

Ahahahha bir geldin pir geldin hoşgeldin kervana 😀 hayırlı olsun bebişin 🙏🏻 valla bende şuan 19.haftalığım geçen haftaya kadar emzirdim. Doktorda bir sorun görmedi açıkcası devam dedi ama hamilelikten sütüm çok çok azaldı oğlanda sadece uyumak için geliyodu memeye. Birden kestim o yüzden. Gündüz oyaladım hep akşamda memesiz yatırdım tabiki ilk 2 3 gün çok sık uyandı söylendi kızdı ama şuan 10 günü bulmak üzere hiç meme diye gelmiyo sadece elini sokuyo uykuya dalarken 😍 eğer sütün azsa birden kes derim mastit falanda olmadım mesela. Ama sütün hala çoksa teker teker azalt emme seanslarını İnşallah kolay bırakır minnoş 🙏🏻
Ayrıntılı ne zaman cnm 🥰 gün aldınmı

Kızlar selam kızım 6.45 gibi uyanıyor babası 1.5/2 saat ilgileniyor ve muz avakado vs çok az bir şeyler yediriyor, o ilgilenirken ben uyuyorum çünkü eşimin mesaisi yoğun gece geç geliyor 23.00 gibi bütün gün ben baktığım için sabah dinleniyorum. Fakat ben uyanınca da 1. Uyku saati geliyor. Eşim işe gidiyor, Kahvaltıyı uyanır uyanmaz mı yaptırıyorsunuz ? Yoksa kahvaltıyı 1. Uyku sonrası yaptıran da var mı ?

Bır benım oğlana olmuyor 19 20 🤣🤣🤣 biz 21 takılıyoruz goca ayaklı bizimki biraz üst tonbullugu hıc gıtmedı hala kalın ayaklı
Ayrıntılı ne zaman cnm 🥰 gün aldınmı
Bizimkinede kıtı kıtına oldu ama markadan markaya çok değişiyor yaa sen yine bak. Vicconun açık modellerinde 20 baya rahat oldu mesela ama igor da parmağı dayanıyo bile
Ayrıntılıya bu ara girerim canım haftaiçi doktora gidicem 3lü tarama yapılıcak ondan sonra giderim koşturmacadan aksıyo kontroller malesef

Bizimkinede kıtı kıtına oldu ama markadan markaya çok değişiyor yaa sen yine bak. Vicconun açık modellerinde 20 baya rahat oldu mesela ama igor da parmağı dayanıyo bile
Ayrıntılıya bu ara girerim canım haftaiçi doktora gidicem 3lü tarama yapılıcak ondan sonra giderim koşturmacadan aksıyo kontroller malesef
Aynen bende yarın gıdıcem konturole bakalım ne kadar buyumuş 🥰🥰🥰

Yaaa çok sevindim maşallah sizede sağlıkla kucağına alırsın inşallah canm 🤗 cinsiyetini öğrendin mi ? bende bıraktırmaya uğraşıyorum ama hep daha çok sarılıyor bu sefer 😏 aslında vicdan da yapıyorum biraz. Mamaya da başladık e zaten yemek falan da yiyor ama bıraktıramadım dediğin gibi birden kesmem lazım bence. Salça sür vb şeyler söylediler ama iğrendirmek de istemiyorum ay bilemedim yani

Seninkide iyiymiş hahahah 😂😂😂Ben arkadaşlarımı kınadım 🙈 küçük küçük ne ardı ardına doğuruyorsunuz bide bu kaza nedir ya hiç anlamıyorum falan diyordum 🙈🙈😂😂😂 ıhh artık hiç bişey için büyük konuşmam
Hahahaha daha doğan yasına gırmedı hamış kaldık Allah'tan bızım kı kendını kurtardı acıkınca dolaba doğru gıdıyor bizle oturup yıyıp duruyor yürümeye başladımı senın kı bizim kı yerınde durmuyor artık bız nere o ora oldu yürüyerek takılıyor bıze 🤣🤣🤣

X