2023 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    226
IMG-20220513-WA0011.jpeg
buda benim bebiş teyzeleri

Benle eşimde kan uyuşmazlığı var neler yapılıyor bana da söyler misin?
Lekelenme kanama olmadığı sürece sıkıntı yok 28.hafta da bir kere doğum da bir kere iğne yapıyorlar ama eğer lekelenme olursa 28. Haftayı beklemeden iğne yapılması lazım çünkü bizim vücudumuz bebek bizim kanımızı tasimayinca yabancı zararlı madde görüyor ve bebeği dışarı atmak için savaş veriyor kalbini durduruyor 😢

Aman tövbe de arkadaşım 😀 ben de 5. Haftada yen hiç belirtim yok kasık ve karın ağrısı dışında diye çok söyledim. Mide bulantısı 6. Haftanın sonunda bir başladı tam başladı, mahvediyor insanı 😀 nolur dua et kendine belirtisi devam etsin böyle, 😀😀
Yaaaa gercekten mi. Ay inşallah boyle gider o zaman 😂

Kızlar merhabalar, bişey soracağım
Pazartesi beta 95
Çarşamba 170 farklı yerde vermek zorunda kaldım
Bugün 912 bu yükseliş normal mi fazla geldi sanki bana bir anda 😂

Kızlar yine moralim bozuldu 😭 bu annenin bebekle savaşan testi bende yine pozitif çıktı yani yine vücudum bir savaş içinde 10 gün sonra gel kesinleşir dedi doktor 😔

Kızlar yine moralim bozuldu 😭 bu annenin bebekle savaşan testi bende yine pozitif çıktı yani yine vücudum bir savaş içinde 10 gün sonra gel kesinleşir dedi doktor 😔
Canım bu test nasıl ve nerede yapılıyor bilgi verebilir misin lütfen. Benimde daha önceden iki kaybım var. Sanırım benimde bunu yaptırmam gerekiyor.

X