2023 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    226
Yok canim lekem falanda. Bir önceki gebeligimde de yoktu leke ama kanama alani vardı malesef 😞 erkenden progestan başlamıştik aynisi olacak diye bisey yok ama kötü tecrubeler korkutuyor kuzum. Ilk gebemiz sensin galiba ..nasil gidiyor basladi mi bulanti vs.
Anladım canım o halde git in rahat etsin ❤️ bende bulantı var ama kusma yok çok şükür. Şimdilik gidiyor böyle

Hanimlar bu haftalar o agrilar cok normal..
Rahimdeki degisiklikler bir sürü sey oluyor. Asiri olmadikca ve kirmizi kanama olmadikca korkmayin diyorlar doktorlar. Ama leke bile olsa doktorunuzla görüşün mutlaka..
Çok haklısınız, doktorlar hep normal olduğunu söylüyor. İnsan biliyor ama yine de endişeleniyor😊 Allahım her birimize evlatlarımızı sağlıcakla kucağımıza almayı nasip etsin inşallah 🤲

Uyusmazlık dedigin kan uyuşmazlığı mı canım
Evet canım diğer bebeğim 9.haftada lekelenme oldu acile gittim uyuşmazlık iğnesi vurmaları lazımdı yapmadılar 12 haftalıkken gittim 3 haftadır karnimda öldüğünü öğrendim 😣
Bende 6 haftanın içindeyim iki gündür mide bulantısı var çok kötü ama hiç bir şey yiyemiyorum
Benimde gebeliklerim feci bulantili geçiyor yaa yine de değer Allah evlatlarimiza sağlık sıhhat versin inşallah

Dün akşam kasık ağrısından uyuyamadım doktor kanama olmadığı sürece sorun yok dedi ama ister istemez insan tedirgin oluyor sanada geçmiş olsun canım sağlıkla gelsin bebişler
Ben de korkup çok şiddetli olunca aradım doktoru o da aynen kanama olmadıkça sorun olmaz dedi çok şükür 🤲 ahh aminnn inşallah 😍♥️

Ya bişey soracağım, bende henüz heseyi gördüm şükür ama bebeği görmediğim için endişeliyim. Böyle sanki damar çekilmesi gibi birşey oluyor rahmimde , sanki vajinaya doğru da iniyo rahimde başlayıp.İğne batması gibi de biraz sanki.Normal mi ? Çok endişeliyim 🥹
Valla benim de öyle bazen aniden giriyor bazen hiç yok 100 kişiye sordum:) normal dedi . Hayırlısıyla bebeklerimizi de görürüz inşallah

Ya bişey soracağım, bende henüz heseyi gördüm şükür ama bebeği görmediğim için endişeliyim. Böyle sanki damar çekilmesi gibi birşey oluyor rahmimde , sanki vajinaya doğru da iniyo rahimde başlayıp.İğne batması gibi de biraz sanki.Normal mi ? Çok endişeliyim 🥹
Gerçekten o kadar normal ki bu durum. Aynı bu şekilde ben de tarif etmiştim yaşadığım şeyi. Hiç korkmayın. 🤗♥️

Kızlar doktordan geldim 5+5 çıktı usgde sata göre 6+0 kese bebek vardı kalp atışı daha yok maalesef uyuşmazlık için kan verdim değerlerime bakacak diğer bebegimi uyuşmazlık yüzünden kaybettim çünkü 🙁
Canım uyuşmazlık her zaman olacak bi şey hele ki sen negatifsen. Kalp atışı icin erken ama sakin sakin ihmal etme hamileyken igne yapmasalar bile dogum sonrasi ilk emzirmeden once igne yapilmasi lazim zaten canin yanmis bu konuda ama 2 3 dr a danismadan ikna olma hiçbir seye canim

Canım uyuşmazlık her zaman olacak bi şey hele ki sen negatifsen. Kalp atışı icin erken ama sakin sakin ihmal etme hamileyken igne yapmasalar bile dogum sonrasi ilk emzirmeden once igne yapilmasi lazim zaten canin yanmis bu konuda ama 2 3 dr a danismadan ikna olma hiçbir seye canim
Evet malesef negatif olan benim bu sefer de aynı şeyleri yaşamak tan çok korkuyorum

Benimde 5+1 ne bulanti ne koku hassasiyeti var ya hic belirtim yok😂
Aman tövbe de arkadaşım 😀 ben de 5. Haftada yen hiç belirtim yok kasık ve karın ağrısı dışında diye çok söyledim. Mide bulantısı 6. Haftanın sonunda bir başladı tam başladı, mahvediyor insanı 😀 nolur dua et kendine belirtisi devam etsin böyle, 😀😀

X