2023 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    226
Kaç haftalık canım keseyi ne zaman görülüyor uygulamaya göre benim 4 haftalık ama dün kan verdim 13.29 sonuç çıktı geç döllenme sanırım benimki. Gitsem görürler mi yoksa bekleyeyim mi
Cok erken canim daha bugunlerde gitme. Vajinal ultrason ile o deger 1500 karindan ultrason ile 3000 olmalı en az gorulmesi icin. Beta degerin 2 gune 2 kati artmış olmali saglikli bir gebelik diyebilmek icin. Kabaca bir hesapla öyle git tabi sabredebilirsen. Ben yapabiliyo muyum hayir ama denicem😏 doktorun bir rwndevu verdiyse git ama tabi

Cok erken canim daha bugunlerde gitme. Vajinal ultrason ile o deger 1500 karindan ultrason ile 3000 olmalı en az gorulmesi icin. Beta degerin 2 gune 2 kati artmış olmali saglikli bir gebelik diyebilmek icin. Kabaca bir hesapla öyle git tabi sabredebilirsen. Ben yapabiliyo muyum hayir ama denicem😏 doktorun bir rwndevu verdiyse git ama tabi
Senin kac canim değerin

Merhabalar, biz de duyduk çok şükür kalp atışlarını. Ve hala karın ve kasık ağrılarım devam ediyor regl olacakmışım gibi
Hanimlar bu haftalar o agrilar cok normal..
Rahimdeki degisiklikler bir sürü sey oluyor. Asiri olmadikca ve kirmizi kanama olmadikca korkmayin diyorlar doktorlar. Ama leke bile olsa doktorunuzla görüşün mutlaka..

FB5F831C-1D82-473F-83AF-C0393C6D50BD.jpeg
Adet günüme 4 gün var daha hamile miyim sizce? Çok silik de olsa bir çizgi var gibi

Kızlar doktordan geldim 5+5 çıktı usgde sata göre 6+0 kese bebek vardı kalp atışı daha yok maalesef uyuşmazlık için kan verdim değerlerime bakacak diğer bebegimi uyuşmazlık yüzünden kaybettim çünkü 🙁

Kızlar doktordan geldim 5+5 çıktı usgde sata göre 6+0 kese bebek vardı kalp atışı daha yok maalesef uyuşmazlık için kan verdim değerlerime bakacak diğer bebegimi uyuşmazlık yüzünden kaybettim çünkü 🙁
Kalp atışı için erken değil mi canım iyi düşün iyi olsun biz bu süreçte çok stres oluyoruz hep acabalar mı kafamızda 😑

Merhabalar, biz de duyduk çok şükür kalp atışlarını. Ve hala karın ve kasık ağrılarım devam ediyor regl olacakmışım gibi
Dün akşam kasık ağrısından uyuyamadım doktor kanama olmadığı sürece sorun yok dedi ama ister istemez insan tedirgin oluyor sanada geçmiş olsun canım sağlıkla gelsin bebişler

Leke vs olmuyorsa bir sorun yoktur. Varsa beklemeden git tabiki
Yok canim lekem falanda. Bir önceki gebeligimde de yoktu leke ama kanama alani vardı malesef 😞 erkenden progestan başlamıştik aynisi olacak diye bisey yok ama kötü tecrubeler korkutuyor kuzum. Ilk gebemiz sensin galiba ..nasil gidiyor basladi mi bulanti vs.

X