2023 Nisan Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    244
Bende 25 ağustosta gitmiştim. 1 ay sonra tekrar gel dedi, ama ben randevu aldım ayın 14 üne başka bir doktordan. Zaten randevu da zor alınıyor. O yüzden aldım valla hemen

Merhaba ben de dun ve bugun aspirin kullandim dr tavsiyesiyle. 4+3’uz su anda daha cok yeni. Az once camasirda 50 kurus boyutunda bir kanama gordum koyu renkte. Cok korktum. Acaba ilacla mi ilgili yoksa dusuk mu oluyor ya da baska bir seyden mi kaynakli olabilir

Merhaba msjınzi gördüm bende hamileyim ve medicana nin bir anda Anadolu sigorta dan ayrıldığını duydum son anda olması beni korkuttu ya gittiğim Hastane de çıkarsa diye Nyse soruma geleyim acabaa epidiral dahilmi bilginz varmı ben unuttum çok önce yaptırdığım için

Selam canım, benim de hep kanamalı oluyor hamileliklerim. İlkinde de aynı şimdi de aynı şeyi söyledi doktor ultrasonda kanamayı gösterdi bebekle alakası yok yerleşme kanaması dedi. İçini ferah tut.
İlk 3 ayda gebelerin yüzde 40 ında kanama görünüyormuş

Kızlar herkese merhaba bu arada,
Ben 30 ağustosta gittim doktora kese görünmedi hcg 1339 du.
Ablamın doğumu için ablamın yanındayım eşim yok cuma gelecek o geldikten sonra doktora gidicem söz verdim, o olmadan görmicem
Mecburi bekleyiş içindeyim
Bir çok kişiyi ağustos grubundan tanıyorum , diğer arkadaşlarıma da hayırlı olsun bebekleri
Sağlıkla kucağımıza almak nasip olsun inşallah

Coraspin erken haftalarda kanama yapiyor doktora bilgi verin keser ilacı

Ama benim iki gun onceki kan testimde bile 200’lerdeydi degerim. Ve dun adetin 3.gunu olmasi gerekiyordu. Bu kadar gec yerlesme kanamasi olur mu ki

Canım banada bir ay sonra dedi 1 ekim yapıyo oda bende dayanamıcam 22 Eylül gibi gidücem ama her şey yolunda diye öyle diyorlr çok şükür ama biz fazla evhamlıyız

Ama benim iki gun onceki kan testimde bile 200’lerdeydi degerim. Ve dun adetin 3.gunu olmasi gerekiyordu. Bu kadar gec yerlesme kanamasi olur mu ki
Canım ben adet günü hcg 12 idi 3. Günü 49 falandı. Adet zamanı boyunca da kanamam oldu nerdeyse her gün.
Canını sıkma yerleşme derken sadece yumurta tutunurken değil, rahmin bebeğe hazırlanması olarak varsay

Normal adetin kaç gün sürüyorsa muhtemelen o günler içinde böyle ufak lekelenmen olabilir.
Belki de benim gibi birden fazla yumurtluyorsun ve diğer döllenmemiş yumurtayı atıyorsun.
Benden pıhtılı kan geldi iki gebeliğimde de

Kızlar yarın ilk randevuma gidiyorum sabah 10 buçukta ilk defa göreceğim miniğimi umarım sağlıklıdır ve herşey yolundadır dualarınızı bekliyorum
Benim de bugün 12 de. Keseyi görmüştüm bebek gorunmemisti şimdi hem bebek hem kalp atışını görmeyi umuyorum inşallah görürüz herşey yolundadır

Size de cok gecmis olsun. O stresi su an cok daha iyi anlayabiliyorum rabbim saglikli uzun omurler versin her iki yavrunuza da insallahh normal adetim 6 gun suruyor. Dun adetin 3.gunu olmasi gerekiyordu.

Günaydın canım, içteki kanama alanı aspirin kullanılınca bu şekilde kanama yolu ile akabilirmiş korkmayın. ama yine de doktorunuzu bilgilendirin belki ilacı keser ya da ultrason ile tekrar bakar

Kızlar musmutlu iyi haberler alacağımız çok güzel bir hafta diliyorum.

Benim belim ağrımaya başladı sizde de var mı bel ağrısı. Kilo almadım aksine 1.5 kilo verdim. Neden ağrır ki

Benim belim ağrımaya başladı sizde de var mı bel ağrısı. Kilo almadım aksine 1.5 kilo verdim. Neden ağrır ki
Günaydın canım ara ara bel agrısı olabiliyor normal bende de ara sıra oluyo

Günaydın canım, içteki kanama alanı aspirin kullanılınca bu şekilde kanama yolu ile akabilirmiş korkmayın. ama yine de doktorunuzu bilgilendirin belki ilacı keser ya da ultrason ile tekrar bakar
İcteki kanama alani ne oluyor acaba? Henuz gebeligi ogrendigimden beri ultrasonla bakilmadi. Bu haftaici allah nasip ederse keseyi gormek icin gidecegiz. Cok tesekkur ediyorum cevabiniz icin

Benim en basindan beri bel agrim var ve hala devam ediyor su anda da. Ve sizin gibi ben de 1.5 kilo verdim. Ama aramizda epey bir zaman var. Ben 5.haftanin icindeyim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…