2023 Nisan Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    244
En çok somon ye canım ben en çok somon yiyorm hamileyken en çok yenmesi gereken balık ben her hafta yiyorm
Bende hamsiyle sezonu açtım bu hafta içide somon yiyim o zaman bide kemik aldım etli onu haslıcam patatesli havuçlu fln kemik suyu da cok önemliymiş eşim bide ilik almıs arasına bitane katarım olmasa bebeğin kemik gelişimi acısından cok faydalıymıs mutlaka tüketin

Merhaba, aslinda saglikli bir kalp atisindan sonra durmasi Cok Cok nadir bir olay ama malesef bana oldu. Hatta sonra dusuk materyaline baktilar ve genetigi normaldi. Bu cok nadir bir durum o yuzden merak etmeyin. Neden oldugunu bilmiyoruz, ya progestan dusuktu ya da bagisiklik sistemi saldirdi. Ikisi icin de ilac kullaniyorum ve su an her sey yolunda Insallah.

Evet özellikle ilk üç ay hatta altı ay her adet dönemi belirtiler yaşanabiliyormuş.

Bu sabah uyandım koku falan yok hatta akıntı bile yok gibi. Üşüttüm mü ne yaptım bilmiyorum ama ağrım var adet sancısı gibi aynı gece rüyalarımda bile bu vardı

Ayy inş sağlıkla kucağınıza alırsınız canımmm. Ben çok korkuyorum bunu yaşamaktan yakın bi arkadaşım sürekli kalp atışını duymayı bekledi sonra kürtaj oldu ben kalp atışını duymadı diye hatırlıyorum hatta eminim ama o kürtaj olduktan sonra duydum sonra durdu dedi. İçimde hep bi korku ilk günden beri

Bu sabah uyandım koku falan yok hatta akıntı bile yok gibi. Üşüttüm mü ne yaptım bilmiyorum ama ağrım var adet sancısı gibi aynı gece rüyalarımda bile bu vardı
Canım adet sancısı bende hala var ben cnku col şiddetli geçirirdim iğnelik olurdum suan vucut alısmaya başladığı için ara ara adet sancısı cok normal

170 çok güçlü bir kalp atışı merak etme. Diğer insanların deneyimlerine çok bakmamak lazım çünkü çok kötü şeyler de var. Yoksa 40 hafta geçmez. Ben de korkuyorum ama korkmamaya çalışıyorum çünkü karnımdaki bebişim korkan değil güçlü bir anneyi hakediyor, öyle düşünüp sakinleşiyorum. O benle olduğu sürece mutlu şeyler hissetsin.

Yaaa çok haklısın aslında canım bende böyle düşüncem artık

İştahı açık olanlara çok özeniyorum. Neredeyse 2 haftadır doğru düzgün yiyemiyorum. 2 gun önce bulantim birden duruldu. Hic anlamadim. O gün hemen canimin çok çektiği bisey yedim. Sonra bi daha geri geldi bulantim. Sürekli kusacakmışım gibi. Cok sukur kusmadim ama bende öksürük de var. Fazla oksurunce midem kalkiyor. O derece hassasım suan ne zaman geçecek yemek yemek istiyorum

Not: 4 kilo verdim 2 haftada

Merhaba, siteye yeni üye oldum ve tahmini doğum tarihim 16 nisan. Aranıza beni de alın lütfen sitede baska yapmam gereken bir şey var mi onu bile bilmiyorum su an

Canim taze zencefil denedin mi, burada arkadaşlar prilam i da cok iyi dediler

Canım faydalı olan kemik suyu ilikli olan 16 saat kadar mum ışığı şeklinde en kısık ateşte pisirip buzluga atabilirsin ama 1 tane değil 1 kg kadar ilikli kemigi önce 1 gece sirkeli suda bekletip kani tamamen aktiktan sonra tencerede üzerini 4 parmak geçecek kadar klorsuz su koyup yapabilirsin içine isteğe göre soğan sarimsak vs atabilirsin
Diğer etli olan kemiği yemek yap bence nohut kurufasulye gibi ondan çıkan su et suyu oluyor kemik suyu değil

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…