Popüler Konu 2025 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Eklentiler

• IMG_5392.jpeg
    IMG_5392.jpeg
    62,7 KB · Görüntüleme: 33
Yok calısmayız bence😄ben 32. Haftada ayrılmayı dusunuyorum tam kışa gelıyor ya evde takılmak istiyorum,sonrasında ücretsiz izin alırım dıye dusunuyorum 6 ay.bi tane cocuk düşündüğüm için tadını cıkarmam lazım😄
Ay ben de aynı sen de finans sektöründe misin kuzum 32. Haftada ayrılma isteği işten ayrılma isteği hep kendimden bişeler hissettim 😂😂😂

Ay ben de aynı sen de finans sektöründe misin kuzum 32. Haftada ayrılma isteği işten ayrılma isteği hep kendimden bişeler hissettim 😂😂😂
Evet tatlım bende malesef🥲işten ayrılmayı tüm haklarımı kullandıktan sonra ücretsiz izin bittikten sonra degerlendırıcem inşallah,dişimi sıkıcam 3 ay daha😄Allah sabır versın bıze ne dıyım

durduk senin cinsiyet partini bekliyoruz :3

E hani saat geldiiii🤣

Ay naptınız fnd_50 fnd_50 canım heyecanla bekliyoruz 😁😂

fnd_50 fnd_50 hala yok piyasada 😬😬 valla yazdıklarınızı okumadan kızlar direk gözüm fundayı arıyor ama yok😂 2 dakika girseydin ya kız burda hepimiz meraktan öldük 🤪

Misafirim vardı yazmış mı diye bakmaya girdim ay aşkolsun fnd_50 fnd_50 😂😅
Kızlar şimdi gelebildim çok yoğundu affedin nolur🤲🏻😅😅😅😅 hislerim beni ters köşe etti erkek anası oluyorum ben deeeeeeeee💙💙😅😅😅 E elektroforez imagination forever imagination forever maya91 maya91

X