2023 Nisan Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    244
Hanımlar aramızda anaokul öğretmeni yada tecrübeli anneler varsa birsey danışmak istiyorum ☺️ oğlum anaokuluna başlayacak bugün alışverişini yapacağım ama sınıfta ayrı ev ayakkabısı panduf tarzı birsey mi giyiliyor yoksa ayakkabılarla mı giriliyor? Ona göre birseyler bakayım bugün

Hanımlar aramızda anaokul öğretmeni yada tecrübeli anneler varsa birsey danışmak istiyorum ☺️ oğlum anaokuluna başlayacaktır bugün alışverişini yapacağım ama sınıfta ayrı ev ayakkabısı panduf tarzı birsey mi giyiliyor yoksa ayakkabılarla mı giriliyor?
Bizde crocs tarzı giyiliyor 2 tane koyuyoruz birini sınıfta birisini yemekhaneye giderken giyiyorlar. Ayakkabı ile girilmez canım hiç bir sınıfta sanmıyorum

Benim sabahta şiş oluyor. Resmen Bi 5-10 kilo kadar almış gibi hissediyorum. Kiloya da takıntılı Bi insanım dün rüyamda da8 kilo almış olarak gördüm kendimi resmen tartılıyordum 8 kilo almışım. Hayır ya, bu kadar kiloyu almış olamam daha çok erken falan diyordum 😀😀 düşünün artık boyutunu
Ooo şimdiden rüyalara bile girdiyse. Boşver bence o kadar takma😂

Bizde crocs tarzı giyiliyor 2 tane koyuyoruz birini sınıfta birisini yemekhaneye giderken giyiyorlar. Ayakkabı ile girilmez canım hiç bir sınıfta sanmıyorum
Dimi bende öyle düşünüyorum o zaman o tarz birşeyler bakayım bugün teşekkür ederim canım

Hanımlar aramızda anaokul öğretmeni yada tecrübeli anneler varsa birsey danışmak istiyorum ☺️ oğlum anaokuluna başlayacak bugün alışverişini yapacağım ama sınıfta ayrı ev ayakkabısı panduf tarzı birsey mi giyiliyor yoksa ayakkabılarla mı giriliyor? Ona göre birseyler bakayım bugün
Panduf sınıfında olacak içeri girdiğinde giyecek okul bitince tekrar sınıfta çıkartıp sınıfa bırakacak🥰

Yarın toplantı olcak orda söylerler herhalde ben cok heyecan yaptım yaaa 🙈 ilk veli toplantima katılıyorum 😂😂😂
Evet normalde toplantı sonrası ihtiyaç listesi verilir aslında o yüzden acele etme bence🥰 ne güzel bir duygudur çocuğunun okullu olması normal her yıl böyle velilere denk geliyoruz🥰

Oglum gidiyor kreşe panduf giyiliyor

Evet normalde toplantı sonrası ihtiyaç listesi verilir aslında o yüzden acele etme bence🥰 ne güzel bir duygudur çocuğunun okullu olması normal her yıl böyle velilere denk geliyoruz🥰
Yaa anaokul öğretmeni misin ne güzel 😍 evet harika bi duygu ondan cok ben heyecanlıyım 😅 salı günü de uyum eğitimlerine başlanacakmış. Oğlum da ama ben ağlarım seni özlerim diyor🙈

Merhaba, aslinda saglikli bir kalp atisindan sonra durmasi Cok Cok nadir bir olay ama malesef bana oldu. Hatta sonra dusuk materyaline baktilar ve genetigi normaldi. Bu cok nadir bir durum o yuzden merak etmeyin. Neden oldugunu bilmiyoruz, ya progestan dusuktu ya da bagisiklik sistemi saldirdi. Ikisi icin de ilac kullaniyorum ve su an her sey yolunda Insallah.
Bağışıklık için ne kullanıyorsunuz acaba ve de hangi dozda?

Yaa anaokul öğretmeni misin ne güzel 😍 evet harika bi duygu ondan cok ben heyecanlıyım 😅 salı günü de uyum eğitimlerine başlanacakmış. Oğlum da ama ben ağlarım seni özlerim diyor🙈
Evet🥰yaa kıyamam alışır ama zamanla🥰ben köyde öğretmenim orda çocuklar çok nadir ağlıyorlar

Diğer aylarda gelmez belki belli olmaz 😊 herkeste olmuyor.
İnşallah olmaz. Çünkü böyle nefesimi bile sanki tam alamıyor gibi hissediyorum şişkinlikten. Normalinde bol olan üst iç çamaşırlarımı da giyemiyorum sıkıyor sanki nefes almam zorlaşıyor gibi hissediyorum. Bustiyer tarzında olanlardan kullanıyorum bu aralar mecbur. İnşallah bir an önce alışır vücudumuzda sonra ki aylarda böyle olmaz

Ooo şimdiden rüyalara bile girdiyse. Boşver bence o kadar takma😂
Ben kilo konusunda takıntılıyım ama o yüzden böyle oluyor. Hamile olduğumu öğrendiğim günde diyetteydim.18 saat açlıktan sonra başım döndü, uzandım hapşurunca kasığımda ve alt tarafımda bıçak saplanır gibi bir acı hissettim, hiç gecikmeyen reglim de 2 gün gecikmişti şüphelendim hemen diyeti bozdum. Zaten o günde öğrendim. O belirtiler olmasaydı ben diyete devam ederdim. 67 kiloydum. Şuan 68 gösteriyor inşallah şişkinlik yüzündendir. Geçinde tartıda da geri düşerim 67 ye 😀

Ben kilo konusunda takıntılıyım ama o yüzden böyle oluyor. Hamile olduğumu öğrendiğim günde diyetteydim.18 saat açlıktan sonra başım döndü, uzandım hapşurunca kasığımda ve alt tarafımda bıçak saplanır gibi bir acı hissettim, hiç gecikmeyen reglim de 2 gün gecikmişti şüphelendim hemen diyeti bozdum. Zaten o günde öğrendim. O belirtiler olmasaydı ben diyete devam ederdim. 67 kiloydum. Şuan 68 gösteriyor inşallah şişkinlik yüzündendir. Geçinde tartıda da geri düşerim 67 ye 😀
Bende kilon var sandım 67 kilolu değilsin ki niye bu kadar umursuyorsun boşver😂

Bende kilon var sandım 67 kilolu değilsin ki niye bu kadar umursuyorsun boşver😂
Şuan bile sınırdayım. Daha önce diyet yaparak verdim zaten. Mart ayından, mayısa kadar diyet yaptım ve 14 kilo verdim, 😀 mayısta düğünüm oldu, sonra diyet yapmadım. 1 kilo aldığım için geri başlamıştım diyete, 1 hafta yaptım sonra hamile olduğumu öğrendim bıraktım. Yani bu 67 kilodan değil o takıntı eskiye dayalı😀😀

Merhaba, siteye yeni üye oldum ve tahmini doğum tarihim 16 nisan. Aranıza beni de alın lütfen 🥺 sitede baska yapmam gereken bir şey var mi onu bile bilmiyorum su an 😅
Hoşgeldiniz. Benimde tahmini doğum tarihim 16 Nisan 😊 sitede ben sadece üst tarafta profilimiz varya oradan hesap detaylarına girip, tahmini doğum tarihini ekledim. Sizde yapabilirsiniz 😊

X