2023 Kasım Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    269
Kızlar selllammmmmm! Bir sorum olacak size belki yaşayıp çözüm bulan vardır. Benim kızım yaklaşık olarak yedinci ayından beri yer yatağında yatıyor sebebi ise dolap beygiri gibi dönmesi arkadaşlar çok fazla dönüyor hareket ediyor ve beşiğinde bu yüzden yatıramıyorum. E banada yerde yatması zor geliyor. Bu geçici mi nolacak nasıl alıştırabilirim dar alanda yatmaya ya

Ahahahaha canım kelin ilacı olsa kendi başına sürerdi aynı sebepten ben de yerde yatırıyorum ve hiç beşiğine alıştırmayı düşünmedim ama belki kaynanam başarırsa onun taktiklerini sana da söyleyeyim

Ben başta baza almıştım bunu öngörüp. Kendi yatağımızın yanına bazasını koydum duvar kenarına da denk geliyor. İstediği gibi dönüyor yatakta

Bizimki yaz tatilinde yer yatağına alışmıştı. Beşiğine alışamaz diye düşünüyordum ama 1 hafta 10 gün sonra alıştı. Hala beşiğinde de çok dönüyor ama fileye çarptığında artık uyanmıyor

Ben başta baza almıştım bunu öngörüp. Kendi yatağımızın yanına bazasını koydum duvar kenarına da denk geliyor. İstediği gibi dönüyor yatakta
Canım bi de şey sorucam malum artık havalar soğudu haftada bi yıkıyorum su an. Bugün duş aldırıp uyutacağım ama hasta olmaz üşümez demi. Yıkayıp hemen giydiriyorum.

Canım bi de şey sorucam malum artık havalar soğudu haftada bi yıkıyorum su an. Bugün duş aldırıp uyutacağım ama hasta olmaz üşümez demi. Yıkayıp hemen giydiriyorum.
ben hala kombiyi yakmadım, üşüdüğünü de pek düşünmüyorum. Kafanda soru işareti varsa uyumadan birkaç saat önce yıka, vücut ısısı ortama iyice alışmış olur

Kızlar selam.. Arada toptan okuyorum yazılanları ama bir şeyler yazmaya vakit olmuyor hiç 1seneyi devirdik ciddi ciddi. Bebişlerin yeni yaşları kutlu olsun. Nice mutlu sağlıklı yaşlara inşallah..

Phaedra
soyasosu
teorik11
bgm21
Spring05
Dilkenn
Redpanda11
trueliving_
Mubeiz
Alyaliya
T tupbebekyolculugu
Hooops
A Astrologsero
yildizsavascisi
Rachel35
A Aycee09
Al_pi

Ve bu sayfayı o zamanlar takip eden, şimdi etiketleyemediğim tüm arkadaşlar.

(Kullanıcı adları değişenler var sanırım. Bulamadım bazı arkadaşları, etiketleyemedim o yüzden.)

Son düzenleme:
Hep çok mutlu seneleri olsun

Musmutlu yaşları olsun sağlıkla büyüsünler

Yer yatağı diyince oğlumun döne döne koltuğun altına girdiği aklıma geliyor sonra gittim anneanne evi için bi park yatak aldım

Neşe ile yaşayacakları nice yaşları olsun.
Onların neşesi ile anneleri de mutlu yaşasın

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…