2023 Kasım Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    268
İnşallah canım gecenlerde de kahve lekelenmem oldu ama bu kıpkırmızı olunca çok tedirginim gercekten Allah'ım aynı şeyleri yaşamaktan çok korkuyorum
Canım hiç korkma benim de 6. Haftada
kanamam oldu bir ped dolusu gelmişti. Acilde iğne vurdular proluton depot diye hemen kesiyor. Ayrıca progestan kullanıyorum sabah akşam. İçini ferah tut

Ben de 3 dusukten sonra tup bebek asamasindayken hamile kalmistim…hem de transfere 4 gun kala dogal gebe oldugumu ogrenmistim ve 9 ay boyunca durdurak bilmeyen igneler serumlar vs ile doguma yakin doktorum sen normal dogum yapamazsin hem bebegin kilolu ki bende gebelik sekeri de cikmisti hem de sen paniksin bebegi riske atmayalim deyince icimden oh be demistim cunku benim icin fobiydi bebegi o ladar aci icinde oradan cikisini gormekunutmayacagim bir travma olurdu…seve seve sezeryana girdim valla sadece ertesi gun agrim oldu o da gaz agrisiydi…sonrasi cicek ne acim oldu ne sikintim giydim korsemi ameliyatli degilmisim gibi hareket ediyordum hic pisman da olmadim arada kasinti oldu ama doktor iyilesme sureci dedi baska da sukur sikayetim olmadi

Maşallah buda öyle olsun inşallah Transfere 4 gün kala yumurtalar toplandıktan sonra ilişkimi oldu

sezeryanla dogum yapmistim yara zaten benim sukur hemen 2ayda iyilesmisti bileyine olsa yine sezeryan derim asagisi oldugu gibi kaliyo
Aaa aynı kafadayız ben ilk ayağa kalktığımda oturdum çocuğu emziriyodum doktor girdi normal doğum yapmış gibisin dedi çok şükür yaradan dolayı çok ağrılarım olmadı güzel di bir tek epiduralin verdiği boyun ağrım oldu o ölümden beterdi 2 gün sürdü

İçini ferah tut canım sakın stres yapma, Dr ilaç ile kanamayı durdurur. Hep duyuyoruz kanamaları şükür sıkıntısız geçiyor sonra hamileliği sadece stres yapma, dualarım seninle

Dr ilişki konusunda bir dahaki randevuya kadar bekleyelim dedi. Haftaya ctsi gidicem 7 haftayı geçiyor o zaman. O zaman tekrar söyler herhalde devam edebilirsiniz ya da bekleyin biraz daha diye

Kız bana me güzel moral verdin öyle djdjdjdjd ben normalde de çabuk ödem tutan biriyim doktorumda vücudun afet öncesi sendromları yaşıyor hatta olamadığın için daha fazla yaşıyorsun demişti
Hamilelikte bazı şeylere katlanmak gerekiyor seninde kafana takacagini düşünmedim. oyuzden moral vermedim açıkçası ama istersen verbilirim

Yaa aşağısı eski haline geliyor diyorlar 6 aya kadar tamamen eski haline geliyormuş sanırım öyle değil mi yoksaa
Aşağısı eski haline dönmüyor değişim yaşıyor hem kesi hem dikiş hem açılma hem bebegin çıktığı yerdeki genişleme doğum öncesi halini bekleme yani ama kötü de görünmüyor sadece eski halinden farklı

Arkadaşlar 7+2, sizce nedir cinsiyet 6+3teki hali de ikinci resim karından ultrason

Yani hep geniş geniş mı kalıyor ben eski haline döner sanıyordum

Yani hep geniş geniş mı kalıyor ben eski haline döner sanıyordum
Tabi ki geniş kalmıyor zaten %90 Kesi oluyor ya da yırtılma o yüzden dikiliyor demek istediğim eski şekline benzemiyor değişiyor doğal olarak oradan 10 cm açılıp bir bebek çıkıyor eski hali tabi ki olmaz ama genişleme de olmuyor 3 4 çocukta belki olabilir genişleme bilmiyorum ama geri daralıyor merak etme benim kast ettiğim şekil yani farklı bir şekil alacak

Bakalım zaman ne gosterecek normal doğum istiyordum ama Bebek kendi seçiyor nasıl olsa her iki doğum da endiselendiriyor beni

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…