2023 Kasım Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    268
Yaa aşağısı eski haline geliyor diyorlar 6 aya kadar tamamen eski haline geliyormuş sanırım😅 öyle değil mi yoksaa 😳
Ben normal doğum yaptım eve gelince çok merak ettim nasıl bir görüntüsü var diye. Bakar bakmaz dünya başıma yıkıldı🤣 sağ tarafa kesim yapmışlar şağ tarafa kaymış. Soğudum resmen kendimden ama sonra düzeliyor şuan eski halini aldı 6 aya kadar topluyormuş kendini 🤣

Ben normal doğum yaptım eve gelince çok merak ettim nasıl bir görüntüsü var diye. Bakar bakmaz dünya başıma yıkıldı🤣 sağ tarafa kesim yapmışlar şağ tarafa kaymış. Soğudum resmen kendimden ama sonra düzeliyor şuan eski halini aldı 6 aya kadar topluyormuş kendini 🤣
Yaaa 😅 sağ tarafa kayma da düzeldi mi pekii🙈 oof böyle olunca bir korktum yaa 😅

Kızlar nolur dua edin benim için kalktığımda lavaboya girince 3 4 damla bildiginiz kıpkırmızı kan geldi aklım çıktı 11.30da randevu aldım hemen Allah'ım çok korkuyorum bişey oldu diye😔 sanki göğüs hassasiyetim de kayboldu dün baya bı kasıklarım ağrıdı kafayı yicem çok korkuyorummm😔😔😔
Canım çok geçmiş olsun durum ne inşallah birşey yoktur 🥺

Yaaa 😅 sağ tarafa kayma da düzeldi mi pekii🙈 oof böyle olunca bir korktum yaa 😅
Düzeliyor şuan benimki aynı eski halini aldı tam ortali sağ da deil 🤣🤣 ilk gördüğümde ki duygumu ve gördüğüm şekli sana yüz yüze anlatsam gülmekten ölürsün şimdi bazı terimleri ifade edemiyorum. Korkma sakın ilk etapta moralin bozulucak ama sonra düzeliyor merak etme. Belkide seninki sağa sola kaymaz beni dikenlerde iş yoktu belkide 🤣

Bende de akinti var sari ve biraz yogun camasirda renksiz bir iz birakiyor..iliskiye gelince ilk uc ay hic bir doktor onermiyor cunku bebek tutunmaya calisiyor ve dusuk riski daha da cogaliyor .en azindan benim 5 tane dogum doktorum oldu evveliyatinda da 1 sag 3dusuk gebelik gecurdigim icin uzmanlastim .5 inde de bana iliski onermem ama yasak da demen demisti.
Benim doktorum haftada maksimum iki kezi geçmeden olabilir dedi

Düzeliyor şuan benimki aynı eski halini aldı tam ortali sağ da deil 🤣🤣 ilk gördüğümde ki duygumu ve gördüğüm şekli sana yüz yüze anlatsam gülmekten ölürsün şimdi bazı terimleri ifade edemiyorum. Korkma sakın ilk etapta moralin bozulucak ama sonra düzeliyor merak etme. Belkide seninki sağa sola kaymaz beni dikenlerde iş yoktu belkide 🤣
Tamam kesin kararım sezeryan varsın his olmasın varsın 2 ay eğik gezeyim agrılarım çok olsun ama yamukluktan ıyıdır 😂😂😂😂

Kızlar nolur dua edin benim için kalktığımda lavaboya girince 3 4 damla bildiginiz kıpkırmızı kan geldi aklım çıktı 11.30da randevu aldım hemen Allah'ım çok korkuyorum bişey oldu diye😔 sanki göğüs hassasiyetim de kayboldu dün baya bı kasıklarım ağrıdı kafayı yicem çok korkuyorummm😔😔😔
Randevuya gıttıysen çıkmıs olmalısın cok merak edıyorum seni .

Canım çok geçmiş olsun Allah'ın izniyle hiç bir şey olmayacak. Dua ediyoruz hepimiz ve çok merak ediyoruz 😔

Yani hep geniş geniş mı kalıyor 🥺 ben eski haline döner sanıyordum 😟
Sıkılaştığını duymuştum fakat ben ona inanmıyorum yaa genis kaldığını düşünüyorum şimdi ikinciyide yapınca folloş gibi olur bende mi sezeryan olsam acepki yamuklar düzeldi ama genişliği napcaz 😔

Sıkılaştığını duymuştum fakat ben ona inanmıyorum yaa genis kaldığını düşünüyorum şimdi ikinciyide yapınca folloş gibi olur bende mi sezeryan olsam acepki yamuklar düzeldi ama genişliği napcaz 😔
Yaa kegel egzersizi falan düzelmez mi ki 🥺 ben aklıma geldikçe kegel egzersizi yapıyorum epeyi sıkı normal doğum olursa kesin yırtılma falan olur herhalde 🥺 moralim bozuldu şimdi 😔

Yaa inşallah yırtılma olmaz Dicem de o konuda guvenemiyorum kesi falan atarlar muhtemelen😅 ben en iyisi eve gelince bakmiyim normal doğum olursa 😅

Yaa inşallah yırtılma olmaz Dicem de o konuda guvenemiyorum kesi falan atarlar muhtemelen😅 ben en iyisi eve gelince bakmiyim normal doğum olursa 😅
İstenilen açılma olsa bile kesik atıyorlar neden bilmiyorum. 10 cm acilmam oldu. Sordum bu kadar açılmış kesik atmazsiniz dimi aticaz dedi. Attılar sağa doğru kaydirdilar 😀

Saçlarını boyatmak isteyen kızçeler🌸
Okuduğum kitapta şöyle bir şeye denk geldim

Eklentiler

• IMG_20230407_125641.jpg
    IMG_20230407_125641.jpg
    169,8 KB · Görüntüleme: 50
X