2023 Kasım Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    268
🤲🤲Allah bagışlasın canım 2 erkek bir kız 4 olacak bu bebişle doğum
Ay maşallah maşallah ne kadar güzel, planlı miydi, bende hep kalabalık aile özlemi vardı, ailede herkes hep iki çocuk, Allah bana üçüncüyü nasip etti inşallah sağlıkla hayirla tamamına erer.

Benim de hislerim çok kuvvetlidir kız istiyorum ama nedense içimden hep erkek geçiyor 😅 eşimin tarafı çok baskın genetige sahip ne hala ne teyze ne kız torun sulalede gelinlerden başka kız yok sanırım o yüzden öyle düşünüyorum 🫣😂
Hahaha kendim yazmışım gibi şu an bu mesajı 😂 ayniisi çünkü😂

Peki kızlar sizde parmaklarınızda ödem olmaya başladı mı bugün yüzüklerimin izi çıkmıştı rahatsız etti beni 🥹
Evet şu an sen soyleyince fark ettim yüzüğüm zor çıktı canım 😅 geçen hafta da tam tersiydi sanki parmaklarımdan kilo vermiş gibiydim yüzüğüm çok kolay cikiyordu

E3157561-593D-4E97-BBA5-FDBA7C27BC1D.jpeg

Ay ben sizin attığınız usg fotolarına bakıp aglarım . Benım usg ve bebeşin konumlandıgı yer 💙 Ne keseyi anlar burda ınsan ne bebeği 🥹 Bu arada vajinal baktı.

Bende de akinti var sari ve biraz yogun camasirda renksiz bir iz birakiyor..iliskiye gelince ilk uc ay hic bir doktor onermiyor cunku bebek tutunmaya calisiyor ve dusuk riski daha da cogaliyor .en azindan benim 5 tane dogum doktorum oldu evveliyatinda da 1 sag 3dusuk gebelik gecurdigim icin uzmanlastim .5 inde de bana iliski onermem ama yasak da demen demisti.
Bana kalp atışı olana kadar önermedi daha olmaz 😞 iç çamaşırımda leke bıraktı bugün çok kasık agrım var altında agrı vuruyor korktum iyice

Ay maşallah maşallah ne kadar güzel, planlı miydi, bende hep kalabalık aile özlemi vardı, ailede herkes hep iki çocuk, Allah bana üçüncüyü nasip etti inşallah sağlıkla hayirla tamamına erer.
Sağol canım benim amin sağlıkla kucaklarımıza alırız cümleten plansız süpriz oldu korunurken yanımda 1 kız 8 yaşında 1 de 21 aylık oğlum var evde bu bebekle 3 evlat olacak canım

Eki Görüntüle 3229577
Ay ben sizin attığınız usg fotolarına bakıp aglarım . Benım usg ve bebeşin konumlandıgı yer 💙 Ne keseyi anlar burda ınsan ne bebeği 🥹 Bu arada vajinal baktı.
Ay maşallah 🧿 teorilere göre bebek erkek 🐣 valla ben keseyi de bebeği de anladım☺️ her şey yolunda mıymış peki🙏

Aynen bende öyleyim bazı arkadaşlarımız çok saglıklı besleniyor kuru yemişler öğünler ben se ne bulursam canım isterse bulantıdan yiyemiyorum İlaç'a bu gece başlayacagım agız tadı çok kötü bulantı olmasada zaten istediğini yediremiyor hasta gibi
Ben de aynıyım agzımın tadi acı gibi bulantı var zaten canım ne isterse yiyorum yeterki doyayım modundayım

Ay maşallah 🧿 teorilere göre bebek erkek 🐣 valla ben keseyi de bebeği de anladım☺️ her şey yolunda mıymış peki🙏
Yaa sağol canım 🌸 Yok bu eski daha gitmedim herkes atınca heveslendim attım 😍
Doktor 2 hafta sonra dedi bayram haftası giderim herşey yolundaysa da Bayram tatiline inşallah 🤲🏻
Sen mi bugun gidecektin kontrole yoksa hafta mı demiştin ?

Seni çok iyi anlıyorum kuzum.. bende canım o an ne istiyorsa onu yiyorum bu aralar yumurtadan tiksindim sabah kahvaltıda ekmek arası kaşar ve domates dışında bir şey yiyemiyorum 🤢 ilk 3 ay depolardan beslenirmiş bebek diyip içimi rahatlatıyorum.. Sadece suya önem veriyorum günde en az 2,5 lt içerdim şu an 1 litreyi zar zor içiyorum 🤕
1 litreyi içtiğime sükrediyorum ya insan hic mi su içmek istemez midemi bulandırıyor resmen

Yaa sağol canım 🌸 Yok bu eski daha gitmedim herkes atınca heveslendim attım 😍
Doktor 2 hafta sonra dedi bayram haftası giderim herşey yolundaysa da Bayram tatiline inşallah 🤲🏻
Sen mi bugun gidecektin kontrole yoksa hafta mı demiştin ?
Benim haftaya cumartesi 🐣 11 haftayı bitirmiş olcak🙏biraz daha toptan bebeğe benzemiş olur diye düşünüyorum 🥲neyseki bayram sonrasına kalmıyor, çok merak ediyorum ben. Her gün çağırsa her gün gideriz bence 😅

Kızlar birşey soracagım kusura bakmayın benim akıntım sarı ve yoğun olmaya başladı hamile kaldıgımdan bu zamana kadar sarı ama bu günlerde daha yogunlaştı birde ayıptır sorması ilişkiye başladınızmı bir defa oldu ama genetal bölgem çok kötü oldu 🥺 acı içindeyim
İlişki sık sık olmamakla birlikte ara vermedik sarı akıntı bende de çok fazla hatta idrar yolu enfeksiyonundan şüphelendim ama testlerim temizdi demekki normal bir durum kaşıntı ve yanma yoksa

Kızlar birşey soracagım kusura bakmayın benim akıntım sarı ve yoğun olmaya başladı hamile kaldıgımdan bu zamana kadar sarı ama bu günlerde daha yogunlaştı birde ayıptır sorması ilişkiye başladınızmı bir defa oldu ama genetal bölgem çok kötü oldu 🥺 acı içindeyim
bu haftalarda akıntı artarmıs ama bilmiyorum yine de ben de de vardı azaldı ama oluyo yine benim doktorum yasakladı ya riskim olmamasına ragmen

X