2023 Kasım Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    268
Günaydınnn..
Sanırım bugun aranızdan doktora gidecek çok kişi vardı cumayı iple çeken ..
Hayırlı haberlerle gelin ..

Benimde beyazlar bağımsızlığını ilan etti yaz bası sacımı kestırırım ama sanırım boyatamam . Kızımdada boyatmadım omreliydi saçım tam hamıle sacı olur 😄
Ben geldim çok heyecanlıyım minik 9 haftalık ama 2 gün geri çıkmıştı bakalım şimdi nasılmış 🥰

Benimde favorilerim yoğurtlu makarna, salçalı ekmek 😂😂
Grupça yoğurtlu makarnaya düştük😅
Oysaki Her gün kalktığımda dikkatli beslenmeye söz veriyorum, sadece on dk kalıyor ama beynimde😅 ben hiç protein tüketemiyorum, midem istemiyor. Endişem bu sadece, neyseki daha çok küçükler. Yetiyordur ona vitaminlerim diye düşünüyorum 🙏

Benim haftaya cumartesi 🐣 11 haftayı bitirmiş olcak🙏biraz daha toptan bebeğe benzemiş olur diye düşünüyorum 🥲neyseki bayram sonrasına kalmıyor, çok merak ediyorum ben. Her gün çağırsa her gün gideriz bence 😅
Maşallah yaa .. Sen liste başısın senin ki ekim bile olabilir . Bizim daha da minicik. Yaa bayram araya girince baya tatil olacak.
Bende salı gıderım Allahtan bişi olmazsa 18.i oluyor ayın. 9 haftalık oluyoruz şaka maka 2 aylık oldular bile 🤲🏻🐣

Korkuya kalsa zorla bulmuşken bebeği asla risk almam . Ama riskin olmaz doktorun yasaklamamıştır o zaman hayat senin seçim senin derim 🙂
Bana 9 ay yasak ahahahh 🤣
Bizimki de ilk uc ay yasak demisti ama biz de 9 ay boyunca hamilelik + 4 ay da toparlanma derken bir yili gectikten sonra esimle olmustuk😂😂😂ben de cok zor bulmustum yavrumu acikcasi 5 dakikalik zevke kurban edemezdim

Bana kalp atışı olana kadar önermedi daha olmaz 😞 iç çamaşırımda leke bıraktı bugün çok kasık agrım var altında agrı vuruyor korktum iyice
Kendinizi korkutmayin olan oldu artik Rabbimin izniyle bisey olmaz ben bazen is yaparken bende de olur o kasik agrisi ve zonklama ama bence bi daha yapmamaya calisin🙏🏻saglikla kollarimiza alalim bebisleri yeterki

Bizimki de ilk uc ay yasak demisti ama biz de 9 ay boyunca hamilelik + 4 ay da toparlanma derken bir yili gectikten sonra esimle olmustuk😂😂😂ben de cok zor bulmustum yavrumu acikcasi 5 dakikalik zevke kurban edemezdim
İyi maşallah 4 ayda toparlanmışsın :KK48: Aman sağlıkla gelsin de bebişler. Gerisi kolay 💙

Kızlar nolur dua edin benim için kalktığımda lavaboya girince 3 4 damla bildiginiz kıpkırmızı kan geldi aklım çıktı 11.30da randevu aldım hemen Allah'ım çok korkuyorum bişey oldu diye😔 sanki göğüs hassasiyetim de kayboldu dün baya bı kasıklarım ağrıdı kafayı yicem çok korkuyorummm😔😔😔

Kızlar nolur dua edin benim için kalktığımda lavaboya girince 3 4 damla bildiginiz kıpkırmızı kan geldi aklım çıktı 11.30da randevu aldım hemen Allah'ım çok korkuyorum bişey oldu diye😔 sanki göğüs hassasiyetim de kayboldu dün baya bı kasıklarım ağrıdı kafayı yicem çok korkuyorummm😔😔😔
Canım kaç arkadasımız yasadı bunu hicbirinde problem olmadı kötü düşünme bişey yoktur allahın izniyle

Grupça yoğurtlu makarnaya düştük😅
Oysaki Her gün kalktığımda dikkatli beslenmeye söz veriyorum, sadece on dk kalıyor ama beynimde😅 ben hiç protein tüketemiyorum, midem istemiyor. Endişem bu sadece, neyseki daha çok küçükler. Yetiyordur ona vitaminlerim diye düşünüyorum 🙏
Bende doğru düzgün protein alamıyorum çoğunlukla karbonhidrat. Endişelenip doktoruma sordum şuan neyi miden alıyorsa onu ye, makarna yiyorsan haşlayıp minicik yağ koyup ye dedi. Bebekler 14. Haftadan sonra yediklerimizden besin alıyormuş, e o zamana kadar da bu tiksinmelerimiz geçer muhtemelen. O yüzden yoğurtlu makarnaya devam 🤤🤤😂

İnşallah canım gecenlerde de kahve lekelenmem oldu ama bu kıpkırmızı olunca çok tedirginim gercekten Allah'ım aynı şeyleri yaşamaktan çok korkuyorum😔😔😔

Maşallah yaa .. Sen liste başısın senin ki ekim bile olabilir . Bizim daha da minicik. Yaa bayram araya girince baya tatil olacak.
Bende salı gıderım Allahtan bişi olmazsa 18.i oluyor ayın. 9 haftalık oluyoruz şaka maka 2 aylık oldular bile 🤲🏻🐣
Bence de ekim de doğacak gibi ama kendimi bu gruba ait hissediyorum ❤️ tek dileğim gruptaki anne sayısı hiç azalmasın, hep artsın inşallah 🙏

Ben yaşadım küçük bir kanama. Doktor progestan veriyor o hemen kesiyor. O kadar damla kandan inan bir şey olmaz içini ferah tut. Burda pedler dolusu kanama yaşayanlar oldu. Sağlıkla kavuşucaz inşallah 🙏 sadece ayakta kalmaman gerekiyor bu durumda, uzan doktora gidene kadar🙏

Ben yaşadım küçük bir kanama. Doktor progestan veriyor o hemen kesiyor. O kadar damla kandan inan bir şey olmaz içini ferah tut. Burda pedler dolusu kanama yaşayanlar oldu. Sağlıkla kavuşucaz inşallah 🙏 sadece ayakta kalmaman gerekiyor bu durumda, uzan doktora gidene kadar🙏
İnşallah canım ben progesteronu hiç kesmedim sabah akşam kullaniyorum kan sulandırıcı hap ve iğne de kullanıyorum umarım bişey yoktur çok sağol güzel dileklerin için♥️ inşallah sağlıkla kavuşuruz🤲

Canım kanamam inşallah önemsizdir dr gideceksin zaten hiç korkma benimde belirtilerim bi anda geçti kaşık ağrım oluyor ama korkma inşallah bişey yoktur bizede haber ver güzel haberlerini bekliyoruz 🤲🏻

İnşallah canım ben progesteronu hiç kesmedim sabah akşam kullaniyorum kan sulandırıcı hap ve iğne de kullanıyorum umarım bişey yoktur çok sağol güzel dileklerin için♥️ inşallah sağlıkla kavuşuruz🤲
Progestanın Miktarını artırır belki o zaman, belki iğne şeklinde olanını verir. Haber ver bize de ama dualar seninle❤️🙏

Hadi bakalım çoğu kişide geri çıktı merak etme zaten 3 hafta ileri 3 hafta geri olmadığı sürece herşey yolunda demek ki . Benimde 4-5 gün geri çıktı .
Evet geç yumurtlama yaşadım ondan herhalde haftasını sonradan geçiyor önde bile çıkıyor bu minikler 🥰🥰

Korkma düşükte öyle bir leke kanama olmuyor aşırı bel agrısı kasık agrısı oluyor . Kaçıncı haftadasın bılmıyorum ama 6-7-8 en cok lekelenme haftası ve normal sayılıyor . Saglıkla gıt saglıkla gelin ❤️
Bence de ekim de doğacak gibi ama kendimi bu gruba ait hissediyorum ❤️ tek dileğim gruptaki anne sayısı hiç azalmasın, hep artsın inşallah 🙏
Ya ekim sonu zaten göndermeyiz başka gruba seni 🌸 Benım temmuz 3 dü hazıran grubuna gırmıstım .ilk nereye dahil olursan orda kalıyorsun alısıyorsun tanıyorsun .
Benimde tek temennim o kısa sürede öyle adapte oldum ki cogunuza .. Hayırlıısyla topiğimizin bebekleri artsın ama eksilmesin 🤲🏻
😂😂😂sezeryanla dogum yapmistim yara zaten benim sukur hemen 2ayda iyilesmisti bile😁yine olsa yine sezeryan derim asagisi oldugu gibi kaliyo🤪😂😂
Yaa benımde sezeryan . İlk kızımı ben gördüm 🌸 Sırf yoğun tedavıler muayeneler sonrası bi daha aşagıyı elletmemek için sezeryan oldum. Ama zor beee normal yap çık miss ayaktasın. Bende hala his yok o bölgemde kaşınıyor ama kaşıyamıyorum bile ..
Ama ikinciyi kısmetse yine sezeryan 😁

X