2023 Kasım Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    268
Oturduğun yerde yapıyorsun canım kegeli aklına geldikçe yap sen de tuvaletini yapar gibi yapıp bırakıyorsun yani rahmi kasıp gevsetiyorsun 😅
Benim gözüm egzersiz yapmakta yoksa tabi herşey bahane 🤣 şuan evet yapabilirim egzersiz spor her şey bebek dogunca ilk üç ay bişey yapılmıyor gazı oluyor gece uykusuzluk gözümü iki dakika kapatsam bir saat uyudum sanıyorum . Bu durumda kas gevşetmek hiç aklıma gelmedi. Sonrasındada gelmedi. Ben biraz tembelim herhalde. Vajina estetiği duymuştum lazerle daraltma yapıyorlardı ikinciyi yaptıktan sonra zaten egzersizde bı işe yaramaz estetik düşünebilirim bı araştırma yapayım bu konuda

Benim gözüm egzersiz yapmakta yoksa tabi herşey bahane 🤣 şuan evet yapabilirim egzersiz spor her şey bebek dogunca ilk üç ay bişey yapılmıyor gazı oluyor gece uykusuzluk gözümü iki dakika kapatsam bir saat uyudum sanıyorum . Bu durumda kas gevşetmek hiç aklıma gelmedi. Sonrasındada gelmedi. Ben biraz tembelim herhalde. Vajina estetiği duymuştum lazerle daraltma yapıyorlardı ikinciyi yaptıktan sonra zaten egzersizde bı işe yaramaz estetik düşünebilirim bı araştırma yapayım bu konuda
Evet evet herşeyin bir çözümü var. Bebisleri sağlıkla kucağımıza alalım da gerisi hallolur zaten 🌸

Yaa kegel egzersizi falan düzelmez mi ki 🥺 ben aklıma geldikçe kegel egzersizi yapıyorum epeyi sıkı normal doğum olursa kesin yırtılma falan olur herhalde 🥺 moralim bozuldu şimdi 😔
Hiçbirşeyin önüne gecememediğimiz gibi gelecegıde göremeyiz. Nice doğum yapan insan var kesisiz dikişsiz..
Ben hep normal doğum taraftarıyım zaten kadının vucududa buna göre yaratılmış. Korku başka bendeki yoksa kesinlikle normal doğum isterdim . Bıçak altına yatmak kırk kat kesilmek inan hiç özenilecek birşey değil .

Düzeliyor şuan benimki aynı eski halini aldı tam ortali sağ da deil 🤣🤣 ilk gördüğümde ki duygumu ve gördüğüm şekli sana yüz yüze anlatsam gülmekten ölürsün şimdi bazı terimleri ifade edemiyorum. Korkma sakın ilk etapta moralin bozulucak ama sonra düzeliyor merak etme. Belkide seninki sağa sola kaymaz beni dikenlerde iş yoktu belkide 🤣
Nasil tamamen düzeldi ya şimdi bebeğin çıktığı o kısım var ya orası zaten eski duvar kalkıyor o duvar tamamen parçalanıyor bebek çıkarken afedersiniz o cikis kısmı olan delik etrafındaki duvar artık yok mesela en basitinden bu bile bence bir fark ve eskisi gibi değil tabi ki toparlanıp düzeliyor ama doğum öncesi halini birebir almıyor senin aldıysa çok şaşırcam

Bu topik ölü mü yoksa hamişler henüz hamile olduklarını bilmiyorlar da mı tenha burası ddjjdjf
Neresi tenha ayol bi giriyorum sayfalar birikmiş daha millet 6 7 haftalık çoğu kalp atışını duymadı bence erken bile hareketlendi topik hele bir aylar ilerlesin o zaman sayfalar yığılıp kalıyor girmeyince

Neresi tenha ayol bi giriyorum sayfalar birikmiş daha millet 6 7 haftalık çoğu kalp atışını duymadı bence erken bile hareketlendi topik hele bir aylar ilerlesin o zaman sayfalar yığılıp kalıyor girmeyince
Evet ama bazen birşey soruyorum cevap gelmiyor oluyor. Fark edilmiyor da olabilir arada kaynıyor çünkü gurup aktıff ya

Aynı fikirdeyim ❤️ çok şaşırdım bu yoruma, dün işim yoğundu akşama kadar giremedim, sayfalarca birikmiş ki daha çok başındayız. Daha bunun tarama testleri, cinsiyeti, tekmeleri, doğum hazırlığı falan var🙏

Nasil tamamen düzeldi ya şimdi bebeğin çıktığı o kısım var ya orası zaten eski duvar kalkıyor o duvar tamamen parçalanıyor bebek çıkarken afedersiniz o cikis kısmı olan delik etrafındaki duvar artık yok mesela en basitinden bu bile bence bir fark ve eskisi gibi değil tabi ki toparlanıp düzeliyor ama doğum öncesi halini birebir almıyor senin aldıysa çok şaşırcam
Canım eski halini birebir nasıl alsın kocaman kafa çıktı. Ben görsel olarak sağ kaymisti onun ortalandigini normal bir görüntüye ulaştığını söyledim. Zaten elastik bi yapısı var o bölgenin düzeliyor zamanla. Genişleme konusununda zamanla daralacagini idda etmiyorum kesinlikle. Dikiş konusuna gelince illaki bir iz kalıyor ama oda vücudumuzun farklı bölgeleri gibi değil ince bı çizgi üst üste iki üç doğum ve aynı bölgeden kesme oluncada orası oyuk şeklinde kalıyormuş

Evet ama bazen birşey soruyorum cevap gelmiyor oluyor. Fark edilmiyor da olabilir arada kaynıyor çünkü gurup aktıff ya
Belki arada kaynamıştır gerçekten, ya da fikri olan yoktur diye düşünüyorum:) ama aklına takılan bir şey varsa tekrar yaz mutlaka🎈

Kızlar kızlar hele bakın yüzümde hiç sivilce çıkmazken ergenlik de dahil, hamileliğimin en başından beri çıkıp hala sönmeyen sivilcelerim var sizin yüzünüz ne alemde 🥲😂
Benımde alnımda mınık mınık sıvılce dolu .
Kız öyle yapar derler 🥲 benim çıkmadı ama kız bebekte çıkması gerekiyorsa bende de çıkabilir🤣
Yoo kim demiş onu kızımda hiç sivilcem yoktu 😁😁 Aha bunda var ..

X