2022 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    227
Gayet güzel gözüküyor canım, ben de size iğnenin 14. Ve 17. Gün aynı saatlerdeki fotoğraflarını atıyorum.

Senin bu test ile mi 200 küsür çıkmıştı ona göre bi hesap yapıcam :)

Eklentiler

• C1D2FC2A-8817-4E49-89FD-2EAF3FBB8945.jpeg
    101,5 KB · Görüntüleme: 42
  • D9075837-922B-4201-B5BB-423D58ABAA0A.jpeg
    98 KB · Görüntüleme: 40
Gayet güzel gözüküyor canım, ben de size iğnenin 14. Ve 17. Gün aynı saatlerdeki fotoğraflarını atıyorum.

Senin bu test ile mi 200 küsür çıkmıştı ona göre bi hesap yapıcam :)
Yok kuzum bu testi yaptığım gün 140 çıkmıştı yani 13 ocak. adet günü verdim dün 203 çıktı elimde bir tane test kaldı onu da ptesi yaparm hatıra saklamak için

Yaaa bende kızım olursa ismini Eylül koymak istiyorum yazını görünce tepkisiz kalamadım ama içime erkek doğuyor

Canım beni de eklermisin
Sat 13.12 tam emin değilim ama keseden belli olacak sanırım
2, çocuk konya
Ekledim canim hosgeldin sağlıkla ilerlesin gebeliğin özel değilse yaşını da alabilir miyim listeye ekliyim

Hahaha ben yaptım canım erkek çıktı ama çok kız istiyorum Sağlıklı olsunlarda Senin gönlün ne istiyor?
Rabbım gönlündekini ömrüne yazsin canim benim bitane oğlum var 3 yaşında bir tane de kizcem olsa süper olurdu ama tabiki hayirlisi sağlıklısi bu dilimin söylediği kalbimin söylediği kiz için çıldırıyorum nolur Allahim Amin

Amin canım benim oğluşunu Allah bağışlasın Yaa kıyamam canım inşallah rabbim gönlündekini nasip etsin sanadaa bu defa kızçen olsun

Yok kuzum bu testi yaptığım gün 140 çıkmıştı yani 13 ocak. adet günü verdim dün 203 çıktı elimde bir tane test kaldı onu da ptesi yaparm hatıra saklamak için
Yükselişler de çok güzel bu arada canım benim
Yaaa bende kızım olursa ismini Eylül koymak istiyorum yazını görünce tepkisiz kalamadım ama içime erkek doğuyor
Benim hiçbir cinsiyet kıstasım yok sağlıklı olsun yeter ama eşimle hep konuşurduk Eylül Eylül diye, söylemek istedim :)

Sağlıkla ilerlesin gebeliğiniz

Aramız da çok bisey yok canim 35.gundeyim bende çatlama iğnesini 31 ocakta mi oldun

İnşallah canım tabiki önemli olan sağlıklı olmaları oda gönlümüzden geçen hayırlısı olsun inşallah

Anladim canim o zaman senin değerin daha yüksek çıkar
Morallerimizi yüksek tutup bu sefer her şeyin yolunda olduğunu düşünüp evrene gönderiyoruz pozitifi

Kızlar sizde göğüs hassasiyeti dolgunluğu falan var mı? Ben de yok çünkü de
Uçları çok az acıyor o kadar.

aynenn canim
Bende hiç yok nedense

Slm kızlar benim 1 haftadır gögüs hassasiyeti vardı bugün geçti mormalmidir ilki kimyasal olunca korkuyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…