2022 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    227
Kızlar kasık ağrısı yaşayan oluyor mu ara ara? Bir de bende hiçbir belirti yok test yapmasam normal rutinimde devam ediyorum bedensel ve ruhsal olarak :) bu işe bi el atın.
Kasık ağrısı yaşıyordum cnm ilk ogrendigim zamanlar da suanlik ara ara oluyor bir de bel ağrısı var tabi ki bende

Bn adet olmama 10 gün kala başladım yaşamaya hala yaşıyorum
Ben henüz kontrole gitmediğim için endişeleniyorum. Siz kaç kaçsınız şuan?
Benim 2 düşüğüm var biri kalp durması diğeri düzensiz beta artışı sebebiyle. O nedenle geçen hafta Ptesi öğrenmeme rağmen süreci az buçuk bildiğim için biraz bekledikten sonda gitmek istedim.

Allah hepimize sağlıklı doğumlar nasip etsin

Kasık ağrısı yaşıyordum cnm ilk ogrendigim zamanlar da suanlik ara ara oluyor bir de bel ağrısı var tabi ki bende
Mavişcim seni de takip ediyorum canım forumlardan, hayırlı uğurlu olsun gebeliğin

Bana da ara ara giriyor. Ben çatlatma iğnesi olmuştum geçen ay sol taraftaydı yumurtam, o yüzden aklıma binbir türlü şey geliyor. Bu sefer iyi hissediyorum iyi düşünüyorum ama beyin durmuyor sürekli bir senaryo

Normalde 5+5 olması lazm ama doktor 5+0 dedi bnmde ilk gebeligimde kalbi durmustu ikincisinde kimyasal geçirdim bu üçüncü.kan pıhtılaşma testi yapıldı kanımda pıhtılasma varmıs smdi igneye basladım.en son adetin ne zamandı sizin

Tesekkurler canim sağlıkla Alalım kucağımıza minnoşlari inşallah bu sefer korktuğun gibi olmayacak benim de hep sol kasik batması oluyordu regl haftam da agriya döndü batmalar

Kalp atışı sebebiyle düşükler genelde kromozomsal bozukluk sebebiyle yaşanıyor. Bizde öyle oldu tüm testler yaptırdık, hangi gende pıhtılaşma var sizin acaba? Benim de Mthrf homozigot, ama doktorum bunun önemli olmadığını söyledi ara ara corasprin kullanıyorum, gerçi daha kontrole gitmedim gidince eğer her şey yolundaysa bu konuyu da konuşacağım.

Benim 15 Aralık son adet tarihim canım, senin?
Benim daha çok yeni 32. Günüm bugün.

Tesekkurler canim sağlıkla Alalım kucağımıza minnoşlari inşallah bu sefer korktuğun gibi olmayacak benim de hep sol kasik batması oluyordu regl haftam da agriya döndü batmalar
Kızım olursa adını Eylül koymak istiyorum, etlülde tanıştım Eylül de evlendim. Evrene böyle bir mesaj verdim heralde diyorum bazen düşününce
Korkmayayım ben o zaman, zaten kanama yoksa endişe edecek bir şey yok diyorlar genelde.

Sonucum bu acıkcası bn pek bişi anlamıyorum sonuctan 6 aralıktı benimde son adet tarihim

Eklentiler

• IMG_20220115_162619.jpg
    41,2 KB · Görüntüleme: 80
Bizde 15 eylülde tanışmıştık

Sonucum bu acıkcası bn pek bişi anlamıyorum sonuctan 6 aralıktı benimde son adet tarihim

Bizde 15 eylülde tanışmıştık
N/M şeklinde olanlar içi iğne verdi sanırım doktorun canım, ben okuduklarımdan doktorlar arasında bu konuda bir birlik olmadığını gördüm malesef. Kimisi veriyor kimisi gerek görmüyor. Doktorumuza güvenil onlar ne diyorsa öyle devam etmekten başka bir şey gelmez elimizden, konunun uzmanı onlar neticede

Eylül bizeydik gelecek bu sefer Allah’ın izniyle. Hemen hemen aynı yollardan geçmişiz, insan burda bunları yaşayanın sadece kendisi olmadığını görüp umut doluyor

Yaa öylemi ne güzel bir tesadüf olmuş bir de Eylül ayında doğacak olması şahane Rabbım korusun meleklerimizi insallah bol bol dua edelim korkuya yer verme kalbinde sağlıkla doğacak inşallah minigin

Tabiki öyle bnce herkez ilk ögrendigi günden itibaren kafasında birsürü şey düşünüyor acaba acaba acaba inşallah bu sefer kucaklarımıza alırız

Yaa öylemi ne güzel bir tesadüf olmuş bir de Eylül ayında doğacak olması şahane Rabbım korusun meleklerimizi insallah bol bol dua edelim korkuya yer verme kalbinde sağlıkla doğacak inşallah minigin

Tabiki öyle bnce herkez ilk ögrendigi günden itibaren kafasında birsürü şey düşünüyor acaba acaba acaba inşallah bu sefer kucaklarımıza alırız
Amiiin kızlar Siz kontrollere gittiniz mi kese için?

Canim ben kan verdim ama kese için çok erken henüz 203 değerim önümüzdeki cumaya ancak kese görünür tavsiyem en azından kan ver canim
Ayın 12snde gittim gördüm kesemi o zaman 4 +4 demişti
Crknkz benim Ptesi 4+6 oluyor iğne ile hamile kaldığım İçin geç döllenme olmaz diye düşünüyorum inşallah görürüm ben de

maviss_34 kuzum senin kaset test fotoğrafın var mı? Kan verme fobisi oldu bende, sonuçta o da takip gerektirecek. Ptesi versem çarşamba cuma şeklinde.
Ptesi bi gideyim dedim bir de pıhtılaşma olduğu İçin gitmeye karar verdim bana kalsa bebek gözükecek vakte gelince gider tamamsa tamam devamsa devam derim ama.

Pazartesi ertelemeden git bnce

Aynen bi git tedbir senden olsun benim yumurta 21.gun catladi sanırım geç oldu diye böyle hemen görünmüyor oğlumda 5.hafta da kese ve bebego görmüştüm bu biraz nazlı bebis olacak galiba adete 1 gun kala testimi paylaşıyorum

Eklentiler

• 20220113_080747.jpg
    24,3 KB · Görüntüleme: 74
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…