2022 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    227
Morallerimizi yüksek tutup bu sefer her şeyin yolunda olduğunu düşünüp evrene gönderiyoruz pozitifi🙏

Kızlar sizde göğüs hassasiyeti dolgunluğu falan var mı? Ben de yok çünkü de😂
Uçları çok az acıyor o kadar.
Benim göğüslerimde var canım baya acıyorlar

Slm kızlar benim 1 haftadır gögüs hassasiyeti vardı bugün geçti mormalmidir ilki kimyasal olunca korkuyorum
Benim de ara ara göğüslerim şişiyor sonra iniyor gibi geliyor canım, umarım normaldir. Herkes belirtilerin gelip gittiğini söylemiş. Zaten bizlerin haftaları daha çok küçük olduğu İçin test yapmasak hamile olduğunuzu bile bilemeyecektik belki, o yüzden içimizi ferah tutmaya çalışalım artık ne kadar becerebilirsek🤷🏻‍♀️

Kızlar ne durumdasınız benim 3 gündür mide bulantım hiç geçmiyo dün serum taktılar bugün aynıyım bulanıp geçse dayanıcam ama hiç geçmiyo hiç

Morallerimizi yüksek tutup bu sefer her şeyin yolunda olduğunu düşünüp evrene gönderiyoruz pozitifi🙏

Kızlar sizde göğüs hassasiyeti dolgunluğu falan var mı? Ben de yok çünkü de😂
Uçları çok az acıyor o kadar.
Gecikme yaşadığım ilk hafta epey dolgunlasti ve hassastı, iki gün önce hassasiyeti azaldı ama bugün yine arttı, değişiyor.

Kızlar ne durumdasınız benim 3 gündür mide bulantım hiç geçmiyo dün serum taktılar bugün aynıyım bulanıp geçse dayanıcam ama hiç geçmiyo hiç
Allah sifa versin canim bende bulanti sayesinde gebeligimi ogrenmistim tam 4haftalikken ve hala ayniyim 🥺

Kızlar kasık ağrısı yaşayan oluyor mu ara ara? Bir de bende hiçbir belirti yok test yapmasam normal rutinimde devam ediyorum bedensel ve ruhsal olarak :) bu işe bi el atın.
ben kasik agrisi gecen hafta çok yasamistim bu hafta azaldı, doktorun asistanını aradım kanama olmadıkça normal oldugunu söyledi. bi de bende de baska hiçbir şey yok hayatıma da aynen devam ediyorum, sadece azıcık arada aglama istegi geliyor sebepsiz :KK70: yalnız degilsin

ayy bi de tabi yorulunca hemen bel agrisi kalca agrisi hatta tutulması. ama bunlar bu hafta başladı bende. yani 7.haftaya kadar her şey esiri iyi ve farksız gidiyordu

Belirtiler bir gün yoğun oluyor bazen bir saat sonra sanki o ağrılar o bulantılar hic olmamis gibi geçiyor sonra daha kötü bir şekilde geliyor merak etmeyin

Benim de ara ara göğüslerim şişiyor sonra iniyor gibi geliyor canım, umarım normaldir. Herkes belirtilerin gelip gittiğini söylemiş. Zaten bizlerin haftaları daha çok küçük olduğu İçin test yapmasak hamile olduğunuzu bile bilemeyecektik belki, o yüzden içimizi ferah tutmaya çalışalım artık ne kadar becerebilirsek🤷🏻‍♀️
Yaa sağolun kızlar içim rahatladı biraz 2.tüp bebek ilki kimyasal oldu ilk gebeliğim çok endişe ediyo insan 8 sene sonunda olunca Rabbim hepimizinkini sağlıcakla tamamına erdirsin inşallah 🙏🥰

Yazılmış gerçi 1500 üzeri vajinal usg görünür

Geçmiş olsun bel fıtığı mi kas ağrısı ise magnezyum takviye iyi geliyor

Hayırlı olsun kardeşim yeni doğum yaptı doktoru 24 ten sonra olabilirsin demişti ama her gün değişiyor uygulamalar.

Kızlar vitamin olarak ne kullanıyorsunuz ben sadece folk asit değil multivitamin kullanmak istiyorum zira değerlerim genel olarak düşük mide bulandırmaya önerilere açığım ilk gebeliğimde elevit ten nefret etmiştim
regenesis max kullanıyorum ben içinde bir sürü vitamin mineral var tavsiye ederim

konyadan biri daha :) ben de konyadayım, doktorda gittin mi:)
Yok canım sadece telefonla iletişime geçtim ve kan sulandırıcı ilaca başladım 2 hafta sonra gidicem iğneye falan başlanacak stresliyim

Yok canım sadece telefonla iletişime geçtim ve kan sulandırıcı ilaca başladım 2 hafta sonra gidicem iğneye falan başlanacak stresliyim
hangi doktora gidiyosun . hiç streslenme kafanı rahat tut, kötüyü düşünme hep herşey iyi olacak de . hiçbiseycik olmaz inşallah

hangi doktora gidiyosun . hiç streslenme kafanı rahat tut, kötüyü düşünme hep herşey iyi olacak de . hiçbiseycik olmaz inşallah
Ben oğlumda Kızılay Hastanesi'nde Mevlüt Okay demirtaş da doğum yaptım
Şimdide ona gideceğim aile gibi olduk sağolsun tüm nazımı çektiler
Daha 1 yaşında oğlumda bakalım nasıl olacak

Ben oğlumda Kızılay Hastanesi'nde Mevlüt Okay demirtaş da doğum yaptım
Şimdide ona gideceğim aile gibi olduk sağolsun tüm nazımı çektiler
Daha 1 yaşında oğlumda bakalım nasıl olacak
benim cevremde kızılay hastanesine giden yok hiç duymadım:) olsun ne güzel birlikte büyürler valla daha güzel olur

benim cevremde kızılay hastanesine giden yok hiç duymadım:) olsun ne güzel birlikte büyürler valla daha güzel olur
İnşallah canım ben çok doktor denedim mevlüt bey gerçekten çok iyi ilgili güler yüzlü biri şükür

İnşallah canım ben çok doktor denedim mevlüt bey gerçekten çok iyi ilgili güler yüzlü biri şükür
benim ilk cocuk olduğu için deneyimlediğim doktor yok ama hikmet karabacağa gidiyodum bir de baskentteki ufuk cerana gideceğim hangisinden memnun kalırsam artık

Kızlar 6 haftalık olup kalp atışını duyan var mı? Ben oğluma hamileyken duymuştum kafama takıldı.doktor hersey yokunda sıjıntı yok dedi.size de soruyum dedim

X