2022 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    227
Evet ilk bebegim olucak insallah hosbuldum

cinsiyet tahmincisi hanımlar bana bi tahmin lütfen

benim ilk cocuk olduğu için deneyimlediğim doktor yok ama hikmet karabacağa gidiyodum bir de baskentteki ufuk cerana gideceğim hangisinden memnun kalırsam artık
İnşallah iyi bir doktor denk gelir hikmet beyi duymuştum

bir de başı neresi poposu neresi ben anlayamadım:)
Ooy yerim ben onuu geniş olan alt taraf popo canım başı küçük olan üst taraf 8.haftada keşke cinsiyet belli olsa çok erken tabi ama bi arkadaş var burda çok iyi tahmin ediyor daha önce kuzenimin ikiz bebeklerine doğru tahminde bulunmuştu ama 11.haftadan önce pek belli olmuyor Arkadaşı etiketliyorum aklınızda bulunsun kızlar sizinde Ikra meyra

Yaş 30
İlk bebeğim . Bir düşük yaşadım öncesinde .
TEKİRDAĞ’daydım

Ben de aynı tas aynı hamam hayatıma devam ediyorum canım, belirtilere çok takılmamak lazım sanırım ve eğer böyle düşünüp durursak 9 ay geçmez. Aslında kendime sürekli bunu telkin etmeye çalışıyorum ama işte beyin durmuyor. Hakkımızda hayırlısı olsun
konyadan biri daha :) ben de konyadayım, doktorda gittin mi:)
Ben de Konyalıyım ama Kocaeli’deyim.

Kızlar düşük sonrası gebelik planlayanlar grubunda bir arkadaşımız 5 aylık bebeklerini kaybetti, sizden ricam onun İçin dua edebilir misiniz?

Happymom u indirdim ben de siz söyledikten sonra. Etti 3 Baya bakındım. Hamilelik+, gün gün gebelik, happy mom en iyileri gibi duruyor
Evet ben ilk gebelikte onu kullanıyorum gece 12 yu beklerdim hep günlük değişimleri okumak için

Benim de dün gece çok fena karnım ağrıdı. Ağrısına uyandım. Çok şükür lekelenme falan olmadı ama korktum biraz yanlış bişi mi oldu diye. Bi de hiç bi sıkıntı olmadığı için dün ilişki oldu sanırım bi süre ona da ara vericem. Ne zormuş böyle de beklemek insan her şeyden korkar oluyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…