2022 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    227
Kızlar çok uzun bir süre sonra herkese merhaba.
8 aylık bir bebek ve işle beraber 3,5 aylıktan bu yana uzanan tez yazma ve sunum serüvenimde sona geldim ve bitirdim çok şükür. Nasıl bir dönemden geçtim hiç bilmiyorum her şey çok yoğundu, kendimle gurur duyuyorum
Bebek bakmak hiç de sanıldığı kadar toz pembe değilmiş..
Crknkz sen hamile misssiiin

Bir de babalar gününde ne hediye almayı planlıyorsunuz? Ben maddi hediyelerde hiç haz etmem manevi bir hediye fikri olan var mı?

Hepimiz çok güçlüyüz dogumla beraber sabırda yüklendi bizlere çok şükür
Evet canım 5 haftalık Allahın izniyle sonunu görürüm inşallah

Herkese merhabalar Çok uzun zamandır giremedim okuyamadım yazdıklarınızı hem iş hem çocuk olunca telefonu almaya fırsat olmuyormuş. Hala adet olmayan var mı aranızda? göbeğim asla inmiyor çok canımı sıkmaya başladı bu durum. 2 ay sonra düğünümüz var 57 kilo çıktım zaten 67.700 ile gitmiştim doğuma verdiklerimi de geri almışım Burda sıkı diyet yada spor yapan var mı yapıyorsa yardım alıyor mu 2 ayda 5 kilo vermem lazım

Merhaba. Ben regl oldum ama yine de şişmanım. İnanılmaz bir iştah açıklığı var bende. Hamileyken bile bu kadar değildi. Midem büyüdü herhalde. Sizlerde nasıl durum? İştah durumunuz normal mi?

Kızım 9 aylık 7.500 gr çok iştahsız ek gıdayı istemiyor meyveli yoğurt meyve püresi sebze süresi çorba ne yaptıysam istemedi. Sadece anne sütü emmek istiyor bazen ona yemek yedirirken sinirlerime hakim olamayıp bağırıp çağırıyorum sonra da vicdan azabından oturup ağlıyorum çok çaresiz kaldım ne yapacağımı bilemiyorum

Son düzenleme:
Aaa işte ben, valla ben daha bugün bağırdım ve eşim sakin ol karşında 8aylık bebek var dedi. O zaman da çok üzülüyorum. Muz, kayısı, yoğurt dışında bir şey yemiyor onları da çok az. Sadece emiyor nerdeyse çok zorlanıyorum.

Hipp in kavanoz ve kaşık mamaları var onları dene merak ediyorum bana da yaz.

Hipp in kavanoz ve kaşık mamaları var onları dene merak ediyorum bana da yaz.
Hipp değil de daha önce hero baby ve bebelac denemiştim ama maalesef Elmalı irmikli muhallebi yapıyordum birazda kendi sütümü sağıp koyuyordum içine bi onu güzel yiyordu son bir haftadır onuda istemiyor. Bazen eline makarna salatalık elma peynir vs. veriyorum belki o şekilde yer diye çiğneyip atıyor ağzından. Keçiboynuzu özü pekmezi aldım iştahını açar diye tavsiye ettiler oda fayda etmedi. Yarın doktora götüreceğim

Merhaba. Ben regl oldum ama yine de şişmanım. İnanılmaz bir iştah açıklığı var bende. Hamileyken bile bu kadar değildi. Midem büyüdü herhalde. Sizlerde nasıl durum? İştah durumunuz normal mi?
Bende aynı iştah açıklığı durumdan muzdaribim ama regl olunca en azından şişkinliğim gider diyordum üzümdüm şimdi

Bende hediye arıyorum sanırım wwf evlat edinme bağışı yapıcam saz kedisi için :) gerçi eşim hoşlanmayabilir ama aklıma pek bişi gelmiyor erkeklere pek hediye alternatifi de yok sıkıldım aynı şeyleri almaktan

diş çıkarıor olabilir mi
bizimki bazen emmek istemiyor. bende sinirleniyorum ofluyorum pufluyorum sonra üzülüyorum
gerber seviyor bizimki öneririm

Kızlar kan ilacı olarak memnun kaldığınız ilaç varmı onerceginiz bebeğimin kan değeri düşük çıktı acil cevaplarınizi bekliyorum
biz doktor önerisiyle bunu kullanıyoruz.
çok memnun kaldık.şifa olsun

Kabız yaparsa diye bunuda verdi ama ihtiyaç olmadı . kullanmadık

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…