2022 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    227
Alakalı bence arkadaşımın bebeği tombişti daha 9 aylık anca döndü canım. Bizimde kendi kendine öğrendi 6.ayda geri vitesti sonra tırmanmaya başladı dedik emeklemeyecek herhalde sonra birkaç haftadır ileri vitese aldı Bu arada doğru mu görüyorum hamile misin yanlışlıkla mı oldu isteyerek mi
Ahh geçmiş olsun inşallah bir şeyi yoktur canım

Son düzenleme:
En kısa zamanda emeklesin istiyorum hamileym canım isteyerek yaptık 5 6 haftalık

Merhaba özel bişey yapmadım aslında önce geri geri süründü , sonra göbek üstü ileri atlamaya başladı, o aşamada kollarıni farketmesi için koltuk altı kısmından tuttuk kendimize doğru gel vs dedik. Bı kaç haftada kendiliğinden başladı. Kilo ile alakalı olabilir tabi kasların güçlenmesi gerekli bunun içinde bol hareket bol pratik yapması lazım, haliyle kilolu bebekler daha çabuk yoruluyor yada zorlanıyor olabilir.

Bu arada hayırlı olsun bebisin, sağlıkla kucakla

Emekleyincede zor vallahi bence hep peşinden koşturuyorlar maşallah canım cesaretine sağlıkla doğsun inşallah
Teşekkür ederim çok sagol annem var birde benm kız uslu gibi biraz ondan dedm değerlendireym doktorumfazla taşıma ded o yüzden belki emeklerse daha iyi olue diye düşündüm

Aslnda söyledigin seyleri yapıyor geri sürünüyor balık gibi atlıyor yakındır inşallah emeklemesi benm için daha iyi olur gibi doktor fazla taşımamaya calıs eylülü dedi nasıl olacaksa teşekkür ederim inşallah bu hamileligimde saglıklı geçer

Teşekkür ederim çok sagol annem var birde benm kız uslu gibi biraz ondan dedm değerlendireym doktorumfazla taşıma ded o yüzden belki emeklerse daha iyi olue diye düşündüm
Doğru kucakta taşıma meseleside çok zor bizimki de bayılıyor kucağa belim başım kopuyor. Yaa benimde annem var ama vallahi sudan çıkmış balık gibi her işe zor yetişiyoruz biz nedense

Doğru kucakta taşıma meseleside çok zor bizimki de bayılıyor kucağa belim başım kopuyor. Yaa benimde annem var ama vallahi sudan çıkmış balık gibi her işe zor yetişiyoruz biz nedense
Blmiyorum neden ama şuan umdugumdan kolay geçiyor şimdilik eylülün gıkı çıkmıyor koydugum yerde durur uykusu iyi ilerde nolur bilemem tabi sendromlar baslayınca

Blmiyorum neden ama şuan umdugumdan kolay geçiyor şimdilik eylülün gıkı çıkmıyor koydugum yerde durur uykusu iyi ilerde nolur bilemem tabi sendromlar baslayınca
Maşallah canım bizimde uyku sorunumuz yok diş vs çıkartmıyorsa tabii. Ama asla bir yerde sabit durmuyor aşırı hareketli yoruyor insanı

Kızlar kan ilacı olarak memnun kaldığınız ilaç varmı onerceginiz bebeğimin kan değeri düşük çıktı acil cevaplarınizi bekliyorum

Kaç kilo canm

Kızlar kan ilacı olarak memnun kaldığınız ilaç varmı onerceginiz bebeğimin kan değeri düşük çıktı acil cevaplarınizi bekliyorum
Bizimkinin de çok düşük çıktı fermix diye bi marka verdi doktorumuz normalde 5 damla yazıyor ama biz 15 damla veriyoruz tabi kabızlık yaptı direk bugün başladım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…