2024 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    239
Teşekkür ederim Bilmiyorum nerdeyse 13 haftalık olacam 13 gün olacak hala regli kanaması gibi devam ediyor 1 gün kahverengiye dönse 2. gün kansma tekrar başlıyor ve çok tedirgin oluyorum doktorlarda nedenini bilmiyoruz bebekte yaşıyor yapacak bir şey yok deyip eve yolluyorlar resmen düşük olursa gel diyorlar çok korkuyorum inşallah tez zamanda kanamam tamamen kesilir hamileliğim sağlıklı bir şekilde devam eder sağlıkla kucağıma alırım
Canım öncelikle geçmiş olsun 13. Haftamda benimde kanamam başlamıştı bende çift rahim var 1 ay kanama gördüm parçalı bende sen gibi progestan ve prolüton iğne kullandım Rabbim nasip edecekse hiç bişey önünde duramaz inşallah bebeklerini sana bağışlar rabbim benim kanama alanım da vardı bi arkadaşım da tüp bebek onunda 2 kere yoğun kanaması oldu ama sağ salim aldı kucağına şuan demem o ki sen elinden geleni yap tevekkül et Rabbim bağışlasın evlatlarımızı

Canım öncelikle geçmiş olsun 13. Haftamda benimde kanamam başlamıştı bende çift rahim var 1 ay kanama gördüm parçalı bende sen gibi progestan ve prolüton iğne kullandım Rabbim nasip edecekse hiç bişey önünde duramaz inşallah bebeklerini sana bağışlar rabbim benim kanama alanım da vardı bi arkadaşım da tüp bebek onunda 2 kere yoğun kanaması oldu ama sağ salim aldı kucağına şuan demem o ki sen elinden geleni yap tevekkül et Rabbim bağışlasın evlatlarımızı
Amin çok teşekkür ederim inşallah tez zamanda kanamam tamamen kesilir hamileliğim sağlıklı bir şekilde devam eder sağlıkla kucağıma alırım Amin hepimizinkini bağışlasın

X