2022 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    227
Alerji mi oldu, geçmiş olsuun. Bizde henüz alerji çıkmadı. Süt alerjisi nedir? Yoğurt falan mı alerji yapiyor? Bizim uykular bu ara fena değil. Gündüz 2 uyku yapiyor. Gece de kesintisize yakın uyuyor. Biz aramızda yatiriyoruz, çalistiğim için şu an kolayima geliyor. Uyanirsa meme emip uyumaya devam ediyor. Odasına alistirmayı denesek her uyandiğinda kalkıp gitmem gerekecek. Bir yandan da odasına alistirma vakti geldi diye düsünüyorum. Sizde bebek nerede yatiyor?

Sağol, henüz iki aylıktı süt ürünleri ve yumurta tukettigimde alerji oluyordu. Şimdi süt ürünleri alerjisi geçti.
Anne yani beşikte yanımızda yatıyor. Eğer az uyaniyorsa ayirabilirsin bu yaz aslında. Benimki sık uyanıyor, düzen oturmadan erken olur ayırmam

Valla zor canim. 3 gün evden calisiyorum. Bu üç gün de sabahtan anneme geçiyorum. Bir gün de ofise gidiyorum. Evi otel gibi kullanmaya başladık. Sende ne var ne yok? Oğlun nasıl?
Çalışırken öyle gerçekten hiç birşeye yetisemiyor insan en azından yarı zamanlı evden calisiyormussun gerçi şimdi hareketlendiler heran göz önünde olması lazım bebiskolarin
Çok şükür iyiyiz bizde 4.dis geliyor, emeklemeue başladı karıştırmak mi dersin tutunup kalkmak dersin hepsi var, biz yemek yerken çığlıklar atıyor bana da verin diye
Şöyle yan profilden bir foto bırakayım eee sizdenden gelsin mi bebişler katinaizmir kızını merak ediyorum ponçik ponçik

Eklentiler

• IMG_20230514_124607.jpg
    80,1 KB · Görüntüleme: 84
ne sıklıkla uyanıyo bizimkidr 2 saatte bir uyanıyo nasıl aşcaz bu durumu bilemedim

Ada her gördüğ yiyecek için çıldırıyo dün burçak bisküvi için yırttı kendini en sonunda bi bisküvinin çeyreğini verdim eline kıtır kıtır yedi hiç vermesem için kötü oluyo veeincede sağlıksız bişiler veediğim için üzülüyorum onun yerine onun bisküvisinden verdim onunistemiyo illaki istediği olacak napvam bilemedim

Merhabalar kızlarr Benim kızım 8 ay 17 günlük yaklaşık 1,5 aydır emekliyor alttan iki dişide çıktı bayağıda büyüdü. 5 buçuk aylıkken biz tadımlara başladık ama şu an ek gıdayı severek tüketmiyor iki defa çiğneyip ağzından çıkarıyor hep meme emmek istiyor. Doğum kilosu 3.750 gr şu an 7,500 gr sağlık ocağı doktorumuz kiosunun yetersiz olduğunu söyledi ve polivit şurup verdi moralim çok bozuk sizin tavsiyeleriniz neler sizin minikleriniz nasıl ek gıdayı nasıl sevdirebilirim

evet doğum kilosuna göre şuanki kilosu az ama bence kan değerleri falan yerindeyse çok takılmayın zamana bırakın(yanibneim şahsi fikrim tabiki doktor değilim)yemek konusunda sevdiği yiyecekler varsa çok sevmedikleriyle karıştırıp verebilirsiniz benim kızımda işe yarıyo bu az yiyosa sulu değilde biraz daha koyu hazırlayabilirsiniz yiyeceklerini en azıñdan daha fazla vitamin protein alıe artık her ne yiyorsa.ya da mesela şartlarınız uygunsa dışaeda yemek yedrebilirsiniz çevreye bakarken yiyebilir en azından öğlen yemeğini böyle yapabilirsiniz

Bir güncelleme de benden gelsin bugün 9 ay 8 günlük. Emekliyor tutunup kalkıyor. Kalktığında oturuyor. Dün bay bay yapmayı öğrendi Önceden dededede bababbaa diye konuşurdu şimdi onları unuttu galiba. Koltuk kenarında bir iki adım atıyor. Sürekli paçama yapışıyor 9 ay itibariyle 3 ana öğüne geçtik çok şükür her şeyi severek yiyor

Maşallah canim anne diyen bebe yok galiba benimki de dedede babababba

Yaa maşallah yanaklar Ne zmn doğacaklar derken büyüdüler bile
Bu da bizden gelsin

Eklentiler

• IMG_20230602_110005.jpg
    84,6 KB · Görüntüleme: 69
  • 1685692490887-01.jpeg
    91 KB · Görüntüleme: 55
  • 1685692411130-01.jpeg
    97,9 KB · Görüntüleme: 55
  • IMG_20230422_095942.jpg
    131,7 KB · Görüntüleme: 60
  • IMG_20230419_101707.jpg
    56,8 KB · Görüntüleme: 54
  • Picsart_23-05-23_11-18-33-240.jpg
    72,7 KB · Görüntüleme: 62
ne sıklıkla uyanıyo bizimkidr 2 saatte bir uyanıyo nasıl aşcaz bu durumu bilemedim
Gün gün değişiyor. Bazen uyuttuktan (20.30/21.00 gibi uyuyor) bı saat sonra kalkıyor bazen kalkmıyor. 2 gibi beslenmek için uyanıyor. Sonra 5 ve 6 da uyanıyor. Nadiren de 3-5 arasında uyanabiliyor yani senkron yok

Azıcık bişey olmaz annesi..benimki de elimde ne görse istiyor çay, kahve, cips, çikolata vs. Hepsinden de denedi çok az miktarda.. yanında yememek en iyisi heralde

Maşallah canim anne diyen bebe yok galiba benimki de dedede babababba
Canım benimki diyor 1.5 aydır falan anne diyor anneanne diyor baba diyor ama babamız henüz gelmedi onu bilinçsiz diyor ama diğerleri bilinçli bence mesela anneme gidecekse anneannenne gibi söylene söylene gidiyor

Canım benimki diyor 1.5 aydır falan anne diyor anneanne diyor baba diyor ama babamız henüz gelmedi onu bilinçsiz diyor ama diğerleri bilinçli bence mesela anneme gidecekse anneannenne gibi söylene söylene gidiyor
Yaaaa maşallah babayla görüntülü konuşurken tepki veriyor mu peki ne zaman kavusuyorsunuz canim

Yaaaa maşallah babayla görüntülü konuşurken tepki veriyor mu peki ne zaman kavusuyorsunuz canim
Veriyor canım şımarıklanıyor kendi dilinde sohbet ediyor artık beni çekiştiriyo herhalde kısmetse bir hafta on güne geliyor ama belli olmaz tabii gemi işleri.

Eklentiler

• IMG_4168.jpeg
    102,8 KB · Görüntüleme: 61
  • IMG_4074.jpeg
    167,2 KB · Görüntüleme: 77
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…