2022 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    227
Kızlar mernaha. Grupta yazılanları takip ediyordum ama sanırım artık herkes akşam yatağa yattığında evett! işte buu diyip Bi rahatlama hissederek anında uykuya dalıyor.
Kızlar bebeğim 8 buçuk aylık ama hala doğru dürüst ek gıda almıyor. Bi ara öğlen bakıcıda bir kase çorba içiyordu ama artık sadece Yoğurt yiyor başka hiç birşey yemek istemiyor. İştahsız bir bebe ve çoook hareketli. Hala 8 kg.
Sizin bebeler nasıl

Maşallah kızlar yazdıklarınızı anca okuyabildim biz dünden beri ateşli hastalık geçiriyoruz yine viral bir şeyler varmış. 3 saatte bir ilaç alıyor yoksa ateşi aniden yükseliyor kanda ve idrarda enfeksiyon çıktı ama antibiyotik derecesinde değil dedi doktorumuz ağrı kesici ve ateş düşürücülerle devam edecekmişiz. 4-5 gün ateş sonrası döküntü olabilir takipleyin dedi 6.hastalık diye bir şeymiş adıda.

Canım çok geçmiş olsun. Bizim miniğin de dün hafif ateşi oldu iki kere calpol verdim,geçti çok şükür bebekler keşke hiç hasta olmasalar.. inşallah tez vakitte iyileşsin annesi çok geçmiş olsun tekrar

Sağ ol canım sizede geçmiş olsun bir daha tekrarlamasın inşallah calpol hiç etki bile etmedi bu sefer ya dirençli bir virüs sanırım. Pedifen şurupla fitil düşürüyor dönüşümlü şu an

Çok geçmiş olsun geçsin gitsin bi an önce inşallah. Mete de rotavirüs oldu. İyi ki aşıyı yaptırmışım evde geçiriyoruz ateşi sadece bir gün çıktı

Çok geçmiş olsun geçsin gitsin bi an önce inşallah. Mete de rotavirüs oldu. İyi ki aşıyı yaptırmışım evde geçiriyoruz ateşi sadece bir gün çıktı
Sizede çok geçmiş olsun ahh aşılar iyi ki var insan başına gelince çok daha iyi anlıyor bir an önce toparlarlar inşallah

Merhaba ben pek girmiyorum foruma, napiyosunuz? Bebeğim bir hafta sonra 9 aylık olacak. Bizde 2 dis epey çıktı, üstten de 2 diş geldi, büyüyorlar. Emekliyor ama daha cok tutunup kalkmak istiyor genelde düşüp ağlıyor çok hareketli ama mizmiz bir çocuk değil. Epey iştahli ne versek götürüyor. Şu an 11 kiloya yakın. Keyifli durumdayız, halimizden memnunuz. Herkese çok selam

Çok geçmiş olsun, döküntüler eşlik ederse evet 5 ve ya 6. Hastalık oluyor . İlk çocuğum ikisini de geçirdi. Döküntü kısmı fena gözükse de aslında hastalık bitti gibi bir şeye işaret ediyor. Korkutmasın. Fitil çok iyi seçim, anında düşürür

Sağ ol canım. Bugün ateşi çıkmadı çok şükür döküntüde oluşmadı umarım oluşmaz böyle geçer. Evet fitil kullandık bizde geceleri özellikle çok iyi oldu

Kızlar meraba bende eylül annesiyim ilk bebeğim tectubesizim bisey sormak isterim bebegimi bu havalarda nasıl giydirmek gerek dışarda yağmur yagiyo ama icerde terliyoruz incemi giydirsemkalınlı tişört için erken mi vaktimi

Merhaba biz izmirde yaşıyoruz bu yüzden artık kısa kollu ve şort giydiriyorum. Balkonda falanda yelek giydiriyorum penye olanlardan esiyor çünkü bizim balkon hep

Selam Aynı şeyleri yaşıyoruz canım nasıl gidiyor hem iş hem ev hem bebekli hayat L Lalalala1 çok yoğun oda ugrayamiyor buralara

izmirdeyim, şort t-shirt giydiriyorum. Esse bile soğuk değil artık ben yelek giydirmiyorum.

Merhaba siz nasıl giyiniyorsaniz öyle giydirmelisiniz, üşümek değil de terlemesi ve o şekilde kalması hasta olmalarına sebep oluyor. Sık sık kontrol edin terlemesin. İzmirdeyim kısa kollu tişört, ince uzun tayt giydiriyorum, gün boyu durmadan emekliyor şorttan çekiniyorum cildi biraz hassas

Selam :) benimkinin bacaklari pütür pütür oldu emeklemekten :) geçicidir herhalde. Doktora sordunuz mu uzun mu giysin diye? Bugün doktora gittim ama hiç aklıma gelmedi sormak.

Selam :) benimkinin bacaklari pütür pütür oldu emeklemekten :) geçicidir herhalde. Doktora sordunuz mu uzun mu giysin diye? Bugün doktora gittim ama hiç aklıma gelmedi sormak.
Selam Sormadım aslında, geçicidir muhtemelen, tahriş oluyordur nemlendirmek gerekebilir. O kadar hareketliler ki çok normal, anlamadığım şekilde oluşan morluklar olmuş iki tane, dümdüz emekliyor oyuncak vs üstünden gece gece kaçıyor, siralarken elini falan bırakıyor, yaralanmaya çok müsait bu ara

Napiyor senin fistik kizin, emeklemek ve basina dert açmaya çalışmak dışında ayni durumda olduğumuz için çok iyi anliyorum. 2 dakika bos birakmaya gelmiyor yaw bir bakiyorum kablo çekiştiriyor, kafami bir çeviriyorum raflara tutunup kalkmaya calisiyor ve kafasina bir seyler düsürüyor bunlar disinda sizde uyku, yeme içme durumlari nasil?

Bu yemeği nasıl yaptınız, ayŕıntılı yazabilir misiniz

Napsın peşinde kosturuyorum bı sn durmuyor dediğin gibi sürekli yaramazlık peşinde.. Süt alerjisi geçti bol bol yiyor artık herşeyden iştahı güzel, sadece alerji mamasını az tüketiyor, yakında yumurta alerjisi devam ediyor mu diye test yapılacak ona göre normal mama deniycem. Gündüz uykuları normal ama gece uykusunda hala sık kalkıyor malesef o konu iki gün cozulse üçüncü gün eskiye dönüyor. Sizin nasıl uykular?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…