2022 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    227
Veriyor canım şımarıklanıyor kendi dilinde sohbet ediyor artık beni çekiştiriyo herhalde 🤪 kısmetse bir hafta on güne geliyor ama belli olmaz tabii gemi işleri.
Hahaha buyuyunce gör sen o zaman da sen kızınca babasına sığınacak babaci olacak babasi kizinca da sana simaracak çok fena şimdiki nesil Cook 😂 tez zaman da kavuşun inşallah 😇

Hahaha buyuyunce gör sen o zaman da sen kızınca babasına sığınacak babaci olacak babasi kizinca da sana simaracak çok fena şimdiki nesil Cook 😂 tez zaman da kavuşun inşallah 😇
Evet öyle oluyorlar ya çok fenalar ben bebeklerin bu kadar zeki olduğunu bilmezdim her şeyin farkındalar. Amin canım

Allah hepsine sağlıklı bir ömür versin büyüdükçe daha tatlı oluyormuş valla
Aminnn ❤️ yürümeye başlayınca gör bide 😅
Evet öyle oluyorlar ya çok fenalar ben bebeklerin bu kadar zeki olduğunu bilmezdim her şeyin farkındalar. Amin canım
Bıcır bıcır konuşmaya başlayınca daha çok anliyosun akıl edemedigimiz cümleler kuruyorlar 😀

Ah maviss_34 maviss_34 benimki şimdiden babacı.. gidip kapısında bekliyor odasının, bana gelince ağlamalar başladı.. gün içinde görmesin diye oyalıyoruz, yoksa çalıştırmıyo adamı😂

Ah maviss_34 maviss_34 benimki şimdiden babacı.. gidip kapısında bekliyor odasının, bana gelince ağlamalar başladı.. gün içinde görmesin diye oyalıyoruz, yoksa çalıştırmıyo adamı😂
Yaaa yerim onu 🤩 gün içinde anneyi hep görüyor babayı ozluyor ondan da olabilir benim büyük babaci ama küçüğüm anneci olacak galiba yakamdan ayrılmıyor her çocuk farklı oluyormuş 😀

Evet öyle yaa her anına şahitlik edip ogreneceksiniz çok güzel günler ❤️ aslında onunla sizde büyüyorsunuz öğreniyorsunuz☺️
Kesinlikle öyle her gün bir tecrübe ☺️ bizimki hala kucakçı mesela ama bu aralar kimseyi istemiyor aynı ortamda bende varsam hep üstümde çok çok yoruluyorum belim başım kopuyor anacı oldu iyice allahtan annem bizde de yemek falan oluyor biz bütün gün ya emekleme tırmanma ya kucakta gezme 😂

Kızlar bu arada bebesi su içmeyen varsa ve munchkin suluk almayı düşünen varsa tavsiye ederim. Artık içiyor su çok mutluyum🌼

Kesinlikle öyle her gün bir tecrübe ☺️ bizimki hala kucakçı mesela ama bu aralar kimseyi istemiyor aynı ortamda bende varsam hep üstümde çok çok yoruluyorum belim başım kopuyor anacı oldu iyice allahtan annem bizde de yemek falan oluyor biz bütün gün ya emekleme tırmanma ya kucakta gezme 😂
İyi ki yardım edenin var yoksa tek başına gerçekten zor baksana kucakci oğlan onun şimdi emekleyip keşfedip karıştırması lazım 😀

Çalışırken öyle gerçekten hiç birşeye yetisemiyor insan en azından yarı zamanlı evden calisiyormussun gerçi şimdi hareketlendiler heran göz önünde olması lazım bebiskolarin ☺️
Çok şükür iyiyiz bizde 4.dis geliyor, emeklemeue başladı karıştırmak mi dersin tutunup kalkmak dersin hepsi var, biz yemek yerken çığlıklar atıyor bana da verin diye 😂
Şöyle yan profilden bir foto bırakayım eee sizdenden gelsin mi bebişler katinaizmir katinaizmir kızını merak ediyorum ponçik ponçik
Maşallah❤️bizde sadece oturmak istiyoruz ne emekleme ne yatarken kalkıp oturma ne emeklemeye calısma ne tutunup kalkma hiç birini istemiyoruz ayakta tutunup dikiliyor ama geri hemen oturuyor tembel olucak galiba.dişlerimizde 4 ledik ama anlamadıgım üst kesicilerden önce yan kesiciler çıktı üstekiler hala yok değişiyor sanırım sırası😂 bi fotide bizden olsun

Eklentiler

• IMG_2185.jpeg
    IMG_2185.jpeg
    119,1 KB · Görüntüleme: 87
Alparslan yemekte istemiyordu tadını almaya başlayınca yiyor da içiyor da suanlik sıkıntı yok ilk başta oda reddetti
Ya ne güzel, yiyen içen bebek rahatlik.
Valla her gün denedim her şekilde kaşık, başka marka suluk, bardak, en son bardakla biraz içmeye başlamıştı o da yarısı dökülüyordu. Pipetle içmek zor vs yazıyordu yorumlarda ama ilk seferde çözdü şükür ve içti. Kabızlık sorunu devam ediyor da su içince nasıl olacak merak ediyorum.

X