2021 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
Canım çok üzüldüm herşeyde bir hayır vardır.insallah en kısa zamanda tekrardan mujdeli haberler alırsın canım benim.cok geçmiş olsun.
Çok sağol canım , en azından erken oldu bu durum,ileriki haftalarda olsaydı daha çok üzülürdüm

Doktorum kesin konuşmuştu. Bende sonra doktorunuza sorun en iyisi dedim zaten kendisine defalarca. Yanlış anlamam tabi ki estağfurullah

Geçmiş olsun canım üzüldüm insan umutlanıyor hayal kuruyor çünkü inşallah tekrar sağlıklı bir gebelik geçirip sağlıkla kucağına alırsın en azından ne güzel doktor yumurtan çok demiş bu çok iyi bir şey benim o kadar az ki yumurtam doktor tüp bebek demişti mücize eseri hamile kaldım inşallah sağlıkla kucağıma alabilirim Rabbim tüm annelere anne olmak isteyenlere yardımcı olsun inşallah

Merhaba sizinle aynıyız sanırım benimde 6+5 şu anda. Tüp bebek ile hamile kaldım 42 yaşındayım. Biz pazartesi gittik kontrole 6+2’de. Hem keseyi hem kalp atışını gördük 8+2 de tekrar çağırdı. Şu anda progestron iğnesi kullanıyorum kalçadan vurulan baya ağır bir ilaç bir de fitilim var. Siz de kontrole giderseniz görürsünüz keseyi ve kalp atışını

Biz de sorun olmadı eşimi aldılar

Merhabaaa aynı yaştayızzz benimde tüp bebek ve bir sürü ilaç kullanıyorummm halaaa

Benimde canım hiçbirşey yemek istemiyor akşama kadar resmen açım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…