2021 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
Kızlar ben çok şükür kalp atışını duydum darısı sizlere inşallah🤲 bebisi 6+6 zannederken 6+1 cikti geriden geliyormus bizimki, kendini ağırdan satıyor😂 bir de ultrason fotografini yüklüyorum cinsiyet tahmini yapan arkadaşlar bize de bir yorum yapabilir mi?🙈
Nasııı minnakkk sağlıkla gelsinnn annesiii🥰

Canım bütün sitelerde youtube da rezene çayı içilebilir kategorisindeyken sen nerden buldun bunu😂 küçük ihtimali dahi varken zaten riske atmayalım.
Bence sen gidince bi doktoruna sor bulantı için ne içebilirim diye. En iyi cevabı doktorun verecektir. Benim doktorum izin vermedi ama belki senin doktorun verir belli olmaz

Hemde nasıll şaştım kaldım gidince covid testi 324 tl beta 240 tl muayene 240 tl doğumu sormaya korkuyorumm😂
Amaaan çok fazla. Özel muayenehane gibi. Doğumu şimdiden konuş ama bence. Sen doğum yapana kadar artarsa etkilenmezsin fiyat artışından

Bence sen gidince bi doktoruna sor bulantı için ne içebilirim diye. En iyi cevabı doktorun verecektir. Benim doktorum izin vermedi ama belki senin doktorun verir belli olmaz
Canım bulantım bile yok keyfine içiyordum şişkinliği alır diye aman kalsın tadı bile kötü :)) iç dese de riske atamam kırk yılda bir hamile kaldım. 😂

Yaa ben mi acaba yanlış hatırlıyorum dedim ama internette de aynı şeyler yazıyor bilemedim. En iyisi doktora sormak sanırım
Selamlar. Ben biraz kilolu basladigim icin gebelige diyetisyene gidiyorum. Eskiden de gittigim diyetisyen oldugu icin "bu nedir hic detoks suyu/ cayi yok nasil aticam bu odemleri" dedim "maalesef hamilelikte cay yok" dedi. Bende bitki cayi vs vermediklerini oradan biliyorum. Benim mide bulantim yok ama "mide bulantin olursa kabak cekirdegi ye" demisti. Denemekte fayda var..

O da çok iyi bi doktor. 1 bardaktan fazla içmiyorsanız bişey olmaz inşallah yaa. Rezene yazısını görünce doktorumun söyleyişi geldi gözümün önünde 🙈demek her doktor aynı düşünmüyor
İnan korktum artık içmem herqlde çayıda sevmiyorum sütüde sabhaları khvaltıya sevmem ne içicem bilmiyorum☺️☺️

Selamlar. Ben biraz kilolu basladigim icin gebelige diyetisyene gidiyorum. Eskiden de gittigim diyetisyen oldugu icin "bu nedir hic detoks suyu/ cayi yok nasil aticam bu odemleri" dedim "maalesef hamilelikte cay yok" dedi. Bende bitki cayi vs vermediklerini oradan biliyorum. Benim mide bulantim yok ama "mide bulantin olursa kabak cekirdegi ye" demisti. Denemekte fayda var..
Kabak çekirdeğini duymamıştım. Bulantım olursa deneyeceğim 👍 teşekkürler

İnan korktum artık içmem herqlde çayıda sevmiyorum sütüde sabhaları khvaltıya sevmem ne içicem bilmiyorum☺️☺️
Meyve suyu iç en güzeli. Portakal içebilirsin mesela hemde mevsimi. Ben tam çaycıyım. Sürekli canım istiyor o da kötü. Çaysız kahvaltı yapamam asla

Merhaba kızlar. Ben de bugün keseyi gördüm karından. Normalde ben kendimi 6+1 sanıyordum. Doktor 4 + 3 dedi. Ama öyle olsa bu sefer de 4 haftalık kese karından görünür mü. Hiç anlamadım

Merhaba kızlar,
Yazan arkadaşlar olmuş zaten,acayip bir şekilde dünden beri bulantılarım başladı😐 uf ya bunda olmaz diyordum birde🙈zor ya,birde bir bitkinlik var ki sormayın..baya panda gibi gün boyu yatıp yuvarlanmak istiyorum 🙈ama online çalışıyorum o da yoruyor tabi..ne yapcaz bu bulantılara

Merhaba kızlar. Ben de bugün keseyi gördüm karından. Normalde ben kendimi 6+1 sanıyordum. Doktor 4 + 3 dedi. Ama öyle olsa bu sefer de 4 haftalık kese karından görünür mü. Hiç anlamadım
Gözün aydın. Evet 4+3te kese görünmez normalde karından. İlginç. Bebek görünür yakında. Başlarda keseye göre ama sonra bebeğe göre belirleniyor hafta. O zaman yetişir haftasını

Merhaba kızlar,
Yazan arkadaşlar olmuş zaten,acayip bir şekilde dünden beri bulantılarım başladı😐 uf ya bunda olmaz diyordum birde🙈zor ya,birde bir bitkinlik var ki sormayın..baya panda gibi gün boyu yatıp yuvarlanmak istiyorum 🙈ama online çalışıyorum o da yoruyor tabi..ne yapcaz bu bulantılara
Bulantı bi vitamin eksikliğinden oluyormuş B6 mıydı neydi tam bilemedim. Doktoruna sorarsan tavsiye de bulunur

X