2021 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
Kızlar ben çok şükür kalp atışını duydum darısı sizlere inşallah🤲 bebisi 6+6 zannederken 6+1 cikti geriden geliyormus bizimki, kendini ağırdan satıyor😂 bir de ultrason fotografini yüklüyorum cinsiyet tahmini yapan arkadaşlar bize de bir yorum yapabilir mi?🙈
Çok sevindim sağlıkla kucağına alırsın inşallah darısı başıma yarın gidiyorum ben de doktora 🤲

Merhabaaa aynı yaştayızzz benimde tüp bebek ve bir sürü ilaç kullanıyorummm halaaa🦋🐣
Harika ne güzel bir tesadüf 🤗 inşallah güzel güzel geçiririz sağlıkla 🙏 arada bir korku olıyor sonra hızlıca uzaklaştırmaya çalışıyorum kötü düşünceleri . Şöyle bir 3 aylık olsak hayırlısıyla ve devamı gelse rahatlayacağım kimseye söylemedim daha. 🤗

BEnde aynı şeyi yaşıyorum sol kaşıkta ağrım var.özellikle geceleri adet olacakmışım gibi karın ağrısı ve huzurluk yaşıyorum.martta düşük yaptım korkuyorum aynı şey olur diye

Ben yaşıyorum arada oluyor böyle üst üste batma oluyor sonra geçiyor
Benim 5 . Haftada sol kasıkta oluyordu hatta dış gebelik mi yoksa diye çok korkmuştum ertesi gün doktora gittim kese rahimde normal dedi sonra geçti zaten de sağ tarafta apandist de var dikkat et canım

İyi akşamlar kızlar :KK19: uyku durumunuz nasıl, öyle çok bulantım yok ama 4-5 gündür gözümü açamıyorum, sürekli uyuyasım var.
Bir de tiroit seviyesinden bahsedilmiş. doktorunuz hamilelik sırasında mı kontrol etti hormonunuzu? benden böyle bir şey istemedi o yüzden şüpheye düştüm.

Harika ne güzel bir tesadüf 🤗 inşallah güzel güzel geçiririz sağlıkla 🙏 arada bir korku olıyor sonra hızlıca uzaklaştırmaya çalışıyorum kötü düşünceleri . Şöyle bir 3 aylık olsak hayırlısıyla ve devamı gelse rahatlayacağım kimseye söylemedim daha. 🤗
O kadar emek verdikten sonra insanın inanası gelmiyor.evet biz ne kadar rahatsak bebişlerde o kadar rahatttt🥰

Benim 5 . Haftada sol kasıkta oluyordu hatta dış gebelik mi yoksa diye çok korkmuştum ertesi gün doktora gittim kese rahimde normal dedi sonra geçti zaten de sağ tarafta apandist de var dikkat et canım
Tamam çok teşekkürler. Sağda bir şey yok. Genelde sol tarafımda hep. Ama okuduklarımdan rahim büyüdüğü içinmiş sanırım burada bir çok kişi aynı şeyden muzdarip 🤗

İyi akşamlar kızlar :KK19: uyku durumunuz nasıl, öyle çok bulantım yok ama 4-5 gündür gözümü açamıyorum, sürekli uyuyasım var.
Bir de tiroit seviyesinden bahsedilmiş. doktorunuz hamilelik sırasında mı kontrol etti hormonunuzu? benden böyle bir şey istemedi o yüzden şüpheye düştüm.
Merhabaa arada banada uyku basıyor geçen hafta daha çoktu ama. Ben troid hastasıyım normalde ama dr istemiş tahlil

ben de çok benzer psikolojideyim, okudukça zaten bir sürü kötü ihtimal beliriyor,, ama pozitif kalalım hayırlısıyla her şey iyi olacak inşallah :dua:
benzer şekilde sevincimi de paylaşmak istiyorum ama daha çok var buna, nazardan da korkuyorum tabi :KK70:
yine de 12. haftada testler falan yapılmadan arkadaşlarıma da olsa söylemeyeceğim gibi :)

ben de çok benzer psikolojideyim, okudukça zaten bir sürü kötü ihtimal beliriyor,, ama pozitif kalalım hayırlısıyla her şey iyi olacak inşallah :dua:
benzer şekilde sevincimi de paylaşmak istiyorum ama daha çok var buna, nazardan da korkuyorum tabi :KK70:
yine de 12. haftada testler falan yapılmadan arkadaşlarıma da olsa söylemeyeceğim gibi :)
Bir de daha onlar var değil mi? O kısmı şu anda düşünmek bile istemiyorum ama ileri yaştan dolayı amniosentez falan gerekir mi napsak bilemiyorum. Hepsi aşama aşama olacak sanırım zamanı geldikçe . Benim ikinci hamileliğim ilkinde 25 yaşındaydım tabi herşey su gibi akmıştı. Şimdi bu üçüncü denemem tüp bebekte ilk defa bu tedavide her şey güzel gitti inşallah gerisi de su gbi akar 🙏🤗 birlikte güzel haberler veririz

X