2021 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
Geçmiş olsun. Başlarda olması daha iyi gerçekten. Sağlıksız gebelik eninde sonunda sonlanıyor ne kadar erken olursa o kadar iyi hem anne hem sonraki gebelik için. Bende 10+5te kalp atışının durmasıyla düşük yaptım kürtaj oldum. Üzerinden çok geçmeden hamile kaldım tekrar. Üzülmeyin sakın en yakın zamanda Rabbim yerini sağlıklı bi bebekle doldursun inşallah🙏 kürtaj olmaya gerek kalmadıysa daha iyi hiç korunmanıza gerek kalmaz
Canım çok üzüldüm 😔herşeyde bir hayır vardır.insallah en kısa zamanda tekrardan mujdeli haberler alırsın canım benim🤲.cok geçmiş olsun.
Çok sağol canım , en azından erken oldu bu durum,ileriki haftalarda olsaydı daha çok üzülürdüm 🙏🙏🥲

Erken daha 1500-3000 arası vajinal, 3000den sonra karından görünür. Bi gün sonra gitseymişsiniz görünürmüş ama

Burada herkes fikir alışverişi yapıyor ama siz biraz keskin konuşuyorsunuz sanki. Sakın yanlış anlamayın zaten herkes hassas özellikle ilk gebeliği olanlar. Biraz daha ihtimalli konuşursanız daha mı iyi olur acaba☺️

Dr unuza sorun bence. Çünkü yukarıda arkadaşın dediği gibi çoğu yerde zararı olmadığı yazıyor. Özellikle iyi geliyorsa insan şu dönemde iyi hissettirecek şeyler arıyor
Doktorum kesin konuşmuştu. Bende sonra doktorunuza sorun en iyisi dedim zaten kendisine defalarca. Yanlış anlamam tabi ki estağfurullah🤗

Kızlar düşük yaptım...önce karından baktı, keseyi göremeyince vajinadan da baktı..emin olduk yani...kalp atışını duymuş olsam belki çok üzülürdüm..ama şu an ileriki aylarda olmadı iyi ki diyorum...rahim sağlıksız embriyoyu atarmış erken evrede...Doktorum üzülme sakın sepet sepet yumurtan var dedi moral vermek için...
Geçmiş olsun canım üzüldüm insan umutlanıyor hayal kuruyor çünkü inşallah tekrar sağlıklı bir gebelik geçirip sağlıkla kucağına alırsın en azından ne güzel doktor yumurtan çok demiş bu çok iyi bir şey benim o kadar az ki yumurtam doktor tüp bebek demişti mücize eseri hamile kaldım inşallah sağlıkla kucağıma alabilirim Rabbim tüm annelere anne olmak isteyenlere yardımcı olsun inşallah 🤲

Merhaba arkadaşlar bugün kalp atışı için muayenem vardı çok şükür duyuldu harika bir duyguydu 😍 son adet tarihim 5 aralık 5 +2 kese gözüktü bugün 6+5 kalp atışı.umarım kese ne zamam gözükür kalp ne zaman atar merak eden arkadaşlara yardımcı olur🥰
Merhaba sizinle aynıyız sanırım benimde 6+5 şu anda. Tüp bebek ile hamile kaldım 42 yaşındayım. Biz pazartesi gittik kontrole 6+2’de. Hem keseyi hem kalp atışını gördük🙏 8+2 de tekrar çağırdı. Şu anda progestron iğnesi kullanıyorum kalçadan vurulan baya ağır bir ilaç bir de fitilim var. Siz de kontrole giderseniz görürsünüz keseyi ve kalp atışını 🤗

Merhaba sizinle aynıyız sanırım benimde 6+5 şu anda. Tüp bebek ile hamile kaldım 42 yaşındayım. Biz pazartesi gittik kontrole 6+2’de. Hem keseyi hem kalp atışını gördük🙏 8+2 de tekrar çağırdı. Şu anda progestron iğnesi kullanıyorum kalçadan vurulan baya ağır bir ilaç bir de fitilim var. Siz de kontrole giderseniz görürsünüz keseyi ve kalp atışını 🤗
Merhabaaa aynı yaştayızzz benimde tüp bebek ve bir sürü ilaç kullanıyorummm halaaa🦋🐣

Kızlar benim mide bulantılarım dün başladı. Ondan önceki 2 gün de yemek görmeye, düşünmeye bile tahammül edemiyordum. Şimdi de bulantı ve istifrar... Hiçbir şey yiyemiyorum. Bütün günü çubuk kraker ve biraz leblebi ile geçirdim. Canım hiç yemek yemek istemiyor. Siz de durumlar n

Benimde canım hiçbirşey yemek istemiyor akşama kadar resmen açım

X