2021 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
Kizlar merhaba, umarim hepiniz coook iyi ve sagliklisinizdir bebislerinizle❤️ Ben bugun kan verdim hcg 1120 cikti ancak doktor vajinal ultrasonla keseyi goremedi. Olusuyor gibi ama bi bakalim beta hcgye dedi. Benim durumumda olan var mi? Erken mi daha gormek icin yoksa acaba bir sikinti mi var?
Canim kese 1500/2000hcgde gozukur die okumustum aklinda olsun

Iyi bari bunu bilmekte iyi, son anda surpriz olmasin da 😀
Aynen hep bekleniyordu 😊 Bi hafta küvezde kaldı, o an çok üzülüyordum ama kucağıma aldıktan sonrası şükür sebebi. Bir yaşına kadar kilosu hep geriden geliyordu sonra yakaladı yaşıtlarını çok şükür 😊

Kızlar regl ağrısı gibi ağrı normal de tek tarafa hafiften batma cinsinde huzursuz eden ağrı normal mi böyle sağ kasık üstüne denk geliyor...yaşayan var mı acaba?

Kızlar regl ağrısı gibi ağrı normal de tek tarafa hafiften batma cinsinde huzursuz eden ağrı normal mi böyle sağ kasık üstüne denk geliyor...yaşayan var mı acaba?
Şu anda yaşıyorum yarım saattir var nerdeyse yerimden kalkamıyorum 🙈benim her gebeliğimde oldu ama alıştım 😄

Erken daha 1500-3000 arası vajinal, 3000den sonra karından görünür. Bi gün sonra gitseymişsiniz görünürmüş ama
Bence sen gidince bi doktoruna sor bulantı için ne içebilirim diye. En iyi cevabı doktorun verecektir. Benim doktorum izin vermedi ama belki senin doktorun verir belli olmaz
Burada herkes fikir alışverişi yapıyor ama siz biraz keskin konuşuyorsunuz sanki. Sakın yanlış anlamayın zaten herkes hassas özellikle ilk gebeliği olanlar. Biraz daha ihtimalli konuşursanız daha mı iyi olur acaba☺️
İnan korktum artık içmem herqlde çayıda sevmiyorum sütüde sabhaları khvaltıya sevmem ne içicem bilmiyorum
Dr unuza sorun bence. Çünkü yukarıda arkadaşın dediği gibi çoğu yerde zararı olmadığı yazıyor. Özellikle iyi geliyorsa insan şu dönemde iyi hissettirecek şeyler arıyor

Kızlar merhaba dün doktora gittim 7+0 olması gereken ama 6+4 görünen bebeğimin kalp atışını duydum. Bu geriden gelme durumu önemli midir ? Bir de Antalya dan yazan anneler var mı varsa hangi doktora gidiyorsunuz ?

Canim ilk bes hafta baya oldu altida arada oldu yedide hafifledi bahsettigin agri
Şu anda yaşıyorum yarım saattir var nerdeyse yerimden kalkamıyorum 🙈benim her gebeliğimde oldu ama alıştım 😄
Çok teşekkür ederim ya dayanılmaz da değil tek taraflı olunca korkuttu. 😊 Ben sanırım bu ay annelerinin pimpiriklisi olucam.

Kızlar birşey sorucam uygulamaya göre 6+0 ama bugün doktoruma gittim 5+1 çıktı 🤷‍♀️ Geç döllenme mi dedim hayır uygulama her zaman doğru göstermez yada senin yumurtlama diye gösterdiği gün aslında senin yumurtlama günün değildir ama korkulacak birşey yok dedi 15 gün sonra için çağırdı

Kızlar merhaba dün doktora gittim 7+0 olması gereken ama 6+4 görünen bebeğimin kalp atışını duydum. Bu geriden gelme durumu önemli midir ? Bir de Antalya dan yazan anneler var mı varsa hangi doktora gidiyorsunuz ?
Şuan aynı durum bende var bende bugün gittim 6+0 olması gerekirken 5+1 çıktı 🤷‍♀️

Hadi hayirlisi olsun aramiz yakin sayilir benimde dündü 😀

Merhaba acaba nerede yasiyorsunuz, hangi hastaneye gidiyorsunuz

İstanbul'da anadolu yakasinda tavsiye edebileceginiz hastane doktor varmi kizlar
Anadolu yakasındayım bende🤗 Altunizade Acıbadem’e gidiyorum. Siz daha gitmediniz heralde doktora?

Kızlar düşük yaptım...önce karından baktı, keseyi göremeyince vajinadan da baktı..emin olduk yani...kalp atışını duymuş olsam belki çok üzülürdüm..ama şu an ileriki aylarda olmadı iyi ki diyorum...rahim sağlıksız embriyoyu atarmış erken evrede...Doktorum üzülme sakın sepet sepet yumurtan var dedi moral vermek için...
Canım çok üzüldüm 😔herşeyde bir hayır vardır.insallah en kısa zamanda tekrardan mujdeli haberler alırsın canım benim🤲.cok geçmiş olsun.

Birkaç saattir ben de aynısını yaşıyorum. Batma gibi sanci saplanıyor. 2 hafta önce olmuştu durmuştu. Rahim büyüyor demişti doktor. Insallah şimdiki de öyledir.

Kızlar birşey sorucam uygulamaya göre 6+0 ama bugün doktoruma gittim 5+1 çıktı 🤷‍♀️ Geç döllenme mi dedim hayır uygulama her zaman doğru göstermez yada senin yumurtlama diye gösterdiği gün aslında senin yumurtlama günün değildir ama korkulacak birşey yok dedi 15 gün sonra için çağırdı

artı eksi fark olabiliyor. Bir hafta ileri, bir hafta geri normal. İlerleyen haftalarda sabitlenir. ☺️

Birkaç saattir ben de aynısını yaşıyorum. Batma gibi sanci saplanıyor. 2 hafta önce olmuştu durmuştu. Rahim büyüyor demişti doktor. Insallah şimdiki de öyledir.
Ah inşallah büyüsün büyüsün 😎ben de sorayım cumartesi. Sağol canım.

X